Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārtraucu dzert kontracepcijas tabletes, pumpas?

 
Reitings 3
Reģ: 15.07.2013
Sveiki!

Pārtraucu lietot Yasminelli, nevēlos vairs tabletes lietot. Bet, par ko es esmu ļoti pateicīga - Yasminelle palīdzēja tikt galā ar sejas ādu, pilnībā atbrīvojos no pumpām.
Un tagad man bail, ka pumpas var atgriezties! Kāda jums ir pieredze?
27.08.2013 12:27 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Bet tas taču ir tavs organisms, kas notiks, ir jāgaida un jāskatās. Ko dos, ja puse atbildēs, ka, ka pumpas atgriezās, bet otra puse - ka neatgriezās? Pati drīz pārtraukšu lietot tabletes, ja kādas problēmas radīsies, tad arī meklēšu profesionālu palīdzību, lai to risinātu. Drīz došos vizītē pie dakteres to visu izrunāt.
27.08.2013 12:33 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Ja jau pārtrauci, tad pārtrauci, tagad jāgaida. Pat ja vairākas teiks, ka pumpas atgriezās, tik un tā gaidīsi vai ar Tevi tas arī notiks :)
27.08.2013 23:29 |
 
Reitings 17
Reģ: 20.08.2013
ja,es ari partraucu lietot tabletes vairak ka 2 men. atpakal. man ir pumpas.shi ir otra reize,kad partraucu leitot un ari pirmaja reize man bija pumpas.
pretigi
27.08.2013 23:36 |
 
Reitings 389
Reģ: 08.12.2012
Tu saki, ka pārtrauci lieto un vairs negribi lietot, tad atliek tikai gaidīt, kamēr organisms pielāgojas atpakaļ savam ritmam un tad jau redzēsi vai būs tās pumpas vai nē. Ja atkal pumpas parādīsies tad varēsi domat vai pie kosmetologa vai dermatologa savu problēmu risināt. Katrai meitenei jau ir savādāk, citai parādās tā spumpas atpakaļ citai ne, tā ka pagaidi lai organisms nomierinās un tad jau būs ok :)
28.08.2013 23:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits