Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nav un nebūs

 
Reitings 14
Reģ: 11.11.2009
Sveikas!
Varbūt padalieties ar saviem knifiem un pieredzi,kā pieklajīgā, meaizvainojot puisi, pateikt, ka viss, te nekā nesanāks? Puisis jauks, patīkams cilvēks, bet nav mans tips. :D
26.08.2013 21:26 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Nu tā arī pasaki ka nav jūtu un viss..gan jau sapratīs ;)
26.08.2013 21:28 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Es atcerējos, kā vienreiz atraidīju puisi. Centos tā un šitā, lai būtu saudzīgāk, visu labo viņā izcēlu, a šis man pretī, ka esmu egoistiska, ļauna un riebīga maita :D

Bet ja par tēmu, tad piekrītu Matildei. Saki kā ir :)
27.08.2013 02:45 |
 
Reitings 548
Reģ: 07.02.2013
Es biju gļēva un uzrakst;iju viņam draugos, lai gan labāk, protams, to būtu pateikt dzīvē. Tā arī apmēram rakstīju: piedod, bet nekas nesanāks, man nav pret tevi nekādu jūtu + vēl pateicos par jaukajiem kopā pavadītajiem brīžiem. Pēc tam vēl sekoja pāris vēstules un īsziņas vēlāk, līdz laikam jau samierinājās. Bet man bija ļoti, ļoti grūti to pateikt. Varbūt tas tāpēc, ka šāda situācijas gadījās pirmo reizi.
27.08.2013 02:52 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Noteikti vajag pateikt ,ka vins ir patiikams viirietis arii tavaas aciis ,bet tu domaa,ka tev ir piemerots cits tips un vins noteikti buus laimiigs ar kaadu citu sievieti!
Es taa loti liidziigi pateicu savam pirmajam viiram!Esam labaas attieciibaas veel tagad!Es pateicu skaidri un gaisi,ka vins ir daudz piemeerotaaks sievietei ar kuru jau bija iepazinies....Sarezgiita situaacija...,bet taa domaaju tiesi tajaa briidii,kad to teicu!
Es biju nodziivojusi krietnu laiku ar so cilveeku,sapratu,ka "muusu laiks" beidzies...taa tas bija!
27.08.2013 03:01 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kad šķīros ar pēdējo, bija diezgan savādi. Bijām kopā 3 gadus, bet pēdējo gadu vieni vienīgi kašķi. Sāku analizēt, par ko plēšamies un ko tur darīt, nonācu pie secinājuma, ka esam pārāk dažādi audzināti. Uzskati par sadzīviskām lietām pilnīgi dažādi, pie kam, nevarētu teikt, ka kādam no mums nebija taisnība. Tad, kad bija kaut kas kopā jādara, bija lieliski rezultāti, jo spējām viens otru papildināt ar idejām, diemžēl sadzīvē tas radīja tikai strīdus.
Pagatavoju viņam vakariņas, apsēdāmies un es viņam pateicu, ka viņš ir lielisks cilvēks, bet mūsu dažādā audzināšana ir pie vainas tam, ka vienmēr strīdamies. Pateicu arī, ka neesmu gatava mainīt savus ieradumus un pāraudzināties, tad jau tā vairs nebūšu es. Tāpat arī viņam vairs nav 15, lai mēģinātu pāraudzināt viņu, tāpēc labāk būs, ja mēģināsim būt laimīgi katrs atsevišķi.
Pēc apmēram stundu garas sarunas pie vakariņu galda, devos savākt savas mantas un prom no viņa. Joprojām spējam normāli sarunāties par citām lietām, bet to, ka kopā dzīvot nespējam, sapratuši arī esam abi.

Domāju, ka ir par maz tikai pateikt, cik lielisks ir viņš, jo tā tiešām kļūsti par maitu. Parādi viņam, kāpēc esat dažādi, viņš sapratīs - vīrieša smadzenes nespēs pieņemt, kāpēc Tu viņu tādu lielisku gribi pamest, bet spēs saprast, ja paskaidrosi, kāpēc esat dažādi.
27.08.2013 07:34 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Vienkārši ņem un izdari. Sakarīgs vīrietis sapratīs un ļaunu prātu neturēs, jo noteikti arī viņam ir pieredze no apgrieztas situācijas. Godīgums un atklātība liks viņam Tevi cienīt vēl vairāk.

Es gan negarantēju, ka viņš to uzreiz sapratīs .. ļoti iespējams, ka viņš turpinās mēģināt Tevi iekarot, ja Tu viņam esi tuva. Es pilnīgi noteikti vēlētos, lai man to pasaka un velti nestaipīt kaķi aiz astes .. vēlāk būs tikai grūtāk ..

Veiksmes
27.08.2013 07:49 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
atceros, ka vienreiz to darīju ar sms palīdzību, jo man ļoti grūti bija viņam to pateikt. pēc tam mēs arī runājām pa tel un teicu vēl neskaitāmas reizes. pēc tam viņš vēl negaidīti atbrauca pie manis, kad manis nebija mājās, un mammu mēģināja pārliecināt, lai viņa mani pēc tam pārliecina, lai esmu kopā tomēr ar viņu. protams, ka nebiju, bet mājās pārrunas man dēļ tā bija neskaitāmas, jo mamma domāja, ka nu labs puisis, šitā un tā, līdz beidzot viņa man to vairs neskandināja un samierinājās. nu katrā ziņā es ļoti saudzīgi ar viņu apgājos, bet arī ilgs bija tas brīdis, kad viņš beidzot man lika mieru. domāju, ka pārāk daudz žēlot puisi arī nevajag. vnk pasaki un viss. bez apvainojumiem un tamlīdzīgi.

nu es nekad šādās situācijās neesmu izturējusies rupji. kaut kā tā arī pasaku, ka, manuprāt, mēs vairāk nevaram būt kopā, jo man nav tādu jūtu.
27.08.2013 08:22 |
 
Reitings 273
Reģ: 26.08.2013
Es esmu laikam šādās situācijās daudz rīkojusies nesmuki, sakot, ka vairs nav laika tikties, un pēc tam pasakot, ka nezinu ko gribu, parasti saku, ka pašlaik attiecības nevēlos, vai ka nevaru aizmirst bijušo, bet labāk, protams, pateikt visu uz aci.
27.08.2013 09:25 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
es laikam gan biju rupja izbeidzot vienas attiecības(ja ta tās varēja saukt) kādos 5cos no rīta puisis piezvanīja un sāka kaut ko pārmest man ka es tiekos ar viņa drauga māsas puisi, bet viņš visu bija saputrojis. Jā man tajā laikā bija uzradušās tagadējās attiecibas un arī tā arī viņam pateicu man tevi nevajag, jo man ir atrasts labāks. Nu jau ir pagājuši vairā par trim gadiem un viņš laikam ar to ir samierinājies, bet vienalga redzu kā viņš uz mani skatās kad satieku viņu uz ielas.
27.08.2013 09:50 |
 
Reitings 273
Reģ: 26.08.2013
Man mans tagadējais pusis arī nelikās mans tips, vairākas reizes viņu atraidīju, bet nu esam kopā un viņš man iepatīkas ar katru dienu vairāk, sievietes par kretīniem sūdzas, bet jaukie un forši neesot viņu tips, brīžam pašas nezinam ko gribam.
27.08.2013 09:56 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
redblack pilnīgi piekrītu, man tā arī bija ar savu tagadējo puisi sākumā nu nelikās ka kas sanāks jo nebija mans tips, bet beigās izrādas ka tie iepriekšējie nav bijuši īstais tips un tagadējais ir tas īstais.
27.08.2013 10:00 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nezinu... Cik nav bijis, ka pasaku, ka nekā nebūs, bet tik un tā turpina uzbāzties un saka, ka ir neatlaidīgi. Tad arī jūtos tiesīga sākt ignorēt.
27.08.2013 10:31 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Es parasti saku "Šķiet, mums nekas tā īsti nesanāks". Nez, bet visi līdz šim to ir sapratuši.
27.08.2013 10:36 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Man nepatīk vārds ''aizvainots''... es tiešām nedomāju, ka godīgs atraidījums aizvaino. Jā, tas var iedragāt ego, sāpināt... bet aizvainot?! Manuprāt, tas nav īstais vārds.

Lai nu kā... atraidījums būs sāpīgs jebkurā gadījumā, tāpēc nav lielas nozīmes domāt par neaizvainošanu, nesāpināšanu. Uzskatu, ka labākais variants ir sulīgi pasūtīt d***t, tā, lai čalis nolaižas uz zemes un nelolo veltas ilūzijas.

Derēs, piemēram,... ''tu man nepatīc'', "man pret tevi nav jūtu/simpātiju".

Lietas, ko nevajag darīt: melot par esoša drauga eksistenci, teikt "man jau ir draugs" (jo varbūt (sa)gaidīs, kad Tu paliec brīva un atkal mēģinās), "mums tāpat nekas nesanāks/īsti nesanāks/nebūtu sanācis/laikam nesanāks" -jo uz šo rodas loģisks jautājums: ''Kāpēc?'' ar sekojošu nevajadzīgu, bezjēdzīgu diskusiju.
27.08.2013 14:55 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Esmu teikusi skarbi mazliet, Tu esi feins, taču neesi mana romāna varonis.
27.08.2013 15:49 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Esmu teikusi skarbi mazliet, Tu esi feins, taču neesi mana romāna varonis.
Perfekti!
27.08.2013 18:26 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kubiete+++tas tiesaam skan labi!Man ir taa bijis,ka es automaatiski iedomaajos to cilveeku savaa aadaa.Es negribeetu ,lai man pasaka nesmalkjuutiigaa veidaa...!
27.08.2013 18:31 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Oj, es nekad neesmu maaceejusi maigi pasuutiit, man tas kkaa vienmeer sanaak skarbi, jo taada sajuuta ka savaadaak vini nesaprot :D
27.08.2013 18:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits