Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāds interesējies par manu kredītvēsturi

 
Reitings 257
Reģ: 08.05.2013
Sveikas,šorīt biju pārsteigta ieejot epasta .
Bija man atnākusi šāda vēstule no manscreditinfo.lv


Labdien,

Mans Creditinfo informē, ka Jūsu kredītvēstures profilā tika reģistrēti šādi notikumi: Kāds ir interesējies par Jūsu kredītvēsturi.

Tagad esmu nesaprašanā. Vai tad mana kredītvēsture ir visiem pieejama?? Domāju tikai bankām,kreditoriem,un ja vēlies kko ņemt uz kredīta,līziniga....

Bet es neko neesmu ņēmusi,vienīgais itkā šodien jāparaksta īres līgums jaunā dzīvoklī,un varbūt saimnieks izdomājis uzzināt manu kredītvēsturi,bet vai tad to var izdarīt?Varbūt viņš bankā strādā? :D
22.08.2013 09:11 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es domāju, ka tev viņiem jāzvana un jānoskaidro.. cerams, ka tas nav kāds neveiksmīgs kāda cilvēka joks..grūti tā pateikt..
22.08.2013 09:13 |
 
Reitings 257
Reģ: 08.05.2013
Vis ir kārtībā ! Piezvanīju uz to manscreditinfo, klausulē ļoti atsaucīgi man pastāstīja,ka neviens cilvēks no malas nekādīgi nevar redzēt kredītvēsturi. To var izdarīt tikai uzņēmumi,kuriem tu to esi ļāvis.(teiksim reģistrējoties kkur,ņemot kredītus u.t.t jāspiež tie ķeksīši) Un tad es samaksājot 30 santīmus varu redzēt visus uzņēmumus ,kas interesējušies par manu kredītvēsturi,un izrādās tas bija tas vivus credīts,ko biju paņēmusi un jau atdevusi,tā kā viss ir čiki briki. Sabijos jau... :D
22.08.2013 09:29 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
āa nu re. bet vismaz pati zināšu, ka var būt arī tā kā tev bija :)
22.08.2013 09:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits