Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zíléšana!

 
Reitings 259
Reģ: 16.07.2009
Sveikas!
Vai kāda ir izmantojusi kādas zīlnieces pakalpojumus? Ja ir kāda tāda kura būtu ar mieru padalīties pieredzē: vai zīlniece/nieks pateica arī kautko pareizi-pagātne,tagadne, nakotne...
Varbūt kāda ir bijusi tieši saistība ar attiecībām ar otru pusi... saistībā ar saderību... vai ir vērts būt ar otru cilvēku ,jeb labāk šķirties... utt
Jebkuru info būs jauki dzirdēt!
P.S. Skeptiķus lūdzu nepiemēslot diskusiju :D
21.08.2013 18:54 |
 
10 gadi
Reitings 73
Reģ: 23.03.2012
Jā, esmu bijusi pie zīlnieces, pat pie vairākām. Pieredze ļoti pozitīva. Reiz jautāju arī par attiecībām. Pateica, ka augstākais pēc diviem gadiem izšķirsimies, kā arī notika ar nepilna mēneša precizitāti. Bet man tas nekādā gadījumā nenāca kā zibens no skaidrām debesīm, jo iekšēji jau to zināju, tikai līdz galam sev neticēju. Tāpēc mans ieteikums, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, ir neiet pie zīlnieka kā baltai lapai. Mēģini pati vispirms paanalizēt sev aktuālos jautājumus, apskaties, kas „uzpeld”. Tad, ja zīlnieks apstiprina tavu intuīciju, ir lielāka pārliecība, ka tas tiešām ir īstais ceļš. Jo man līdz šim tā arī ir gadījies, ka zīlnieks it kā notīra visas šaubas un izceļ priekšplānā to vienu variantu, par ko jau esmu zinājusi, ka ir īstais. Ja pasaka kaut ko pilnīgi savādāku, to var uztvert piesardzīgāk, bet tas ir lielisks stimuls paskatīties uz lietām no cita skatupunkta.

Un, jā, nākotnes zīlēšana ir visai piņķerīga padarīšana, it īpaši, ja visu atbildību par to uzliek zīlniekam. Jo tas, ko tev pateiks, būs tuvākā iespējamība tajā konkrētajā brīdī. Nav izslēgts, ka jau nākamajā dienā dzīvosi jau citā frekvencē ar pilnīgi citām perspektīvām. Tāpēc vēlreiz atkārtošu, ka ir svarīgi arī pašai piedalīties, klausīties savās iekšējās sajūtās, negaidīt brīnumus no zīlēšanas, bet tomēr turēt prātu atvērtu.
21.08.2013 19:16 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
LifeLines - +++
21.08.2013 19:18 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.10.2012
es nēsmu bijusi.
itkā gribētu vienu reizi izmēģināt,jo kaut kā nevaru noticēt tam,ka svešs cilvēks var pastāstīt par manu nākotni.
Tāpēc no vienas puses man gribētos redzēt vai tas tiešām ir iespējams.. hmm
21.08.2013 19:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits