Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

juutos nozheelojami

 
Reitings 80
Reģ: 09.03.2013
esmu resna un riju... visu muuzhu,pusaudzhu gadus un veel tagad (man ir 24 g) mocos... vienmeer esmu bijusi apaljiiga bet peedeejos gadus no apaljiigas esmu kljuvusi par blaakji...nekljuvu taada dienas laikaa, bet visus paardziivojumus "apeedu",peec dabas esmu nosleegta, klusa, neesmu aktiiva,netuseejos,vairaak seezhu maajaas lasu graamatu un skatos kaadas filmas...
dieetas esmu meegjinaajusi,kad biju siikaaka, peedeejos gadus katru dienu censhos pieveersties veseliigam dziivesveidam, visus uztura pamatpricnipus zinu, max.3 dienas esmu notureejusies eesdama normaalaas devaas, bet tad noraujos un atkal paarrijos...un ir sirdsapzinjas paarmetumi... sveru 110kg un ja svarrigi,tad 1.69 gara, bet tas svars ir daudz par daudz... ir pat gruutaak pa trepeem kaapt, aktiivaak kusteeties..arii pie tiem pashiem dietologiem riigaa buuts... esmu dzirdeejusi gan atbalstu, gan kritiku par to,ka nepietiekama man taa veelme notieveet... sagruzos un atkal vieniigais risinaajums ir eediens...
nekaadus ieteikumus un uzmundrinaajumus negaidu..gribeeju izkratiit sirdi..par to,ka ciinos un nav speeciigs raksturs. speeciigs raksturs man nav ne tikai pret eeshanu,bet pret visaam lietaam dziivee cilveekiem arii nemaaku atteikt...
06.09.2013 21:20 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tieši paskatoties uz šādiem cilvēkiem saprotu, ka man nevajadzētu raudāt, man ir tik daudz kas kas nav tev, jau pats pamats gribasspēks. Bet diemžēl dzīve nevienam nav perfekta, vienam mazāk citam vairāk. Viss ir mūsu pašu rokās, jāatrod tev motivācija citādi viss būs vēl sliktāk.
06.09.2013 21:26 |
 
Reitings 80
Reģ: 09.03.2013
vienmeer to tieveeshanu atlieku uz veelaaku laiku..ai,driiz taadi sveetki,tad jau buus izeeshanaas, driiz tur dzimshanas dienas utt. juutos drausmiigi nozheelojama,ka nespeeju pateikt nee... var jau buut,ka chiikstu, bet visus shos gadus man nekas nav izdevies.. bez maz vai kaa slimiiba
06.09.2013 21:37 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
tev nevajag tieveet, bet sakaartot savu galvu. eed pamazaam veseliigi, dzer daudz uudens, tev nav pat iipasi jaasporto, jo viss mainiisies jau no pareiza uztura. vari veltiit laiku garaam pastaigaam, kas arii paliidzees. un jaa, sakaarto galvu, jo tur ir vislielaaka probleema...tev jasaak savaadaak skatiities uz dziivi.
06.09.2013 21:41 |
 
Reitings 80
Reģ: 09.03.2013
perversaa
zinu gan to,ka jaadzer daudz uudens, gan kaa pareizi jaaed, censhos to eeshanu veseliigu, nav taa,ka riju karbonaades ar ceptiem kartupeljiem, bet laiku pa laikam noraujos...liels truukums ir tas,ka es nemaaku appeest taa mazliet, nelielu porciju, citreiz nejuutu robezju un eedu,kameer jau smagi veederaa..
kaa, tavupraat vareetu mainiit domaashanu jeb kaa tu saki "sakaartot galvu"?
06.09.2013 21:44 |
 
Reitings 77
Reģ: 29.12.2012
ledusskapi turi tukšu - nebūs ko rīt
06.09.2013 21:47 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
man gan nav 110. bet 80kg, un ir 20kg par daudz... kādu pusgadu nevarēju saņemties, apēdu emocijas, raudāju, bet man bij problēma un ir- aknu hepatoze, tāpēc arī strauji pieņēmos! Tad es kādu dienu domāju, es gribu būt slaida, skaista, veselīga, nevis raudoša resnulīte mcdonaldā ar aliņu vēl plusā, sākām kopā ar draugu iet uz sporta zāli, man vienalga kā izskatos, es tur eju trenēties, un panākt savu :) Sāku ēst veselīgi! Ja sagribējās čipšus, domāju hmm, labāk banānu vai čipšus, izvēlējos banānu, un tici man var ēst veselīgi un gardi, un ja tā ēdīsi 29 dienas, vienu dien arī vari panašķoties, jāatrod līdzsvars un ūdens, daudz ūdens! :)
Galvenais saņemties! Kad kļūsi tievāka tu būsi pārliecinātāka! Laimīgāka! :) Tu to spēj! Tici man, tu vari :)

Ja nauda atļauj nolīgsti personīgo treneri, tas tev būs stimuls, veiksmi :)
06.09.2013 21:51 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
un ēdienu ēd lēnām, smuki noformē, un neēd pie tv vai datora, tā tu apēdīsi mazāk :)
06.09.2013 21:52 |
 
Reitings 80
Reģ: 09.03.2013
Parmufee kaa tad. Vai tad tas liedz aiziet uz veikalu vai pasuutiit paartiku ar pieegaadi uz maajaam?
06.09.2013 21:52 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Varbuut izklausaas skarbi, bet tev neliekas, ka tu nezheeliigi daudz noeed naudu? Kas tevi vsp uztur? Vecaaki vai pati? Ja vecaaki, man buutu kauns riit visu laiku, jo paartika muusdienaas ir ljoti daarga. Kkur ir jaabuut robezhaam. Vismaz es pelnot pati, nemaz nevaru atljauties eest visu un to ko veelos, jo vnk nespeeju atlauties.... saac virsiit naudu citaa virzienaa, ja tev vinjas tik daudz ir. :)
06.09.2013 22:05 |
 
Reitings 248
Reģ: 07.06.2010
Varu dot dažus padomus: 1) Uzstādi mērķus, piemēram, par katriem nomestiem 5 kg nopērc sev kaut ko (apģērbu,apavus,kosmētiku). Varbūt tas spēs Tevi motivēt mest svaru.

2) Motivē sevi internetā, palasi veiksmes stāstus.


Kā zaudēt :
1) Pieraksti VISU ko apēd pa dienu! Redzot cik daudz sanāk, Tu noteikti samazināsi pārtikas daudzumu.

2) Neapēd emocijas! Labāk padzer ūdeni, izej pastaigā, nevis skrien pie ledusskapja.

3) Pamēģini ēst 4-5x dienā mazām porcijām, t.i. tik daudz cik salien kafijas krūzes apakštasītē, protams neveidojot ēdiena kalnu, jo nebūs nekādas jēgas. Protams,ir atšķirība uzlikt uz tasītes 3 konfektes, cepumus, treknas desas, speķa pīrāgus utt. vai dārzeņu salātus ar mazu gabaliņu gaļas. Sākumā būs grūti, gribēsies vēl, bet nedrīkst padoties. Ēd lēnāk(!) . Tā tu spēsi sajust sātu. Pieradīsi, būs ok. Vismaz nenorausies, jo nebūsi badā.
06.09.2013 22:06 |
 
Reitings 492
Reģ: 05.07.2013
ja tu nenāksi pretī, nekas nenotiks.
06.09.2013 22:07 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
Saņemies un nečīksti, un pēc kāda laika, tu skatīsies spogulī un priecāsies, viss ies tikai uz augšu :)
06.09.2013 22:07 |
 
Reitings 80
Reģ: 09.03.2013
perversaa, uzturu sevi pati, bet es nenoeeedu aarpraataa daudz naudas izteiksmee... ir cilveeki,kas paartikai teeree tik pat cik es, bet vinji nav resniishi..
varbuut jaaiziet shovakar pastaigaa..
06.09.2013 22:10 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
bet es nenoeeedu aarpraataa daudz naudas izteiksmee... ir cilveeki,kas paartikai teeree tik pat cik es, bet vinji nav resniishi..



varbūt viņi pērk citādu pārtiku, un arī protams, ir tie kuri var ēst ko grib un kā grib, bet būt tieviņi, bet ne visi tādi ir!
06.09.2013 22:14 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
sveru 110kg un ja svarrigi,tad 1.69 gara, bet tas svars ir daudz par daudz...


Kadi tur vel bet? Ta ir loti daudz par daudz!

varbuut jaaiziet shovakar pastaigaa..


Un ko mainis tava sivakara pastaiga?
Tev jasak kompleksi ar sevi darboties un pirmais, kas tev tev jasakarto ir tavs gribasspeks.

Man liekas, ka te nepalidzes atbalsta teicieni "tici sev un viss izdosies", tev vajag sevi lamat un teikt "beigt rit resna cuka" (neuztver personiski)

Nu reali, tu apzinies kadu postu tu dari savai dzivei? Sakot jau ar savu psihologisko stavokli, personigo dzivi lidz pat vecumdienam. Ja tagad tev ir gruti uzkapt pa kapnem, tad pec 10 gadien tev piemetisies visadas slimibas, kas loti bojas tavu dzives kvalitati.

Nu tiesam, vai tev dzive nav merka labi izskatities, but laimigai, patikt sev, veidot attiecibas, gimeni, karjeru? Vai tad dzivei jabut ap un par esanu?
Edienam jabut ka medicinai tavam organismam - veseligs un barojoss, nevis bedu gremdetajam.
06.09.2013 22:30 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Vai Tev ir bijušas problēmas ar attiecībām ģimenē?
06.09.2013 22:30 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Aina, vispirms ieskaidro sev, ka ''ēšana'' ir Tava problēma.. Tu no tās esi atkarīga.. un to vajag kontrolēt.. (kā jau atkarības). Kad tiksi pāri ši solim.. diēta būs vieglāk realizējama :)
Šķiet _paris reiz ievietoja šo iedvesmojošo saiti:
http://www.fotoreceptes.lv/tievejam1.html
Viss ir iespējams :)
06.09.2013 22:34 |
 
Reitings 80
Reģ: 09.03.2013
es sevi l;joti shaustu,gan par to,ka esmu resna, gan par to kaa esmu norijusies...
Favel, kaa domaa attieciibas gjimenee? Vai striidi ar vecaakiem,maasaam un braaljiem?
06.09.2013 22:42 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Aina, ne tikai strīdi. Vai jūties labi savas ģimenes locekļu klātbūtnē? Vispārīgi. Vai ir bijušas kādas prātā paliekošas problēmas bērnībā, vai jūties mīlēta no savu vecāku/ radu puses?
06.09.2013 22:47 |
 
Reitings 80
Reģ: 09.03.2013
favel
jaa, patiesiibaa es tiku diezgan daudz lutinaata.Arii shobriid tiekoties ar savime gjim.locekljiem es juutos labi, lai gan manaa gjimenee nav taadu resniishu kaa es..
06.09.2013 22:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits