Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vajadzīgs draudzīgs ieteikums...

 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
Sveikas.
Divos vārdos izstāstīšu situāciju-vairāk nekā 7 mēnešus mierīgi dzīvoju ar vīrieti,viss kā sadzīvē pienākas,bet kopumā nevaru sūdzēties,jūtos mīlēta,lolota,pasargāta un ar stabilu pamatu zem kājām...līdz vienā dienā uzradās mans bijušais vīrietis,par kuru neko nezināju aptuveni gadu...Protams,ka lieki teikt-laiva sašūpojās....Par bijušajām attiecībām,kuras ilga 7 gadus, ir tik daudz neatbildētu jautājumu, uz kuriem neskaitāmas reizes esmu centusies gūt atbildes,bet tas nav sanācis...Tādu kaisli attiecībās kā ar bijušo neesmu piedzīvojusi nekad-ne pirms,ne pēc viņa...tāpat arī tādus strīdus,salabšanas,emociju uzplūdus utt...Saprotu,ka nav jēgas rakāties pagātnē,bet es taču esmu tikai un vienīgi sieviete-ja man saka,ka nožēlo,ir apdomājis,sapratis kļūdas,grib visu vērst par labu un saiet kopā,jo esmu labākais,kas viņam bijis,tad īsti nevaru atstāt to bez ievērības un uz kaut kādām emocijām tas nospēlē...Vai šeit vietā ir teiciens,ka "izlietu ūdeni nesasmelsi"? Vai tas,ka "veca mīlestība nerūs"? Vai varbūt-"mīlam vienus,bet precamies ar citiem"?
Kā būt?Ko darīt?Draudzēties?Ignorēt?Atgriezties?
10.09.2013 11:52 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Jēga kāpt uz viena un tā paša grābekļa atkārtoti?
10.09.2013 11:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ar grābekli bāc pa pieri - tāāādas emocijas uzreiz ....
10.09.2013 12:01 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
Jēga kāpt uz viena un tā paša grābekļa atkārtoti?

Tā laikam ir mana lielākā problēma...es gribu atcerēties visus pozitīvos brīžus un ticēt,ka cilvēks ir mainījies...iespējams,ka ir palikušas kaut kādas jūtas,ja reiz es to tā uztveru...nezinu kā rīkoties,kaut vienmēr esmu uzskatījusi,ka varu visu ātri un pareizi izlemt un nokārtot!Šī situācija laikam man nav pa zobam,tāpēc svarīgi dzirdēt viedokli no malas.
10.09.2013 12:02 |
 
10 gadi
Reitings 6210
Reģ: 01.04.2009
Man jau šķiet, ja reiz izšķīrāties, tad tam bija nopietns iemesls taču, vai ne?
10.09.2013 12:03 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
jā,uzmanības trūkums no viņa puses,vēlme visu kontrolēt,noteikt un izlemt lietas vienpersoniski...
10.09.2013 12:05 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Cilovēki tā pa lielam nemainās, pieturās pie jaunās uzvedības kādu laiku, bet pēc tam ieiet vecajās sliedēs. Aizmirsti, gan jau puisim sagribējās viegli dabūjamu seksu.
10.09.2013 12:08 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
Esmu nereāli apjukusi...nopietni :(
10.09.2013 12:19 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
gan jau puisim sagribējās viegli dabūjamu seksu.


Nosliecos piekrist ..
Bet ja tā bez emocijām un loģiski paskatās:
Pa 7 gadiem jau nu tā kā cilvēku vajadzētu iepazīt, zināt viņa stiķus un niķus. Varu derēt, ka emocijas augstu vilni sita ne tikai pozitīvā virzienā. Vai Tu vēlies ar šo cilvēku pavadīt visu atlikušo laiku? Vai tiešām pa gadu viņš ir mainījies (un uz kuru pusi)? Un ko darīt ar tagadējām attiecībām? Visādā ziņā riskanti ir atgriesties, bet garantijas nekad nemēdz būt, kas attiecas uz attiecībām.

Ja Tev rodas kaut kādas pagātnes jūtas, tad neesi pagātni līdz galam izdzīvojusi. To vajadzētu izdarīt, lai var turpināt ceļu nākotnē. Vienatnē vai sarunājot ar tagadējo, tas Tev labāk zināms.

Visādā ziņā piesardzīgi un ar apdomu tam visam vajadzētu pieiet .. tiesa, sievietei šādu ieteikumu varēju arī nerakstīt - tāpat nesanāks izpildīt :D
10.09.2013 12:40 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
ja pēc 7 gadiem emocijas sit augstu vilni ir vērts mēģināt ... ! :)
10.09.2013 12:43 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Interesanti gan zināt, kāpēc izšķīrāties. No šķiršanās iemesla var izsecināt - vajag vai nevajag.
10.09.2013 12:45 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
Paldies,^^
Man doma ir satikties un izrunāties aci pret aci,jo uzskatu,ka telefonsarunas,sms un e-pasts nav tā labākā vide,lai kārtotu attiecības...Ir jāredz tas otrs cilvēks dzīvē...pieņemu,ka mēs abi esam gada laikā mainījušies gan garīgi,gan fiziski...Varbūt,ka viens otru ieraugām un saprotam,ka viss ir pagaisis,to es nezinu...Bet tā taču var būt...Pareizi Tu saki par 7 gadiem...ja septiņu gadu laikā cilvēks nav izdarījis kaut kādus secinājumus,bet apdomājie sir tikai tagad,tad,kur ir garantija,ka viņā nav nostrādājis tas,ko sauc par "vēlmi ķerties pie pēdējā salmiņa,kad viss jau ir izslīdējis no rokām"....
10.09.2013 12:47 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
Interesanti gan zināt, kāpēc izšķīrāties. No šķiršanās iemesla var izsecināt - vajag vai nevajag.

kā jau teicu,ka pa lielam tas ir-
jā,uzmanības trūkums no viņa puses,vēlme visu kontrolēt,noteikt un izlemt lietas vienpersoniski...
10.09.2013 12:49 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Lai arī es piekrītu, ka attiecības jākārto aci pret aci, tomēr tas visu padara daudz bīstamāku (saku to, lai Tu apzinies un esi tam gatava). Daudz lielāka iespējamība, ka visas uzceltās sienas & šīt nobrūk, viņu ieraugot, parunājot .. tik pat iespējams, ka pēc tikšanās saproti, ka Tevī dzīvo tikai labās atmiņas no viņa, kas nebūt neatbilst realitātei un labāk ir tās saglabāt neskartas. (Man tā ir)

Vēl der apdomāt to, kā viņš uztvers Tavus līdzšinējos darbus un nedarbus. Greizsirdīgam vīrietim varētu būt ļoti grūti pārkāpt tam, ka viņš ticis ātri aizvietots vai ka esi bijusi attiecībās ar citiem. Loģiski spriežot - nav ko pārmest, ja jau pats palaidi, bet tai pat laikā ir cilvēki, kam tam pārkāpt ir ļoti grūti un tas tiks sviests acīs nākotnē (principā - nepamatoti).

Bet, lai arī ko Tu izlemtu, atceries, ka pašai vien būs jāsamierinās ar sekām un jāpārvelk krusts tai izvēlei, kuru palaidi vējā. (tāds pamatīgs un liels krusts, lai vairs nečakarē prātu)

Tomēr nebaidies:) Lai arī kuru Tu izvēlēsies, tā būs pareizā izvēle:)
Veiksmes:)
10.09.2013 13:50 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
pirmkārt, padomā, kā tu juties tad, kad viņš tevi nedarīja laimīgu un vai tas tev bija svarīgi.
ja tu saki, ka tev ir vienalga par to tagad, tad uz priekšu.
domāju, ka tev nevajag atsākt attiecības ar bijušo, pie tam vēl nevajag turpināt esošās. tu atradīsi cilvēku, kuru iemīlēt, jo pašlaik izskatās, ka tavā dzīvē mīlestība nav bijusi. ir bijusi tikai kaisle un ilūzija par mīlestību. domāju, ka nekas vairāk.
es arī esmu bijusi tavā situācijā. un protams uz šāda grābekļa uzkāpu reizes 10.. ne jau protams vienmēr es biju kādās attiecībās. ar laiku tomēr sapratu, ka sliktā tomēr ir vairāk nekā labā. un vēl pēc kāda laika sapratu, ka mums laikam izņemot intīmās attiecības nav īsti citu saskares punktu. ja no sākuma likās, ka viss ir forši, tad beigās nesapratu, ko es vsp ar šo cilvēku darīju?
10.09.2013 15:22 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
ir cilvēki, kam tam pārkāpt ir ļoti grūti un tas tiks sviests acīs nākotnē (principā - nepamatoti).

o,jā,nu šis kā reizi ir tas gadījums...tam ir bijuši pierā'dijumi arī agrāk....
10.09.2013 17:25 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
^^,milzīgs paldies...Patiešām un no sirds-Tu kaut kā proti atrast īstos vārdus :)
10.09.2013 17:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)