Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai esmu par jaunu?

 
Reitings 64
Reģ: 18.03.2013
Hey,
man laikam vajag palidziibu no malas. Patlaban es nesaprotu vai tadas lietas ir normalas vai nesaprotu to vel savas jaunibas deel.

Vai jums liekas normali, ka puisis sazinas ar savu ex (vini kopa bija daudz, daudz gadus, atceltas kazas utt). Protams, es saprotu, ka so gadu laika viss bija kopaa- gimenes, draugi, pazinas. Tiksanas pasakumos ir neizbegama. Bet, vai patiesam pec tadam attiecibam ir normali, ka ir velma ik pa laiku noskaidrot kaa tad iet tai ex? nav runa, ka jubilejas apsveic un tad parunajas kaa tad iet, taa sazinasanas notiek diezgan regulari. Sakot, ka pret so meiteni vairs neizjutot jutas ka pret sievieti, vairak kaa pret parastu draugu.
vins zin, ka tas man nepatik un sapina, bet ir pateicis, ka turpinas to darit.
Zinu ari to, ka ex ir pateikusi, ka ir sapratusi, ka pielava kludu, ka grib atpakal, miil utt.

Esmu par mazu sava pratina vel, lai so saprastu jeb tas patiesam nav isti labi?

Sodien vaaros no greizsirdibas, devas uz draugu pasakumu, kur ari vina bus. Un tur nebus vairaki desmiti cilveku- vecaa kompanija, apmeram kadi 6 cilveki (vakara pasedesanas ikgadeja tradicija). Nevaru tur but, jo patlaban neesmu LV. eh...

Piedodies par garumzimju iztrukumu.
07.09.2013 19:52 |
 
Reitings 88
Reģ: 06.09.2013
Nu...es neuzticētos tādai situācijai,jo ir iespēja,ka viņi saies atpakaļ kopā un tikai būs kārtējās meitenes salauztā sirds:(:(:(
07.09.2013 19:56 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Nē, nešķiet normāli. Ex ir ex un tagadne ir tagadne. Ja nejauši satiek uz ielas, tad, protams, var apjautāties, bet tā speciāli meklēt kontaktu- no, no.
07.09.2013 19:57 |
 
Reitings 64
Reģ: 18.03.2013
Un ja es vinam uzdodu jautajumu kaa vins reagetu un kadas butu vina sajutas, ja es taa komunicetu ar Ex, vns pateica, ka tadas pasas kaa man tagad...
07.09.2013 20:14 |
 
Reitings 64
Reģ: 18.03.2013
Varbut vel kad viedoklis?
07.09.2013 21:09 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
tad kāpēc viņš tavas jūtas neliek pirmajā vietā??? kāpēc viņam šī "draudzība" ir svarīgāka par tevi un tavām jūtām??? man tas būtu galīgi nepieņemami, un vēl zinot ka ex uz kaut ko vēl cer....uzksatu ka visi ex ir jaatstāj pagātnē.
07.09.2013 21:39 |
 
Reitings 437
Reģ: 01.09.2013
Esmu bijusi identiskā situācijā, attiecību sākumā. Uzzināju par šo ciešo kontaktu, lai gan attiecības mums bija aptuveni trīs mēnešus.
Es vienkārši viņu nostādīju fakta priekšā, ka man šī "draudzība" izraisa tādu sajūtu, kā slikta dūša, jeb konkrētāk runājot, man tas nav pieņemami un nostādīju izvēles priekšā - vai attiecības ar mani, vai "draudzība" ar viņu. Viņi vairs nekontaktē, bet mēs esam laimīgi precēti.
07.09.2013 21:48 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
sūti viņu dillēs, viņš jau tevi tikai kā rezerves variantu tur
07.09.2013 21:53 |
 
Reitings 437
Reģ: 01.09.2013
sūti viņu dillēs, viņš jau tevi tikai kā rezerves variantu tur

Vīriešiem ir savādāka domāšana kā sievietēm. "Draudzība" ar bijušo vēl nenozīmē, ka autore ir pagaidu variants. Ir jārunā, jānostāda izvēles priekšā, tad arī būs skaidrs.
08.09.2013 10:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits