Kādas jūs izskatījāties grūtniecības laikā?

 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Kādas jūs izskatījāties?Mani ļoti iedvesmoja šī sieviete,kura raksta blogu.Viņai ir jau 29nedēļa,bet gandrīz nevar redzēt puncīti.Tik skaita,kopta,sapucēta.Pilnīgi iedvesmo, ka var būt tik skaistas sievietes gaidībās.Nav tā ka visas grūtniecībā nolaižas,nekrāsojas,nepucējās.
Kādas jūs bijāt?Arī sportojāt un pucējāties?Mana draudzene teica, ka nevarot sagaidīt,kad būs gaidībās ,jo ēdīšot tā ka puncis plīst. :D





08.09.2013 23:16 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
ba&sh, to jau var pateikt par jebkuru straadajoshu gruutnieci. Tai norveegietei vismaz izskataas, ka patiik tas, ar ko vinja nodarbojas.
09.09.2013 17:20 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Man arii nepatiik taa blogere. Viena lieta,kad blogu veido savam priekam un neatskaitaas par katru siikumu,kur bija, ko eeda, ko uzgeerba, bet cita lieta, kad pat gruutai esot vinai nav savas dziives. Padomaajiet pashas kaa tas ir. Vina agri mostas, moemenaali visas domas rosaas ap foto un sevis prezenteeshanu. Vina nedziivo sev,virram un beebim, bet agn dziivo publikai,jo apseesta ar to sevis izradishanu.Pat ja vinai maksa, vai tad tas ir to verts,lai atteiktos no savas privatas dzives???...........

Domāju, viņa nedara to "čerez silu", bet viņai tiešām ļoti patīk fotografēties, rakstīt utt. Cilvēks vērsts uz publiku no dabas, nevis to tēlo, tāpēc nav viņai grūti.
Blogu pirmo reizi redzu, ļoooooti skaists, bet piekrītu tam, ka tas ir darbs, nevis realitāte. Blogs ir tas pats žurnāls un žurnālā modeles tiek fotošopētas utt. utt., kā arī ikdienā nestaigā perfekti sapucējušās kā žurnāla lapās.
09.09.2013 17:20 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Man sakuma mazais dienu guleja, naktis ne ipasi, bet tas tapec, ka nakti jau biju slimnica un lidz ritam mocijamies un piedzima pa dienu, lidz ar to mazais nogura un visu dienu guleja. Dakteri ir teiksui, lai nelauju mazajam pa dienu daudz gulet, savadak sajauksot dienu un nakti, bet es nevareju menesu vecam mazulim gulet aizliegt. Nu un tgd viss ir okey:)
09.09.2013 17:20 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
tā čiksa no Norvēģijas skrien 10km dienā, un vēl vingro un ikdienā ietur speciālu diētu jau gadiem (LCHF - Low Carb, High Fat). un viņa nav ne dienu mūžā strādājusi algotu darbu vai vispār jebkādas sadzīves rūpes redzējusi. viņai ir miljonārs vīrs. man prieks, ka meitene tik labi dzīvo, neskauž nemaz. bet jūs izvēlējāties nepareizo, ar ko salīdzināties... šis ir ideālais variants, rozā mākonītis...
09.09.2013 17:43 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Biju tāda pati kā pirms grūtniecības, tikai bonusā klāt nāca puncis. :)

Manējais pēdējās 2 nedēļas šausmīgi spārdīja labo sānu, likās ka viņš pats izsitīs sev ceļu uz ārpasauli caur sānu, nevis pidzims pa dabiskajiem ceļiem. :D Pēdiņas ap nabas rajonu varēja labi saskatīt. :D
09.09.2013 18:14 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Man viena kolēģe esot stāvoklī piedalījās maratonā (nezinu, kura nedēļa), apmēram vēl 5 mēnesī gāja uz trenažieru zāli un pa vakariem skrēja krosiņus, viņa ar neko nepārspīlēja, bet viņa ar sportu ir nodarbojusies visu dzīvi, teica, ka nesportojot jūtās slikti, nogurusi utt. Kā arī viņa to nereklamēja savam ārstam, jo kā viņa izteicās, ka LV ir padomju domāšana, ka grūtnieces neko nevar, nedod dievs vēl iedomāsies ar sportu nodarboties, tai pat laikā citur pasaulē maratonos (ne jau pilnā distancē) punči ir normāla prakse.

Ja māmiņa tā jūtas labāk, kāpēc nevar sportot vai ar riteni braukt? Ritenis jau vispār nav nekas biedējošs, turklāt viņas vēders ir tiešām mini ...

Tieshi tas nogalinaaja manu beebiiti. :( Esmu gadiem piekopusi ljoti aktiivu dziivesveidu, domaaju, ka visas ritenjoshanas, sportoshanas nekaitees, bet nekaa. Aarstam izraadiijaas taisniiba par to, ka varbuut labaak nevajag.
09.09.2013 19:17 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista-lasu un domaaju-kaadreiz mees sevi paarveerteejam!Es arii biju taa,kura vienmeer teica-es varu visu,man nekas nenotiks...man vajadzeeja ilgaak pamazgaat vannaa velu ...un viss bija veejaa.
09.09.2013 20:37 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Par velobraukšanas kaitīgumu grūtniecēm ne pirmo reizi dzirdu. Viss tik forši un labi, ka grūtniece sēžas vēsā mierā uz riteņa, bet pēc tam to bieži vien diemžēl rūgti nožēlo...
Grūtniece nav protams invalīds. Nav jāguļ visu laiku gultā pie TV. Bet ir jāsaprot, ka tas ir īpašs stāvoklis un ļoti, ļoti smags periods organismam. Ir sevi jāsargā no papildus slodzes. Nekad nevar zināt, kas kalpos kā pēdējais piliens tam, lai pazaudētu bēriņu.

Bet nevajag arī sevi pārlieku vainot, jo var gadīties pazaudēt bērnu vnk sagadīšanās dēļ. Mēs jau nevaram zināt visus iemeslus, kāpēc tā notiek...
09.09.2013 21:51 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Krista, kas tieši notika? :-/
09.09.2013 22:29 |
 
Reitings 207
Reģ: 29.05.2013
Nepatīk? Ej pakaries.

:D:D
09.09.2013 22:42 |
 
Reitings 62
Reģ: 29.01.2009
ance arī līmenī būdama izskatījās kā skalu dirsa bļeģ kas tur var patikt džekam??? nav brīnums ka katru dienu te cosmo sēž jo vecis nepievērš uzmanību
09.09.2013 22:46 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Marilyn nezinu, kas tieshi bija pie vainas - ritenjbraukshana vai smagumu celshana vai viegla veedera satraumeeshana, bet nu fakts taads, ka pazaudeeju beernu 5.meenesii un aarsts pateica manam viiram, lai naakamajaa gruutnieciibaa mani piekjeedee pie gultas droshiibai.
09.09.2013 22:49 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
krista, šausmīgi tas ir.. ļoti žēl :(
09.09.2013 22:53 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
bandita - katram savi kritēriji. Citiem nepatīk tās, kam apkārtmēri virs vai zem 90-60-90, citiem tās, kam leksika kā jūrniekam ar 30 gadu stāžu. Cilvēki un gaumes taču ļoti dažādas. :)
09.09.2013 22:55 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Ance
Ja piepampušas kājas ir neapšaubāma grūtniecības pazīme, tad nezināju ka es esmu stāvoklī. :D
09.09.2013 23:06 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Pirms grūtniecības nebiju caca, arī tagad neesmu. pieņemu,ka tās,kas izteikti pucējās pirms grūtniecības,nepārstāj to darīt arī grūtniecības laikā.
Skaistumkopšanas ziņā neesmu izlaidusies:matus krāsoju un lieku gelish. Vienīgi pedikīru grūti uztaisīt pašai,vēders traucē . Smuki apģērbties paliek arvien grūtāk,jo lai arī iepriekš valkāju platas drēbes, uz vēdera tās nesēž tā,kā gribētos.
Ja godīgi,maz skaistu grūtnieču redzu tieši stila ziņā. Līdz 7. mēnesim vēl visas staro, ir stils,pēc tam jau kaut kas nesaprotams savilkts, mati netīri un sejas sapampushas. Saprotu,ka vienkārši grūti ar tik lielu vēderu saģērbties un es būšu tāda pati,uzblīdusi.
Paskatoties ss.lv sadaļu grūtniecēm arī vienmēr nošausminos,ko tur pārdod. Kāda taču to arī vilka..
09.09.2013 23:19 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Morgan, ne jau neapšaubāma, bet ir ta kā tomēr, ne? Pa lielam man jau ir vienalga, ir tas viņas bēbis vai nav, tomēr kaut kā aizdomīgi, ka viņai feikās grūtniecības laikā tiešām uzbriest krūtis un sapampst kājas, ne? :D Kaut kur lasīju, ka viena ASV vecmāte teikusi, ka tur no skata jau var pateikt, ka viņa grūta un to viņa pateikusi pirms tas vispār nāca gaismā.
09.09.2013 23:23 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
krista - man zel :(, bet nekas, nakamaja gr viss bus labi!!!

Ne, nu ja mani ta sagerbtu, safrizetu un make-up uzliktu izskatitos ne uz mata tiesu sliktak, bet ... Man katrdue dienu ir darbs, majas, otra puse, virtuve, dzivnieki, netiras drebes, gludinasana, kartosana un nepartraukta gridu kopsana utt. Visam vajag uzmanibu, bet man nav speka ... Uz darbu aizeju, izpumpeju sevi un viss - augstakais, ko varu izdarit ir uztaisit vakarinas un sakopt spalvainas gridas, izvest suni, pabarot kaki, salikt trauku mashinu.
Es censos izskatities labi un starot sava grutniecibaa, tikai pagaidam vienigais, kas man staro ir pumpas uz sejas.
Protams, es lakoju nagus, kopju matus, seju, adu, bet man pamazam izzud tads termins ka "sataisities". Man no ta ir nedaudz bail, bet no otras puses, nu ne lidz tam man tagad.
Varbut, kad atgriezisies energija - tad.
Visvairak mani kaitina baalaa ada, jo tomer brunam viss labi izskatas, pat liekie kg.
Un vispar - kops pag 4dienas man liekas, ka es strauji palieku resna un nepievilciga.
09.09.2013 23:23 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Ā, par to kaulaino dibenu - nu, nezinu, kamēr apsēžos klēpī džekam bez sāpju kliedziena no viņa puses, jo kauli duras kājās, tikmēr mani viss apmierina. Kaut kā arī ieķerties daži labi atrod kur. :)
09.09.2013 23:26 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Un vispar - kops pag 4dienas man liekas, ka es strauji palieku resna un nepievilciga.


man šitas arī pēdējā laikā uznāk ... :(
09.09.2013 23:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits