Kā jau minēja domām ir spēks, ja visu laiku ejot pa to vietu domāsi, ka man kāds iespējams uzbruks tad tā arī var notikt, ta teikt pati piesauc nelaimi.
Pašai ir bijis viens gadījums, biju maza, ļoti sāpēja zobs, atceros gulēju gultā un, runāju ar Dievu, lai palīdz noņemt sāpes un pēc kāda brīža pārgāja, protams, tik pat labi tā bija sakritība.
Ir vēl vārdi, kurus uzraksta uz lapas un tad tur makā.
Cik lasīju komentārus meitenes ir devušas ļoti labus padomus, tavā situācijā. Varbūt ir kāds, kurš var panākt pretī tev? Pašai arī sanāk pēc darba atrasties sliktā rajonā, blakus ir divas spēļu zāles tur regulāri kautiņi notiek, dzērāji staigā apkārt, čigāni utt. Reiz man skrēja virsū sieviete ar nazi, tas bija Carnikavā uz tilta pār Gauju, atceros, ka toreiz vienīgā doma bija skriet pēc iespējas ātrāk, nekādi svētie vārdi un sarunas ar Dievu nenāca ne prātā.