Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kuras no jums iet uz solaariju?

 
Reitings 129
Reģ: 29.01.2009
cau, gribeeju prasit, kuras no jums iet uz solaariju, cik biezi un kadus kremus lietojat? tgad nopirku australian gold tanning accelelator lotion, vai kada to ir lietojusi un kadas atsauksmes?
30.08.2013 18:24 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Es ne tikai sauļojos solārijā, bet arī strādāju solāriju studijā. Krēmus lietoju katru reizi, kad sauļojos, tāds pamata krēms man ir Australian Gold Peace, love & cupcakes ļoti patīk, pēc viņa āda paliek maiga, ir klāt bronzeris līdz ar to iedegums veidojas diezgan ātri un izskatās dabīgi. Tavs pieminētais krēms man arī ir šad un tad lietoju viņu, arī tīri labi patīk, labi mitrina ādu, šis ir viens no klasiskajiem variantiem un vērtība pie kuras atgriežas, parasti šo krēmu izvēlas tie, kas nesen sākuši sauļoties un tie kuri nevēlās lai ir bronzeris klāt. Abi šie krēmi pieder ''labas grupas/līnijas'' krēmiem, jo ir arī vēl labāki, protams par attiecīgu summu, bet šie ir ok, gan cenas ziņā, gan kvalitātes.
Samērā bieži sanāk arī pamēģināt citus krēmus, ir reizes, kad lietoju kājām, citu produktu, sejai citu un pārējam ķermenim citu, jo katrs krēms ir paredzēts, piemēram, tikai sejai vai tikai kājām
30.08.2013 18:41 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
es lietoju mr international sauļošanās krēmu I believe. Nevarēju normālu bildi atrast, tas ir otrais pirmajā rindā. Padārgs, bet katra santīma vērts. Iedegums veidojas ātrs un noturīgs.

30.08.2013 18:46 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Katru reizi, kad apmeklēju solāriju lietoju krēmu.
Ņemu mazos 15ml iepakojumus, tā kā sanāk katru reizi citu.
Bez paštonējošā efekta.
:)
30.08.2013 18:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits