Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nesmuki muskuļi :(

 
Reitings 14
Reģ: 28.10.2009
Sveikas :)
jūs te tādas zinošas, tāpēc gribēju pavaicāt -

tagad no septembra esmu atkal atsākusi trennēties pēc Shaun T Insanity, vēl skrienu šad tad, bet ir viens BET. - man kāju aušstilbu muskuļi ir tādi nesmuki, kā pirmajā bildē, bet tikai čut mazāki. - http://www.myfitnesspal.com/topics/show/1029203-ladies-show-off-your-big-bulky-thighs
Man ir sajūta, ka Shaun T maniem kāju muskuļiem nenāk pa labu - veido viņus šādus. Kā jums liekas, vai ar skriešanas palīdzību (skrienot garus gabalus ar zemu pulsu) es varētu to labot?
09.09.2013 17:33 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Man šķiet, ka ir ļoti cītīgi jāstaipās pirms/pēc sportošanas, tad neveidojas "bulku muskuļi" (tā es viņus saucu). Bet var jau būt, ka kkas cits pie vainas, ja staipies kārtīgi. Bet vispār man neliekas nesmuki, kādēļ tev nepatīk?
09.09.2013 17:37 |
 
Reitings 14
Reģ: 28.10.2009
bulku muskuļi :D :D

es itkā staipos cītīgi gan pirms, gan pēc sportošanas, bet gan jau, ka varētu vēl cītīgāk :) man vienkāršii nepatīk tas reljefs, ka tie muskuļi nesākas no ceļa, bet gan gabaliņu nost :( brr... laikam kaut kāda organisma īpatnība. bet, tā loģiski spriežot, ja es skrietu garākus gabaliņus regulāri, tad šitādai problēmai nevajadzētu būt :)
09.09.2013 17:48 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Man liekas,ka visiem tā veidojas muskulis, nevis no paša celgala, kur reāli ir tikai kauls.
09.09.2013 17:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits