Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārsteiguma ballīte

 
Reitings 488
Reģ: 18.04.2013
Manai omītei šogad paliek 60 gadi un mamma ar savu māsu grib uztaisīt pārsteiguma svinības. Tā kā neesmu LV man ir viņai jāpajautā, ko viņa grib aicināt utt. Viņa teica, ka neko netaisīšot, mājās vienkāršu galdiņu un pasvinēs drusciņ.

Bet kā, lai pajautāju, ko gribētu aicināt un kā lai neizjaucot pārsteigumu aizved viņu uz svinību vietu ? Vēl jāizdomā, kā izdarīt tā, lai viņa mājās nesaklāj galdu, bet tajā pašā laikā, neuzzina par pārsteigumu.

Ir kādas idejas ? :)
26.08.2013 00:57 |
 
Reitings 779
Reģ: 27.11.2012
Točno zini, ka viņai pārsteigums patiks? Man nepatiktu!

Var jau ballīti atvest pie viņas, tas būs kā papildinājums viņas saklātajam galdam, bet tad ar tuviem radiem, jo pēkšņi attālāki cilvēki var arī nebūt jauks pārsteigums. Vai sarunāt, ka klāsiet galdu un mazo pasvinēšanu taisīsiet mammas dzīvoklī - lai omei mazāk rūpju tipa.
26.08.2013 02:05 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.04.2013
Domājam, ka jā, viņa vienmēr priecājas par negaidītām lietām :)

Mājās būtu pagrūti, jo viņai maziņš dzīvoklis un nebūtu vietas izguldīt visus :(
Un mammas dzīvoklī nevar,jo mēs dzīvojam 500km attālumā no omītes.
26.08.2013 11:13 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Zini, man arī parasti patīk pārsteigumi, bet kad saņēmu pārsteiguma ballīti dzimšanas dienā, kuru gribēju svinēt ar vecākiem un šampi, sapratu,ka šādi pārsteigumi man nekad nepatiks un nevienam citam tādu arī netaisītu....es jutos drausmīgi.
26.08.2013 11:16 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es drīzāk būtu nikna par tādu pārsteiguma ballīti.

Saki omei, ka viņas dzimšanas dienā plānojat kaut kādu ekskursiju kopā ar viņu, tāpēc lai galdu neklāj.
26.08.2013 11:19 |
 
Reitings 728
Reģ: 21.07.2010
Nuuu, pārsteiguma ballītes ir ļoti rūpīgi jāpārdomā vai tiešām cilvēkam patiks. Liels viesu daudzums prasa daudz spēka un enerģijas, ko omītei varbūt nemaz nav vēlēšanās tērēt.

Bet nu ja tomēr rīkojat, tad sarunā ar omīti, ka viņa mājās neko netaisīs, bet jūs viņu vedīsiet, piem, uz restorānu. Nu tad attiecīgi vediet uz svinību vietu.
26.08.2013 11:21 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Ja es taisītu omītei, tad tikai pašus tuvākos aicinātu, kas mēs arī parasti esam uz viņas jubilejām - omītes meitas ar ģimenēm.

Vēl jāizdomā, kā izdarīt tā, lai viņa mājās nesaklāj galdu, bet tajā pašā laikā, neuzzina par pārsteigumu.


Man tas būtu neiespējami :D ja vien nesvin jau iepriekš, citā dienā. Omīte vienmēr par visu ir jau parūpējusies :)
26.08.2013 11:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits