Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

seksiigi

 
Reitings 197
Reģ: 09.04.2013
SVeikas :)

Jau ilgu laiku domāju par to, vai ir kāda produkcija,kura tiešām ir zelta vērts labums.
Nav runa tikai par kosmētiku kā tādu, runa ir arī par krēmiem, dušas želejām u.t.t

Manu uzmanību piesaistīja DOVE produkcija. Lietoju un tomēr tas efekts nav tāds,kādu gaidīju.

Kādu jūs produkciju izmantojiet? Secinājumi?
31.08.2013 14:51 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Es izmantoju dažādu, gan drogu, gan aptiekas, gan high end, labi un slikti produkti gadās visās cenu kategorijās un brīžiem paiet daudz laika, lai atrastu to, kas patīk Tev. T
adi tie secinājumi.
31.08.2013 14:52 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kad pērku skatos kur ražots! vienu marku var ražot i vācija i Polijā( to nekad neņemu) un Dove patika šampūni,, bet kopš mainijās pudelīšu izskats liekas ari kvalitate zuda.
31.08.2013 15:00 |
 
Reitings 1223
Reģ: 23.04.2010
Es nesaprotu kāpēc viriesu dusas zelejas aromāts paliek uz aadas vel kādu stundu az pec dusas , bet parastas dusas zelejas aromāts ir tikai atverot pudeliti un uz svammes putās? Varbūt jūs varat padalīties ar kādu dušas želeju, kas smaržo mazliet ilgāk?interese tieši dušas želejas, nevis losjoni.
31.08.2013 15:01 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
Nav īsti neviena produkcija,ko varētu celt gaismā,jo viss,ko sola,pārsvarā jau nestrādā. Bet ir šādas tādas lietiņas,kas patīk no dažādiem ražotājiem. Un tad tas viss kopums ir mana zelta vērtā kosmētika. :)

BeatOfLife par dušas želejām...piekrītu tev...no drogas klāsta šķiet,ka smarža uz ādas ir max 5min pēc dušas...bet iespējams mūsu oža vienkārši pierod pie smaržas un pēc tam to nejūt. :D Bet visnoturīgākās smaržas ziņā, šķiet avon dušas želejas. varbūt man tikai tā liekas, bet ir tāds novērojums..
01.09.2013 17:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits