Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atskaite par kojām

 
Reitings 17
Reģ: 23.07.2013
Sveiki!
Atvainojiet, ka esmu aizsācis jaunu diskusiju, bet gribētu zināt par citiem, kas ir ievākušies kojās. Vai esat apmierināti ar istabiņas stāvokli, istabas biedriem un pārējo? Šodien ievācos banku augstskolas kojās, un esmu ļoti apmierināts ar istabiņu, jo tajā ir veikts "svaigs" remonts, viss ļoti labā stāvoklī. Tikai sākumā biju sašutis, ka man būs kopā jādzīvo ar trīs ārzemju studentiem kuri ir no Uzbekistānas. :)
01.09.2013 19:49 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Tev patiks! ;) Tas nekas, ka ārzemnieki. Beigu beigās jutīsies OK! Es maģistrantūrā studēju starptautiskā vidē, kur bija gan letiņi, gan albāņi un vēl citi. Ārzemnieki prata radīt to, ko latvieši neprot, t.i. - kopības sajūtu. Beigu beigās uz skolu gāju ar riktīgāko prieku.

Bakalauros man apkārt bija vieni vienīgi latvieši un beigu beigās visus 4 gadus jutos vientuļi.

Tā ka - dzīvot kopā ar studentiem no citām valstīm varētu būt pat ļoti aizraujoši, ja jau man pat patika ar viņiem kopā mācīties. :)
01.09.2013 20:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits