Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mans puisis

 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Ar draugu dzīvojam kopā, esam kopā jau divus gadus, visu līdz šim esam darījuši kopā, taču tagad sāku mācīties augstskolā, un man būs augstskolas ballīte, kur tiešām gribu doties viena, bez otrās pusītes, lai labāk iepazītos ar cilvēkiem u, tt ... Bet man draugs saka ka nāks līdz, un kāpēc viņš nevar nākt līdz, un tagad milzīgs strīds! Vai Jūs varat kaut ko ieteikt? Un kā Jūs uzskatat ka nav normāli arī doties kaut kur atsevišķi, nevis PILNĪGI VISU DARĪT KOPĀ! Man jau tas nedaudz sāk apnikt!
12.09.2013 10:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man jau patiktu ar 2. pusīti doties uz universitātes ballīti.. mēs abi esam komunikabli.. ātri atrastu jau kopīgus draugus :) Tas taču ir feini! :)
12.09.2013 10:06 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Man arī draugs netraucētu iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Es to neredzu kā šķērsli,ja vien nav vēlme iepazīties ar pretējo dzimumu kādam nolūkam. Citādāk es neredzu problēmu.
12.09.2013 10:07 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Man drauga klātbūtne netraucē iepazīties ar citiem cilvēkiem. Nav jau jāstaigā visu laiku salīmētiem kopā, pastāv iespēja kopīgi ierasties un tālāk iet komunicēt ar citiem. Es, tava drauga vietā, neuzprasītos iet līdzi, bet, ja man pateiktu kategorisku nē, tad arī visticamāk apvainotos.
12.09.2013 10:09 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Ja godīgi, es arī sāktu uzstāt uz līdzi iešanu,ja man pateiktu:"Zini, es negribu, lai tu nāc līdzi!" Tātad vai nu ir kas slēpjams, vai ir vēlme notēlot brīvu čali/čiksi un iepazīties.
12.09.2013 10:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja esi simpātiska meitene un jauniņā augstskolā.. rēķinies, ka parādīsies puiši, kas pievērsīs pastiprināti uzmanību, aicinās uz randiņiem.. Bet.. ierodoties ar puisi pasākumā.. šīm neērtajām situācijām būs vairāk vai mazāk pielikts punkts! Ja vien (kā jau čāča minēja) Tev nav ''netīrāki'' nolūki.. :)
12.09.2013 10:14 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Es gan sapratu, ko autore ar to bija domājusi. Tur nav runa par traucē/netraucē, bet gan par principu kā tādu, ka autore vēlas doties uz šo ballīti viena, lai vienu vakaru pabūtu bez savas otrās puses, bet draugs nesaprot. Vai tad jūs nekad, nekur neejat bez savas otrā puses?

Ieteikt laikam grūti kaut ko. Es nostādītu draugu fakta priekšā - nē, es šoreiz iešu viena. Tomēr tas var arī nebūt labākais risinājums tieši konkrētajā situācijā.
12.09.2013 10:15 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es neņemtu līdzi uz ballīti, ja vien viņam tur jau nebūtu arī draugu grupiņa. es eju ar mērķi iepazīties ar jauneim cilvekiem/kursa biedriem, nevis vakaru pavadīt ar viņu. tā arī pateiktu - ka ir kopīgās ballītes un ir atsevišķās, un nav obligāti visur iet kā salīmētiem kopā, ja ikdienā jau visu laiku esat kopā. nevajag jau kategoriski uzreiz atšūt, vnk cilvēcīgi pastāstīt, kādēļ vēlies doties viena.
12.09.2013 10:16 |
 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
Uzdod sev jautājumu- vai pašai būtu iebildumu, ja draugs uz kādu balīti dotos viens, bez tevis?

Ja atbilde ir apstiprinoša, tad šādi arī viņam argumentē, un nostādi fakta priekšā, ka dosies viena :)
12.09.2013 10:17 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Baigi foršā sajūta jau nav, ka otrs pasaka, ka grib iet viens, bet taču ir jāsaprot. Esmu par to, ka reizēm var arī bez otras pusītes kaut kur aiziet.
12.09.2013 10:18 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nu ja gribas vienkŗši iet vienai atpūsties no drauga, un ja viņš uzstāj uz līdzi iešanu..es paņemtu, bet norunātu,ka 6dien, piemēram, iešu viena izklaidēties. Ja vēlme ir aiziet kaut kur bez drauga, tad taču ir vienalga kur, ne? Vai arī tieši uz augstskolas ballīti, pēkšņi vajag atpūsties..:D
Nē, mani nepamet doma par to "esmu brīva, puiši" notēlošanu...
12.09.2013 10:19 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Es nesaprotu, kādēļ viss ir jādara kopā. Noteikti ietu viena.
12.09.2013 10:19 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet tikai normāli, ka kursa un studiju pasākumi ir bez otrajām pusēm.
12.09.2013 10:21 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Nu es arī ietu viena, jo vienam taču vieglāk iepazīties un nevilktu savu puisi līdzi pie meiteņu sarunām. Draugu ar saviem kursa biedriem var iepazīstināt vēlāk.
Tavā situācijā mēģini saprast, kāpēc draugs tā sadusmojies. Vai tam ir pamats? Varbūt tu pārāk asi pateici, ka negribi, lai viņš nāk un īsti nepamatoji?
12.09.2013 10:21 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Es arii esmu laikam par to viena ieshanu. Klases salidojumos, pirmajaas kursabiedru sanaakshanaas, manupraat, otrajaam pusiiteem vietas nav, ja vien tas nav ieprieksh sarunaats.
12.09.2013 10:24 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Nez...man tas neizskatās pēc "esmu brīva un dabūjama, puiši" varianta.
Es saprotu, ka šādā veida pasākumā pilnīgi normāli būtu ierasties bez otras pusītes - lai tuvāk iepazītos ar studiju biedriem, kuriem tomēr ir daudz ko pārrunāt un kopīgi temati par skolu,utt.
Vai nebūtu tā, ka puisis justos atstumts un pēc tam tāpat sanākis sliktā beigās?

Atkarīgs jau arī gan cik liela mēroga ballīte - ja kursa pasākums, tad noteikti nē.. ja kāda liela balle, tad vēl varētu padomāt..

Es pa visiem studiju gadiem ne uz kursa pasēdēšanām, ne lielajām Ziemassvētku ballēm draugu neņēmu līdz - un viņš arī nemaz negribēja.

Studijas tā ir cita vide. Jā, var doties ar kursabiedirem uz klubu kaut vai un tad, ja ir līdzi draugs jau savādāk - iepazīties,utt.

Bet nu- kā kuram.

Es katrā ziņā neko nenormālu neredzu. Lai puisis saprot, ka tagad visa Tava pasaule negriezīsies ap viņu - tev ir jaunas intereses, jauni draugi, jauni pasākumi.
12.09.2013 10:28 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Uzskatu, ka nekas traks tas noteikti nav. Vienīgais - kā tas ir pasniegts: ja asi un netaktiski, ir viens, bet ja normāli un cilvēciski, tad dusmoties un apvainoties ir stulbi. Draudzenei arī bija tāds džeks, kas atnāca uz izlaiduma after party, kur visi kursabiedri pēdējo reizi gribēja kopā ietusēt, bet šis piedzērās un pāris džekiem uztaisīja zilās acis. Nafig to vajag - ir kopīgi pasākumi, ir atsevišķi. Un ja kādai liekas, ka meitene grib iet viena tikai tāpēc, lai nocopētu kādu, nu.. katra jau spriež pēc sevis
12.09.2013 10:31 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Un ja kādai liekas, ka meitene grib iet viena tikai tāpēc, lai nocopētu kādu, nu.. katra jau spriež pēc sevis

Bet, protams.:D
Acīmredzot, esmu veca un vecmodīga, jo man patīk izklaidēties ar draugu un man nav tādu :"es negribu,ka tu nāc līdzi" variantu ne no manas puses, ne viņējās. Un mūsu kursa pasēdēšanās bija gan bēbji līdzi, kam bija, gan otrās puses..
Esam laikam ļoti sabiedriksi ar draugu. Neviens nevienam blakus nesēž un rociņa nav jātur nonstopā tā,lai otrs būtu kā traucēklis.
bet nu katram savs.
12.09.2013 10:38 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Es uz balliiti, kur pirmo reizi pirms lekcijaam satiku visus kursabiedrus, gaaju pavisam viena. Tas bija skolas pasaakums, nevis otro pusiishu. Pirmajaa grupas biedru riikotajaa tusinjaa bija tikai grupas biedri, neviena cita nevienam nebija liidzi.

Manupraat, jaaizsver, kaada rakstura pasaakums tas buus. Ja buus daudz, daudz cilveeku, citi njems savas otraas pusiites utt. un tava otraa puse ir komunikabla (ir tachu taadi, kas tieshi neveelas iet balleeties vai iepaziities ar citiem), tad liekas jociigi atteikt. Ja tas ir "ieksheejais" pasaakums, liekas jociigi njemt liidzi. Taadas domas man ir gan attieciibaa uz mani, gan manu puisi.
12.09.2013 10:47 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Bet par kopiigajiem pasaakumiem - man tieshi liekas savaadi, ja paaris atnaak un tad uz visu vakaru pashkjiras un kontakteejas ar citiem. Ja es atnaaku ar puisi, tad arii pavadu kopaa ar vinju laiku, nevis eju iepaziities ar jauniem cilveekiem, pametot savu puisi. Protams, tas nenoziimee, ka visu laiku jaaseezh divataa, bet tomeer - ja pavada 5min kopaa no visa pasaakuma, tad neredzu jeegu nemaz iet kopiigi uz to. Un es tieshi justos aizvainota, ja mani, piemeeram, panjemtu uz kursa biedru tusinju un tad ietu ietuseet ar vinjiem, mani pametot kaadaa pavisam sveshaa kompaanijaa.. Nezinu, varbuut neesmu tik ljoti sabiedriska, cik citi. Un laikam tieshi taapeec reizeem atbalstu atsevishkjos pasaakumus, lai vareetu nereekjinaaties ar otra veelmeem/vajadziibaam tai pasaakuma laikaa.
12.09.2013 10:55 |
 
10 gadi
Reitings 4267
Reģ: 03.08.2009
Nu nezinu.. man, piemēram, ir savas dejotāju balles kur neņemu draugu līdzi un viņam ir savas dejošanas ballītes un jauno iesvētīšanas kur mani neņem līdzi un es nemaz negribu jo tie nav mani draugi un manas deju lietas.

Man liekas ka laiku pa laikam var iet paballēties atsevišķi :)
12.09.2013 11:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits