Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sms vīrietim

 
Reitings 68
Reģ: 27.03.2011
Kādus divus mēnešus tiekos ar puisi, tikšanās reizes gan nav ļoti biežas, bet sazvanamies/sarakstāmies katru dienu. Tagad jau divas dienas nav nekādas ziņas.. Aizvakar aizrakstīju sms - nav atbildējis. Vakar zvanīju - neatbild. Nav ne jausmas, kas par lietu. Visu laiku viss bija ok, regulāra saziņa. Saprastu, ja tikai es būtu bijusi tā, kura visu laiku zvana un raksta, tad vnk skaidrs, esmu apnikusi... Ok, saprotu, ka tikai divas dienas, bet divus mēnešus kontaktējamies katru dienu. Nevaru izturēt to neziņu, kas par lietu, kāpēt neatbild. Visu dienu jādomā par to, nevaru koncentrēties darbam. Gribas aizrakstīt sms un pajautāt, kas par lietu... Bet ko rakstīt? Negribas ne traki izmisušu sms, ne traki aizvainoto un uzbrūkošo..
23.08.2013 08:57 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
pagaidi...
23.08.2013 08:59 |
 
10 gadi
Reitings 5181
Reģ: 29.01.2009
Jā, es arī iesaku pagaidīt.
23.08.2013 09:02 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Zin kā, man vienreiz bija līdzīgi, uz zvaniem arī neatbildēja 3 dienas laikam, un beigās es uzrakstīju sms, kāpēc viņš neceļ, kas noticis, lai pasaka, ja negrib ar mani vairs satikties utt. Pēc tām 3 dienām viņš pats piezvanīja - bija atstājis telefonu Jelgavā, bet pēc tā uzreuz netika, jo dzīvojam labu gabalu no turienes. Pēc tam bija tāda mazliet neērta sajūta, tā ka tev ar iesaku pagaidīt mazliet vēl :)
23.08.2013 09:08 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
man attiecību sākumā bija līdzīgi- veselu dienu vai pat divas- neko neatbildēja.
Izrādījās telefonu bija darbā atstājis, manu nr.nogalvas vēl nezināja, nevarēja no kāda ģimenes locekļa piezvanīt, pabrīdināt ;)
23.08.2013 09:14 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
jā, tā var gadīties, bet no pieredzes - es pati esmu tā darījusi..tas jau bija sen sen sen..kad kkā nevarēju pateikt, ka tikšanās ir jāpārtrauc.
23.08.2013 09:18 |
 
10 gadi
Reitings 140
Reģ: 02.08.2013
Es ieteiktu uzrakstīt - kāpēc man neatbildi, kāpēc ingorē?
Mīļāš meitenes, gaidot jūs izdarat ļoti lielu kļūdu, JO tas ir tikai stereotips, ka vīrietim ir jādod sava brīvība, nevajag uzbāzties utt., ko paši ir izdomājuši. Tas nav normāli, ja tiekaties divus mēnešus un pēkšņi divas dienas ir klusums, ja vien viņš nav iekļuvis avārijā vai nav nozagts telefons.
Un kāpēc ir lielā kļūda...., jo gaidot, mēs neizrādam, ka mums šī persona interesē, vīrieši to vien gaida, kad kāda spēcīga sieviete izrādīs savu spēku pār viņu - tīrā bioloģija. Un, pēc tam arī būs miers, jo ja puisim nepatiks, ka tu tā uzraksti un sāksies no viņa puses čīkstēšana un bla bla bla - pamet, jo tad tas nav tavs īstais. Katrs kārtīgs puisis, ar labiem nodomiem pret meitenei kaut pirmajās 3 pazīšanās dienas tev tomēr atbildēs un cienīs faktu, ka par viņu interesējies un uztraucies.
23.08.2013 09:28 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Vispār sakarā ar šo atceros vienu amizantu gadījumu. Draudzējās puisis ar meiteni, puisis no rīta kā aizbrauca uz volejbola sacensībām, visu dienu tur spēlēja un kā jau sacensībās- nav laika tupēt un drukāt draudzenei smskas...telefons stāvēja ģērbtuvē. Pa visu dienu čikse bija sarakstījusi viņam kādas 23 sms un 15 neatbildētos sazvanījusi ar tekstu:
"Zaķīt, tu uz mani dusmojies,ka neatbildi?"
"Eu, nu labi..man tu esi pohuj, sēdi un neatbildi, idiot!"
"Piedot, kaķīt par ieprikšējo sms...es vienkārši esmu dusmīga,jo neatbildi man."
"Tu smirdīgais idiņ, pacel klausuli, citādāk mums viss cauri!"
"Mīļais, tu negribi ar mani vairs kopā būt? esi apvainojies?"
utt..
protams,ka čalis viņu pasūtīja ellē ratā..dienu bez sarakstīšanās nevar iztikt.
23.08.2013 09:36 |
 
Reitings 138
Reģ: 16.08.2013
Nu re, tas pierāda to, ka nevajag uzbāsties un vajag likt kādu laiku mierā, tā taču ir sen zināma patiesība. Man tas ir tik bieži pierādījies.
23.08.2013 09:43 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
čāča- man viens tāds puisis bija, ar kuru mēs pat tā nebijām pāris. man tel. bija palicis darbā. man bija daaudz sms un arī kādi 15 neatbildēti zvani. teiksti bija šādi apmēram:
-kāpēc neatbildi?
-tu par kko dusmojies?
-tu nevēlies ar mani runāt?
-atbildi vismaz kaut ko.
-ja starp mums viss ir cauri, tad tā arī pasaki.
-nu lūdzu atbildi

utt uttt. un šādā garā diezgan daudzas sms. rupju vārdu nebija, bet, kad es to izlasīju, biju šokā. arī pat, kad es biju darbā, viņš varēja man neskaitāmas sms rakstīt un dusmoties, kāpēc es nevaru atbildēt uzreiz, ja viņš var. arī tad, ja es uz pāris stundiņām nosnaudos vakarā, pie tam vēl, pasakot viņam, ka eju pagulēt.. ja mēs būtu pāris, tā būtu katastrofa, jo es viņu laikam vienā dienā tiešām nosauktu par traku.
23.08.2013 09:47 |
 
10 gadi
Reitings 140
Reģ: 02.08.2013
Tas pierādā tikai to, kas ta super aizņemtais čalis ir bijis nenormāls kretīns, neatrodod nevienu sekundi, vienreiz piezvanīt meitenei un pateikt, es šodien esmu aizņemts, nu lol, cik dumjam jābūt, lai to saprastu :D
23.08.2013 09:55 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
nevajag uzbāsties un vajag likt kādu laiku mierā

+
23.08.2013 10:05 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Internetā online viņš nav?
23.08.2013 10:09 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Tas pierādā tikai to, kas ta super aizņemtais čalis ir bijis nenormāls kretīns, neatrodod nevienu sekundi, vienreiz piezvanīt meitenei un pateikt, es šodien esmu aizņemts, nu lol, cik dumjam jābūt, lai to saprastu

Meitene ļoti labi zināja,ka viņam ir sacensības. viņa noteikti gribēja,ka viņš tup pie telefona vien un nonstopā viņai drukā.
Tās,kas ir bijušas šāda veida scensībās zina,ka tur nav laika sēdēt un pirktus vingrināt.
arī mans ieteikums- neuzbāzties.
23.08.2013 10:09 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
man ir bijis tā, ka ar vienu džeku skype sarakstījāmies un tad viņš pēkšņi pazuda un pēc kādām 2h es viņam aizsūtīju sms, jo mums bija palicis viens neapspriest jautājums uz ko viņš atbildēja, ka super, jo atrakstīju, man viņa numurs bija, bet es viņam savējo nebiju iedevusi, viņam nets bijis pazudis un nezinājis kā mani atrast.
es domāju, ka tomēr kaut ko, kaut kā vajag varbūt aizrakstīt, jo varbūt ir pavisam dumjš iemesls kāpēc neatbild.
23.08.2013 10:16 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Pajautā viņam vai viss ir kārtībā, tā izrādot veselīgu interesi, bet neuzbāžoties
23.08.2013 10:19 |
 
10 gadi
Reitings 140
Reģ: 02.08.2013
Vēl jo vairāk, ja viņa zināja, ka puisim ir svarīga diena, viņai rūpēja kā viņam iet un viņa gaidija, kad viņš uzrakstīts, ka viņam iet labi. Uzreiz var redzēt, ka tam pusim, meitene nenozīmēja tik daudz, cik viņš nozīmēja viņai. Ne par velti viņa tik ļoti aizsvilās....
Ja tev ir otra puse un tu esi ieinteresēts šajās attiecībās, tu atzvanīsi kaut divos naktī, ja tev šis cilvēks ir svarīgs. Tas tikai liecina, ka puisis ir pārāk nenobriedis.

P.s. žēl, ka nepieminēji, ka šis stāsts ir kārtējais copy/paste no dr.lv vai kādas citas joku sadaļas, kur tie likti smieklīgie atgadījumi.....
23.08.2013 10:23 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Vēl jo vairāk, ja viņa zināja, ka puisim ir svarīga diena, viņai rūpēja kā viņam iet un viņa gaidija, kad viņš uzrakstīts, ka viņam iet labi. Uzreiz var redzēt, ka tam pusim, meitene nenozīmēja tik daudz, cik viņš nozīmēja viņai. Ne par velti viņa tik ļoti aizsvilās....
Ja tev ir otra puse un tu esi ieinteresēts šajās attiecībās, tu atzvanīsi kaut divos naktī, ja tev šis cilvēks ir svarīgs. Tas tikai liecina, ka puisis ir pārāk nenobriedis.

P.s. žēl, ka nepieminēji, ka šis stāsts ir kārtējais copy/paste no dr.lv vai kādas citas joku sadaļas, kur tie likti smieklīgie atgadījumi.....

Jā,jā...godīgi sakot,ja man būtu tik apsēsts puisis, tad es nezinu vai man viņš vairs būtu. Tik ļoti viņai viņš nozīmēja,ka saukāja par idiņu utt.:D tā laikam ir mīlestība, ne?
viņi bija mazu laiku kopā (tad nu vēl jo slimāk man liekas tāda bombardēšana attiecību sākumā) un tas nav izdomāts stāsts. :D godīgi, pati biju klāt,kad čalis šokā ieraudzīja savu telefonu nobombardētu ar viņas ziņām.
var padot ziņu,kas un kā, bet nejau tēlot kaut kādu psiho...
23.08.2013 10:28 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
neraksti
23.08.2013 10:29 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Estere laikam pati ir tāda meitene kā iepriekš minētā :D
Bet es vienreiz aršo visupieļāvu kļūdu, skaipā sarakstījos katru vakaru ar puisi un tad kad viņš beidza raksīt sāku stulbi uzmākties ar saviem jautājumiem uz kuriem viņš neatbildēja,ai pašai kauns tagad :D Tā kā es nekad tā nedarīšu vairs :)
23.08.2013 11:08 |
 
10 gadi
Reitings 140
Reģ: 02.08.2013
Vispār jā, pa šiem gadiem esmu sapratusi, ka tā ir liela necieņa pret mani un citām meitenēm ( ne tikai no manas pieredzes, bet draudzeņu arī), ja puisis tevi ignorē.
Pie tam, gan puiši, kas man ir bijuši un labākais draugs vienmēr ir bijuši super aizņemtie čaļi, nemaz nerunājot par šobrīd esošo draugu, ar kuru esam kopā jau trīs gadus un viņš ir mūziķis - laika atzvanīt ir reti vai atbildēt uz sms, kad viņš ir mēģinajumos utt. Bet viņam un citiem bijušajiem vienmēr ir bijusi tā viena minūte, lai uzrakstītu pāris vārdus.
23.08.2013 11:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits