Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

telemārketings

 
Reitings 261
Reģ: 05.06.2012
Sveikas! Sakiet tās, kas strādājušas šādu darbu, :)
1. kur strādājāt?
2. cik ilgi?
3. kā gāja/patika?
4. cik aptuveni varējāt nopelnīt?
5. ko vispārēji domājat par šādu darbu?
6. plus, vēl vai strādājāt, piemēram, pa dienu, vakarā, no mājām?
23.08.2013 12:17 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
es esmu strādājusi, daudz ko esmu pārdevusi- viasat, angļu valodas kursus, dārzniecības grāmatas, eden ūdeni, faksa aparātus. Sākumā bija interesanti, parunāt ar cilvēkiem utt. Bet tas darbs nav uz ilgu laiku, drīz vien sāk viss riebties un apnīk runāt 6h vienu un to pašu.
Nopenīt varēja visādi, jo tev maksā par pārdoto. Ja tu esi apveltīta ar runas spējām un proti labi pierunāt cilvēkus, tad gan jau pārdotu kaut ko.
Tas tomēr ir vairāk tāds studentu darbiņš.
23.08.2013 12:25 |
 
10 gadi
Reitings 1984
Reģ: 31.01.2012
1. TeleMarket
2. 1,5 dienu :D (nu, ok, kopā gandrīz 2 nedēļas, bet visu, izņemot 1.5 dienu, biju uz slimības lapas)
3. Ļoti nepatika. Nemāku pierunāt pilnas ausis cilvēkiem. Lielākā daļa uzreiz atšuj, un tad ir tā - ja tu māki liet ūdeni, tad varbūt sanāk pierunāt, ja nemāki, tad ir tā "Skaidrs, paldies, uz redzēšanos."
4. Atkarīgs no pārdotā daudzuma. Man bija dienas likme + summiņa par katru pārdoto preci (pirmajā dienā pārdevu 1, pēdējā - neko. Atnācu, pusstundu pasēdēju, uzrakstīju atlūgumu :D)
5. Nekad vairs! Nav mans. Vispār ar klientiem darbs nonono.
6. Darba laiks bija pats labākais - darbdienās 9-16. Žēl, ka pats darbs tāds sūdīgs.
23.08.2013 12:26 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
1. BMA, tagad laikam B2B Outsourcing
2. pusgadu
3. pats darbs nepatika, taču ļoti patika kolēģi un jautrā atmosfēra
4. nedaudz virs 100 Ls, atkarībā no projekta. Jo bija projekti, kuri bija vieglāki, kuri smagāk gāja.
5. Tāds 'suņa' darbs
6. pārsvarā rīta maiņās, bet dažreiz gāju arī vakaros, atkarībā kā bija lekcijas.

un vēl pamēģināju
1. Rīgas Viļņi
2. 2,5 mēn.
3. patika ļoti, kolēģes bija foršas. Bija jautri strādāt. Žurnāli viegli pārdevās, jo bija jāzvana jau esošajiem klientiem.
4. vairs neatceros, arī kaut kas ap Ls 100
6. savienoju ar lekcijām, gāju gan rītā, gan pēcpusdienā.

Šāds darbs ir ideāls studentam, lai piepelnītos. Pie tam iespējami arī bonusi, biļetes, dāvanu kartes. Personīgi man nepatika, ka man jāuzbāžas.
23.08.2013 12:29 |
 
Reitings 261
Reģ: 05.06.2012
varbūt ir vēl kāda, kas strādājusi telemārketingā? :)
26.08.2013 13:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits