Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pieredze darba jomā

 
Reitings 53
Reģ: 22.07.2013
Sveikas, meitenes! :)
Man radās interese uzzināt Jūsu pieredzi darba jomā, kur esat strādājušas, vai strādājat.
Pieņemsi, pusaudžu gados vai arī šobrīd, vai esat kaut kur piestrādājušas, kādi plusi mīnusi. Vai apmierināja/a kolēģi, alga, apstākļi...

Es, piemēram, esmu strādājusi par auklīti, apkopēju u.c. Šobrīd strādāju restorānā, darbs, protams, grūts, bet ļoti interesants. Mīnusi ir tādi, ka esmu pieņēmusies svarā ;D, bet plusi, daudz gardumu esmu nogaršojusi. Kolēģi ir ļoti saprotoši un humora pilni, alga apmierinoša.
22.08.2013 19:29 |
 
Reitings 971
Reģ: 23.01.2011
Nav tādas oficiālas pieredzes darba jomā. Esmu darījusi šādus tādus melnos darbiņus.
Lasīju mellenes pie saimniekiem no agra rīta līdz apmēram pulkstenis 18. Naudiņu tēriņiem nopelnīt var, bet muguru sabeigt arī var.
Esmu lasījusi ābolus, kas arī nav diez ko viegli, īpaši,ja kastes jācilā un jānēsā, kas nebūt nav vieglas.
Esmu vecai tantiņai 1x nedēļā istabu kopusi, logus mazgājusi u.t.t

NAV tādu darbu, kuri ir bijuši oficiāli (ar visu nodokļu maksāšanu un visām tām padarīšanām)

Bet, ja būtu tagad iespēja,ietu kaut vai par apkopēju, lai iegūtu to pieredzi :) Mani darbs nebiedē tādā ziņā, un neliekas nekas pazemojošs kaut ko tādu strādāt .
22.08.2013 19:51 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Bet, ja būtu tagad iespēja,ietu kaut vai par apkopēju, lai iegūtu to pieredzi.

Un ko tu ar tādu pieredzi iesāksi? Nevienam tādu pieredzi nevajag. Protams jauki, ka tev ir bijis darbiņš un esi strādājusi, bet nu nevajag glaimot sev.

Es arī tagad izbaudīju, ko nozīmē ''strādāju neoficiāli'' sekas. Biju bez darba un pabalstiem.
22.08.2013 19:55 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
es savu karjeru sāku, kā svinību viesmīle pilī :D
pēc tam viesmīle un bārmene pa nedēļas nogales naktīm (pretīgi);
tad viesmīle un pavārs kopā :D :D
neskaitot mazus gabaldarbus biju biroja administratore,
tad projektu vadītāja, kas reāli bija pārdošana pa telefona,
līdz beidzot esmu reāla projektu vadītāja :)

uj piemirsu, pirmā nauda bija no nodotām jāņogām :)
22.08.2013 20:07 |
 
Reitings 53
Reģ: 22.07.2013
Meitenes, sarosās. Stāstam savu pieredzīti :)
22.08.2013 21:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits