iepirkšanās

 
10 gadi
Reitings 471
Reģ: 13.10.2011
Kā jums patīk iepirkties? Vienai, ar draudzeni, ar kādu citu?
Cik bieži iepērkaties un kuri ir jūsu iecienītākie t/c ?
14.09.2013 17:57 |
 
Reitings 700
Reģ: 03.03.2013
Man vislabāk patīk pa veikaliem staigāt kopā ar māsām. Zinu, ka no viņām sagaidīšu objektīvu spriedumu par to vai attiecīgās drēbes man der, piestāv, vai labāk tomēr izvēlēties kaut ko citu. Protams, gaumes mums nedaudz atšķiras, bet tā pa lielam esam uz viena viļņa, zinam, kas varētu derēt un labi piestāvēt otrai. Vēl man patīk tas, ka meklējot lietas sev, jau atomātiski skatamies, kas varētu derēt otrai un tādējādi nepalaižam garām labus pirkumus, ko pašas varbūt nebūtu pamanījušas vai iedomājušās uzprovēt.
Vispār mēs mēdzam uzrīkot tādas lielās iepirkšanās tūres visai dienai, kas ir tā kā iemesls visām satikties, papļāpāt par dzīvi, pasmieties un pie reizes papildināt savu garderobi. Pa vidam kaut kur paēdam un vakarā sīkās vēl laiž ballēties...
Agrāk man ļoti patika iepirkties ar krustmāti, bet tagad diemžēl sen vairs nav sanācis. Viņa prot atrast tādas lietas! Liekas, ka noskenē visu veikalu un atrod katram cilvēkam kaut ko kas derētu, vai tā būtu es, manas māsas, viņas bērni, vīrs vai draudzene. Galvenais, ka mēs jaunietes parasti viņai neturam līdzi, jo kad mēs jau vairs nevelkam kājas no noguruma, viņai vēl ir spēks braukt uz nākošo t/c :D
Mīļākā iepirkšanās vieta laikam tomēr ir Alfa. Riga Plaza- patīk, jo tur var izvairīties no burzmas. Domina, ja slinkums braukt līdz Riga Plazai, bet gribas citus veikalus, ne tādus kā Alfā.
15.09.2013 11:15 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Smiekli nāk, ka sievietēm ir šādas draudzenes, kuras pašas vēl tā arī sauc.

Ja man apkārt ir tādas meitenes, kas nesaka atklāti- viņas nebūs manas draudzenes, lai ko tur iedomātos... Un viena tāda paziņa man ir


Es pati arī esmu rīkojusies tā, ka nepasaku atklāti. Jeb vienkārši nevar salauzt draudzenes prieku par to, cik ļoti,ļoti viņai patīk šis apģērbs, un cik ļoti ērti viņa jūtas tajā utt. Jo uzskatu, ja pašai patīk, tad ir jāpērk. Gaumes ir dažādas. Man var nepatikt, bet kāds cits par to būs sajūsmā. Manuprāt, ja tev patīk tas, kas tev ir uzvilkts, tad arī pati tu staro un kļūsti skaistāka. Neskatoties uz to, ko viena draudzene ir teikusi.
15.09.2013 11:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits