Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

antibiotikas un īpašās dienas

 
Reitings 154
Reģ: 29.05.2013
sveikas!
vai ir iespēja, ka lietojot antibiotikas, mēnešreizes var būt tādas, ka asiņošana tikpat kā nav? es galīgi nevaru saprast, jo sāku lietot antibiotikas un vajadzēja būt mēnešreizēm. vienu dienu bija tā, kā vienmēr un tad viņas bezmavai izzuda.
kā tas ir? tagad antibiotiku kurss man ir beidzies. es varu gaidīt vēl savas draudzenes vai visticamākais jāgaida pēc mēneša?
27.08.2013 23:12 |
 
Reitings 525
Reģ: 22.11.2011
Parasti gan antibiotikām nevajadzētu tik krasi ietekmēt mēnešreizes! Šajā gadījumā man ir jautājums vai nelieto OK? Jo antibiotikas samazina to iedarbību un jālieto papildus barjermetode, ta ka varētu būt ka esi stāvoklī. Ja OK nelieto un tiešām zini, ka neesi stāvoklī, tad nav ko uztraukties, vienkārši tavs organisms ļoti jūtīgi noreaģēja uz antibiotikām.
28.08.2013 21:48 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Man vienu reizi, kad vajadzēja dzert antibiotikas, MR tajā mēnesī nebija vispār.
28.08.2013 21:59 |
 
Reitings 154
Reģ: 29.05.2013
Aleksandra, nelietoju OK. un domāju, ka nevarētu būt stāvoklī. nesen taisīju asinsanalīzes, tad jau ģiemenes ārste būtu kaut ko teikusi. :)

Selene, un nākamajā mēnesī viss noritēja tā kā ierasti?
28.08.2013 23:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits