Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vecmeitu ballīte

 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Vajadzīga jūsu palīdzība! :) Organizēju draudzenei vecmeitu ballīti, gribas arī zvērestu, bet šoreiz ne to tradicionālo ar ko pilns internets, bet kaut ko sirsnīgāku un mīļāku, tieši attiecībā uz draudzenēm. Šobrīd ir pārrakts viss internets, bet ideju tekstam tāpat ļoti, ļoti maz. Varbūt jums kaut kur saglabājušies kaut kādi mīļi vai jauki teksti, vai galva strādā vieglāk nekā man šodien, un ienāk kaut kas foršs uzreiz prātā.
Tas, kas man šobrīd ir (pagaidām gan vēl ideju līmenī) – „zvēru, ka visu vīra algu atdošu draudzenēm; laiku pavadīšu kopā ar draudzenēm, nekad neaizmirsīšu un interesēšos, kā kurai iet”. Vēlos tieši līgavas solījumus draudzenēm, jo kā zināms, itin bieži, uzrodoties draugam vai vīram, draudzenes tiek nobīdītas otrā plānā. Tad nu vajag pret to nodrošināties :D jau iepriekš visām milzīgs paldies par idejām!
26.08.2013 15:02 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
vai tiešām nevienai nav ko teikt? :D
26.08.2013 15:22 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Es tieši vairāk taisīju kā līgavas solījumus par topošo vīru. Zinu visus brāļa stiķus un niķus un tad nu ar humoru uztaisīju zvērestu :)
26.08.2013 15:24 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
oo, paldies, tā arī laba doma!
26.08.2013 15:28 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es taisīju kaut ko līdzīgu kā tev, bet vēl papildus kā solījumu, ka lai kā viņu spīdzinātu un ko vēl nesolītu, ka viss, kas notiks vakarā paliks tikai starp mums, teikumos iepinu kaut ko, kas ir saistīts ar viņu, piemēram, pie spīdzināšanas ierakstīju konkrētu ēdienu, kas viņai garšo, jo man liekas, ka to ēdienu varētu viņa ēst visu mūžu un galvenais, ka tas nekas tāds nav.
26.08.2013 15:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits