Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis - ko iesākt?

 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Ir kāds vīrietis ar kuru man ir "friends with benefits" attiecības. Tomēr aizvien biežāk pieķeru sevi domājam par viņu. Tagad nezinu ko darīt: beigt visu, lai vēlāk nav sāpīgi vai arī pateikt viņam, ka sāku kaut ko just un cerēt, ka viņš varbūt arī. Nav tā, ka mums ir tikai pliks sekss. Mēs runājam par dzīvi un lietām - par visu. Viņš man ir palīdzējis, kad man bija grūti. Bet baidos no tā, ka, ja mums nekas nopietns nebūs, es vairs nespēšu satikties ar sava vecuma vīriešiem un ne uz ko mazāk kā viņu vairs neparakstīšos. Viņš ir 8 gadus vecāks, pieredzējis, zinošs, aktīvs. Vnk fantastisks. Neko mazāk es vairs negribēšu un nav tik viegli atrast otru tik interesantu clvēku. Tagad sēžu un nevaru saprast ko darīt. Un, ja nu kādai rodas jautājums, es biju tā, kura no sākuma pateica, ka nekas nopietns starp mums nebūs. Jo tad es neko nopietnu negribēju.
27.08.2013 20:38 |
 
10 gadi
Reitings 659
Reģ: 10.03.2012
Man bija līdzīgi. Pēc apmēram pusgada "friends with benefits" fāzes, tomēr sagājām kopā.
Biju iniciatore attiecību uzsākšanai, biju arī tā, kas iepazīšanās sākumā pateica, ka nebūs nekas nopietns... vēl joprojām baidos, ka kaut kas var neizdoties un pazaudēšu to lielisko cilvēku-draugu, ar kuru ir izveidojies kas daudz nopietnāks.
04.09.2013 22:56 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Man arī šobrīd ir "friends with benifits" attiecības, kurās sieviete ir pateikusi, ka negrib nopietnas attiecības, bet man viņa iet pie sirds ļoti daudzās jomās ..

Šādās situācijās, manuprāt, ja sieviete to ir pateikusi, vīrietis vienkārši gaida, kad viņa būs gatava kam nopietnākam. Jo kādas ir alternatīvas, ja sieviete tiešām patīk? Jāsamierinās ar mazumiņu .. pagaidām :D Vai arī jāmeklē cita, kas gribēs ko nopietnāku.

Vēl jau jāskatās, ko kopīgi darat ārpus gultas .. tas būtiski norādīs uz vīrieša nodomiem.
05.09.2013 09:37 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Man ir jautājums: Pēc cik ilga laika tikšanās Tu saprati, ka Tev pret viņu ir kaut kas vairāk kā vienkārši "friends with benefits"?

Nekā personiska, vienkārši sociālantropoloģiska aptauja, jo es cilvēkiem pieķeros tik sasodīti ātri, ka pilnīgi besī ārā! Man "friends with benefits" attiecības būtu tieši tas, kas vajadzīgas, bet es par nemēģinu, jo zinu, ka pēc nedēļas jau sākšu domāt bērnu vārdus. :D
05.09.2013 09:43 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Man arī reiz bija friends with benefits attiecības. Viss beidzās, kad es viņā iemīlējos.... Viņš bija 8 gadus vecāks, es ļoti jauna un vēl samērā naiva!!!
05.09.2013 09:50 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.06.2013
Man arī bija šāda veida attiecības, kuras ilga gandrīz gadu! Bet ar šo puisi mēs bijām arī kā labākie draugi, kuri viens otram stāstīja visu! Tad es sāku satikties ar vēl vienu puisi (par ko es protams arī stāstīju savam "labākajam draugam"). Tad nu viss beidzās tā, ka "labākais draugs" nespēja ar to samierināties un tad nu tagad jau kādu laiciņu esam kopā! Šobrīd it kā stulbi, ka mums tika izlaists "taureņi vēderā" periods, bet nu tomēr pa to gadu paguvām viens otru pilnībā iepazīt, tāpēc šobrīd nekādu problēmu mums nav! :)
05.09.2013 10:09 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tā kā tu biji tā, kas pateica, ka neko nopietnu nevēlas, tev ir jāpasaka arī to, ka sāc viņu uztvert kā kko vairāk. ja tas nebija viņš, kas pateica, ka nevēlas nopietnas attiecības, tad tev ir daudz lielākas cerības, ka būsiet pāris :) veiksmi un drosmi :)
05.09.2013 15:41 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
domaju, ka pasaki vinam taisnibu par tam jutam, cerot, ka vinam tadas pasas ir, un, ka varesiet izveidot attiecibas. ja gadijuma vinam ari esi izklaide(ka tev sakuma), tad beidz sevi pazemot un ej prom.
05.09.2013 15:44 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Es savas friends with benefits attiecības izlēmu pātraukt vakar, sapratu ,ka man tas neder, gribu kaut ko nopietnāku. Tad nu tagad vai nu gribu nopietnas attiecības vai labāk vienai būt! :) Tādā veidā tikāmies tikai 3 reizes, bet ar to pietika.
Tas vīrietis 10 gadus vecāks, neko sliktu par viņu pateikt nevaru, bet nav kā labs draugs, kuram visu stāstīt, trūkst siltuma attiecībās. Piesaista it kā, pat ļoti, bet zinu, ka ilgi neizturēšu šāda veida attiecības, gribēšu vairāk, bet viņš gan nē.

Tev iesaku pateikt kā jūties. Ja nu viņš jūtas tāpat :)
05.09.2013 16:04 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Ehh, es jau nu dzīvē vienmēr vados pēc pārliecības - labāk nožēlot izdarīto, nekā neizdarīto---garām palaisto iespēju.
Cik tad ilgi varēsi sevi mānīt, ka pietiek ar FWB vien? Kamēr viņam parādīsies jau cita? :) Labāk kal dzelzi, kamēr karsta ;) :D
05.09.2013 16:34 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Paldies meitenes, bet joprojām neesmu saņēmusies viņam to pateikt. Tiesa nedēļu neesam tikušies un nedēļu no viņa nav bijušas nekādas ziņas. Turklāt viņa dzīve ir/bija sieviete, kas viņu pamatīgi čakarēja un vsp tur bija vājprāts, bet šaubos vai viņš viņu aizmirsis. Kādreiz visu par viņu stāstīja (kad bijā friends BEZ benefits :D ), bet tagad negrib pat runāt par viņu, sāpinājusi pamatīgi to vīrieti. Aj, laikam laidīšu viņu prom. Ja jau nedēļu klusē (sūtīju viņam sms uz kuru viņš neatbildēja, vairāk uzbāzties negribu), tad varbūt lai tā arī paliek. Palikšu es ar savām neizpaustajām jūtām, gan jau pāries ar laiku.

cubiana - mums tur tā jocīgi. Pirms trim gadiem gadījās vienas nakts sakars (betzinājām viens otru jau pāris gadus) un tad palikām draugi, norunājām, ka tā bija pirmā un pēdējā reize, viņam tad bija cerības uz jau agstāk minēto sievieti, bet tad man uzradās greizsirdīgs draugs un kkā tā mūsu saziņa pārtrūka, nesen (pēc trim gadiem) izšķīros no drauga un pirmais, kurš man iešāvās prātā bija viņš - satikt vnk kā draugu, bet tad gadījās akal pārgulēt (:D) un sākās. Un tagad ir kā ir! Pirmā un pēdējā reize, kad eju uz Friends with benefitsattiecībām!
09.09.2013 21:13 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Ceturtdien, ja vien nekas netraucēs un negadīsies, tiekamies. Esmu apņēmusies viņam to pateikt. Turat īkšķus meitenes!
15.09.2013 10:10 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Lucinda, saņemies un pasaki, lai izdodas un visam ir skaistas beigas! :))

Man ir diezgan identiska situācija šobrīd, bet zinu, ka pateikt tieši nesaņemšos, jo no sākuma arī izbazūnēju, ka neko nopietnu negribu, viņš ļoti centās un tagad man tiešām gribētos ko nopietnu...taču pateikt kkā nevaru, tajā pašā laikā nenormāli ir bail viņu pazaudēt. :/
15.09.2013 10:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!