Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko darītu tu?

 
Reitings 84
Reģ: 20.08.2013
Dzīvojam kopā ar draugu un viņa vecākiem privātmājā...viņa mammai ir 4 suņi viens viņas mīlulis vācu aitu suns garspalvainais Kurš pa dienu ir ārā un naktī iekša guļ ar viņu vienā istabā un nesatiek ar pārējiem suņiem... viens kas ārā dzīvo aiz nožogojuma, trešais mazs sunītis... ceturtais kuram ir 19 gadi un nomoka naktīs, jo rej! un pluss viņam ir audzējs :( ,kurš vismaz 2x ned plīst un asiņo pa visu māju... ak meitenes un vienīgā kas šajā mājā tīra esmu es! Pat nemaz nepārspīlējot.. Esmu mēģinājusi līmēt lapiņas visur nomazgā aiz sevis traukus... nenāc iekšā ar apaviem... bet tas viss darbojas uz vienu dienu. :(
Jā zinu varētu iet citur dzīvot, bet finanses vēl pagaidām neļauj...
Man dzīvnieki patīk, bet šis viss spalvas smiltis pluss tagad suns kuram plīst audzējs ir par traku... un atsakās iemidzināt drauga mamma.

Uznāca man bēdīgais...gribas izskratīt sirdi esmu piekususi tīrit visu laiku, bet netīriba arī nevaru...
01.09.2013 13:54 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Netīri!
01.09.2013 13:58 |
 
Reitings 206
Reģ: 26.06.2013
Skarbi, bet aiziet uz neilgu laiciņu padzīvot pie draudzenes vai kā cita, kamēr slimākais sunītis pazūd.. Zinu kā ir noskatīties tajās mocībās un ja vel neviens netīra.. Varbūt pa to laiku, kamēr nebūsi, pamanīs kā viss netīrs. Varbūt nav tik bezcerīgi.
01.09.2013 14:03 |
 
10 gadi
Reitings 4095
Reģ: 02.01.2011
Jā, netīri, paskaties, cik ilgi šie savā cūku (suņu) kūtī dzīvos?
Un žēl suņa, pat negribu iedomāties, kāds cilvēks ir tā mamma, ja ļauj sunim tā mocīties?
01.09.2013 14:04 |
 
Reitings 84
Reģ: 20.08.2013
Kad es esmu izbraukusi draugs tīra viņam arī nepatīk netīrība...
tas izklausās ļoti stulbi,bet viņa saka ka sunītis nemokās..viņam nesāp..
viņa tā ir ļoti jauks cilvēks, bet to jau var nosaukt par dzīvnieku apsēsību...
01.09.2013 14:06 |
 
Reitings 84
Reģ: 20.08.2013
un vienreiz ar viņu runāju...viņa teica es tīriju agrāk, bet viss bija bezcerīgi netīrumi uzrodas...bet es padomāju bet tā tak ir tava māja!...
un pluss viņai ir liels suns kuram spalva krīt un sanes tās smiltis iekšā uhh smagi, bet ceru ka man tas kompensēsies nākotnē :D
01.09.2013 14:08 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Bet kaapeec tu vieniiga tiiri maaju?????
01.09.2013 14:09 |
 
Reitings 84
Reģ: 20.08.2013
Jo es naveru ciest ka man apkārt ir netīrs...
drauga mammas vīrs vispār nedarīs neko ja tu viņam nepalūgsi..es ar tādu vīrieti nevarētu :D Kurš kā zaldātiņš otram..
Drauga mamma hmm nu kā jau teicu --- viņa man stāstīja ka agrāk tīrija, bet nekas negāja labumā...
viņa neskatās uz netīribu... tā vot...
01.09.2013 14:14 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Nūu tu ienāc svešā mājā un gribi visus suņus no turienes izmest laukā? Par slimo suni nerunāšu, jo pašai nav bijusi tāda situācija, bet par veselajiem, par kuriem tu sūdzies, ka spalva krīt.. Varbūt vienkārši sākat ar draugu dzīvot atsevišķi, nevis sūdzies uz suņiem viņu mājās? Pieņemu, ka suņi tur atrodas ilgāk un ir lielāki ģimenes locekļi kā ienākusī dēla draudzene. Negribi - netīri, viss vienkārši. Tīri tikai aiz sevis un drauga, izklausās, ka vecākiem tāpat ir labi. Tās ir viņu mājas un viņi var dzīvot tik lielā netīrībā, cik grib.
01.09.2013 14:16 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
Cik maksā par dzīvošanu tur?
01.09.2013 14:18 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
drauga mammas vīrs vispār nedarīs neko ja tu viņam nepalūgsi..es ar tādu vīrieti nevarētu


Bet tev jau tieši tāds pats vīrietis ir!

ak meitenes un vienīgā kas šajā mājā tīra esmu es!

Kad es esmu izbraukusi draugs tīra viņam arī nepatīk netīrība...

Bet, kad tu mājās, tavs draugs i pirkstu nepakustina. Lai gan traucē viņam tā nekārtība tāpat, kā tev.

Pēc iespējas ātrāk atrod sev un draugam jaunu dzīvesvietu, un tajā jau no pirmās dienas nostādi viņu fakta priekšā, ka mājas darbi tiks dalīti uz pusēm. Un nevis tu mēzīsi visu.
01.09.2013 14:19 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Cik maksā par dzīvošanu tur?

Jautājums vietā! Tu apmaksā sev dzīvošanu, produktus, gatavo atsevišķi sev un draugam ēst, mazgā atsevišķi savu un draugu veļu utt.? Ja jā, tad arī tīri tikai aiz sevis un drauga, kā jau iepriekš teicu. Dzīvojiet zem viena jumta, bet kā 2 atsevišķas ģimenes. Ja nē, tad mans cepiens par uzkundzēšanos svešā mājā ir vietā.
01.09.2013 14:21 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Tūlīt mani noēdīs, bat ieteiktu uz mājām paicināt vetu un tā pa kluso to suni iemidzināt. Cik saprotu tam sunim tas audzējs ir liels ( suns vecs un operāciju diez vai pārdzīvos ), turklāt viņam viņš vistlamāk sāp, traucē un brūcē var ieklūt infekcija. Pasaki, kad sunīts tats aizgāja uz labākiem medību laikiem.
01.09.2013 14:25 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Nelasiiju komentarus, bet mana pirmaa doma bija - kur rodas taadi cilveeki, kas uzturoties sveshaa maajaa (jaa, taa ir svesha lai arii tu dzivo ar savu draugu) atlaujas liimeet kkadas lapinas, macit tas maajas iedzivotaajus un kko puksteet? Karto savu un drauga istabu un lai cilveeki dzivo kaa vini grib. Priecaajies, ka vini veel ir tik toleranti un pacietiigi , ka nav pasai sejaa aizraadijusi, ko tu tur komandee visus. Ne visi ir pedanti! Man arii ne vienmer ir baigaa veelme neparspeejamaa kartot maaju un nomazgaat katru traucinu pec lietosanas, dazreiz atnaku paargurusi, paedu atpusos un nomazgaju velaak! Un ja man vazatos kkada meitene no pakalas un piesietos "nomazga trauku! Izdari to izdari sito" nu johaidi...
01.09.2013 14:30 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Tūlīt mani noēdīs, bat ieteiktu uz mājām paicināt vetu un tā pa kluso to suni iemidzināt. Cik saprotu tam sunim tas audzējs ir liels ( suns vecs un operāciju diez vai pārdzīvos ), turklāt viņam viņš vistlamāk sāp, traucē un brūcē var ieklūt infekcija. Pasaki, kad sunīts tats aizgāja uz labākiem medību laikiem.

Pēc šāda gājiena es dēla draudzeni momentā, tai pašā dienā izmestu ārā uz ielas. Un nav te runa "par" vai "pret" eitanāziju (esmu par), bet runa ir par to, ka dēla draudzene ir tikai un vienīgi dēla draudzene, vecāku mājās - viens pilnīgs nekas, kas nevar lemt par vecāku dzīvniekiem.
01.09.2013 14:33 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man ir jaut`jaums, pirms tu ievācies tajā mājā, vai tavs draugs (kurš necieš nekārtību) bija tas, kas kaut ko tur regulāri tīrīja? Tad kāpēc pārtrauca?

Vai arī viņš ir tāds pats ruksis, kā ģimene? (Ne ļaunā nozīmē, es arī esmu nemazgāto kafijas krūžu karaliene) Tad tev ieteiktu stipri pārdomāt, vai vēlies ar viņu pavadīt turpmākos X gadus no savas dzīves. No tā ģimenes modeļa, kurā esi uzaudzis, reizēm ir stipri grūti tikt "ārā", veidojot savējo ģimeni.
01.09.2013 14:36 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Margo.
Kā jau rakstīju - tā lai neuzzin!
01.09.2013 14:43 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Lai autore pakonsultējās ar savu draugu, gan jau viņš arī piekritīs un būs ar mieru. Ja ne tad ne,ja sunim sāpes paliks neizturamas viņš ne tikai naktīs gaudos, bet paliks arī agresīvs un nevienu klāt nelaidīs.
01.09.2013 14:46 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Zīle, man neliekas pareizi, ka tu dod tādus šausmīgus ieteikumus meitenei. Bet, iespējams, esmu vienkārši ļoti emocionāla, ja runa ir par dzīvniekiem. Tā kā izklausās, ka suņa saimniece arī ir ļoti tuva dzīvniekiem (4 suņi par to liecina), tad domāju, ka viņai reakcija būs tāda pati kā man. Meli vienmēr nāk gaismā, un pēc tāda gājiena - pat ja uzzinātu pēc 5 gadiem - es ceru, ka tiktu pārrautas jebkādas attiecības.
01.09.2013 14:51 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Kā var bez kāda atļaujas ņemt un iemidzināt dzīvnieku? Tas, kurš ir saimnieks lems par to, kas dzīvniekam ir labāk un kas nav. Es ne tikai uz ielas izmestu, bet vēl ar kāju iespertu, lai labāk lido!!! Nevaru iedomāties, atnāc mājās no darba un tur vnk Tev pasaka, šodien Tavu suni iemidzinājām! Vienkārši trūkst vārdu...

Ps. Man ir bijis suns, kuram vecumā arī piemetās kaites. Vedam pie dakteriem, zāles, bet bez uzlabojumiem, katru dienu aizvien sliktāk palika, nevarējām noskatīties un tad, es kā saimniece uzņēmos aizvest un sēdēt blakus, kamēr iemidzina, bet tas bija visiem apspriežoties, grūts lēmums.. Un smags process... To nevar vienkārši ņemt bez ziņas un izdarīt, tas taču ir ģimenes loceklis nevis kaut kāda mīkstā rotaļlieta, kas mazliet paplukusi un krāsu nomainījusi :(
01.09.2013 14:55 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Man arī patīk dzīvnieki, bet ir sāsaprot, kad sākas dzīvnieku nocīšana savas mīlestības dēļ. Acīm redzot pati saimniece to nesaprot vai nevēlās saprast. Ok, var gaidīt, kad tas suns knapi kājas vilks vai noasiņos.
Var jau mēģināt iestāstīt, par to iemidzināšanu, bet cik saprotu no autores tas šajā gadījumā nestrādā.
Man ienkārši ir žēl tā suņa kuram jāmokās katru dienu un nakti.
01.09.2013 14:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!