Nedaudz par horoskopu saderībām

 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Daudz nākas lasīt par to, ka, piemēram, "Es esmu Vērsis, mans vīrs ir Lauva, mēs ļoti labi satiekam un mīlam viens otru, bet horoskopos rakstīts, ka saderība šīm zīmēm ir briesmīga, tāpēc astroloģijai nevar ticēt, muļķības vien ir." Jā, nebūtu vēlams ticēt šīm žurnālu astroloģijām, bet nevajadzētu tāpēc noniecināt visu zinātni/mākslu (viedokļi par to, kas tā īsti ir, atšķiras ;) ). Pat, ja skatās vien Saules līmenī, neņemot vērā visu pārējo, ne vienmēr tas vieglākais ceļš arī ir tas labākais. Lūk, tāda īsa atbilde, kāpēc, citēju:

Naturally most of what we've inherited in the astrological traditions of synastry idealizes harmony between people. The reflexive bottom line is the more easy interaspects, the better. And of course the harder aspects-squares and oppositions-are seen in the opposite way: if you're an Aries you should marry a Sagittarian or a Leo (the trines) and avoid the Capricorns and Cancers (the squares). But those easy interaspects correlate with friendship a lot more than they correlate with passion. Nowadays people often leave relationships because of a lack of that basic heat in the blood.

Tas arī ir iemesls, kāpēc tik daudzi pāri, kas pēc izplatītajām saderības tabulām un zelta ieteikumiem savā starpā ir pilnīgi nesaderīgi , patiesībā kopā ir ļoti laimīgi, kaislīgās un mīlestības pilnās attiecībās. :)
21.08.2013 17:03 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Es esmu zivs,bet draugs Lauva.Nu nezinu,esam nesaderīgi,atšķirīgi,bet kopā kaut kā sanāk sadzīvot.
Lauvas ir ļoti jāmīl un jālutina,ļoti daudz jāpievērš uzmanība.Tad viss būs kārtībā.Kā nebūs šīs uzmanības,Lauva sāks izlaist nagus :)
22.08.2013 11:15 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
MURRA,zivim labi sader tieši ar Jaunavam,jo ir līdzīgi,bet nu nezinu.Mana pirmā mīlestība bija Jaunava un kā ar knaiblem bija jāvelk ārā,lai saprastu,vai šis ko grib.Nē,es cik esmu satikusi vīriešus Jaunavas diezvai es ko gribētu ar viņiem.
Esmu pamanījusi,ka labi satieku ar ūdensvīriem.gan sievietēm,gan vīriešiem. :)
22.08.2013 11:21 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
Patiesībā, cilvēkam neatbilst tikai viena zīme. Viena zīme, ko lasat savā horoskopā atbilst saules novietojumam dzimšanas brīdī(ja pareizi atceros), un tas ir mūsu ārējais tēls. Bet vēl ir zīme,kas atbilst mūsu iekšējai pasaule, kā arī tam, kā mūs redz citi. Tāpēc saderību ir ļoti grūti noteikt virspusēji, jo tieši to jūtu pasauli koriģē pavisam cita zīme. Ja kādu tiešām interesē,iesaku aiziet pie atrologa, daudz jauna par sevi var uzzināt vai apstiprināt kādu savu domu,ideju,kāpēc neveicas attiecībās.
22.08.2013 11:25 |
 
Reitings 200
Reģ: 27.03.2012
Ketrina tieši tā, ar knaiblēm, jo, ja apvainojas, tad var tikai zīlēt,kas par lietu.
22.08.2013 11:42 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
MURRA,sievietēm Jaunavam arī tā ir,bet tās vairāk dzīvo savā sapņu valstī. :D
Padalies kā Tev ir gājis ar vēl citiem vīriešu horoskopju pārstāviem. :)
22.08.2013 12:06 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Es runāju tieši par sieviešu saderību ar vīriešu skorpioniem ..


Sadzīvoju. Protam atrast kompromisu un sadzīvot.
Pati esmu Dvīnis.

Draudzenei ir puisis skorpions un teica, ka vēl "puķītes" nāks ārā.
22.08.2013 12:37 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.04.2013
Kāds var pastāstīt par sievieti Lauvu un vīrieti Vēzi?

Pētījusi esmu daudz, bet gribētos no reālās dzīves dzirdēt :)
22.08.2013 13:51 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
Te meitene teica, ka ir dvīnis un draugs ir strēlnieks, un tad grūti viņu paciest, bet nu man ir otrādi un mani laikam pacieš ļoti labi, jo kopa esam jau pāris gadus :D
Es kā jau strēlnieks, esmu tā trakā, spītīgā, asā zīme, kā arī liels optimists, bet nu mans draugs, kas ir dvīnis, ir tāds mieraminka - prātīgs, apzinīgs, reālistisks, varbūt tāpēc mums saskan perfekti :) Man ir arī vieglāk viņu izprast, jo mans tētis arī ir dvīnis, tad nu zinu jau ko no viņa var sagaidīt un kā labāk reaģēt :D
Tā kā par dvīņiem vīriešiem varu teikt visu to labāko :) bet pieļauju, ka sievietes strēlnieces vīriešiem ir liels trakums :D
22.08.2013 14:00 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
maz mežāzietes te
22.08.2013 14:05 |
 
Reitings 200
Reģ: 27.03.2012
Vistrakāk ir gājis es zivs un vīrietis dvīnis. Bet konkrētajā gadījumā cilvēkam bija īpaši smags raksturs vai arī mūsu abu nesaderība. Ja šobrīd mājās ir miera osta ar jaunavu, tad ar dvīni tā bija elle..izņemot seksu :D :D


Un ar skorpioniem izvairos satikties, man cilvēki patīk, bet manā paziņu lokā ir gan vīrietis, gan sieviete skorpions. Ļoti egocentriski cilvēki, ar savu paštaisno domāšanu, un, ja pateiksi viņam ko tiešu acīs, nemainīs savu viedokli, bet vēl bezkaunīgi izturēsies.


Skorpioni, neņemiet vērā, es tikai par sev pazīstamajiem :D :D
22.08.2013 14:08 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Esmu jaunava, nesen sastapu ūdensvīru. Pagaidām liekas, ka abi esam kā cimds ar roku. Ļoti daudz kopīga, raksturi tādi paši..Nezinu kā būs tālāk. Ir kāda pieredze?
22.08.2013 14:13 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Es esmu mežāzis, bet nu es laikam nemāku sevi raksturot un liekas, ka arī par mežāzi informācija ir tik vispārīga, ka tā atbilst katram otrajam, tā kā nemāku teikt vai esmu tipisks mežāzis vai nē :D Tāpēc gribētu palasīt, ko nozīmē tipisks mežāzis? :D

Draugs man ir vērsis un it kā skaitās ļoti laba saderība pēc horoskopa, nu prieks par to :D Realitātē, nu mēs slīpējamies vēl, jūtu, ka ar laiku paliek vieglāk un vairāk pielāgojamies viens otram. Varu piekrist tam, ka vērsis ļoti pievērš uzmanību ģimeniskām vērtībām, var darīt visādas muļķības un nesmukumus, bet uzticību nezaudēs un sargā savus tuvos, darīs visus lai tuvajiem būtu labi. Jā, naudai ir liela nozīme viņu dzīvē, bet kaut kā ir sanācis, ka man nauda arī nenozīmē nulles vērtību, tāpēc varu saprast to, ka tā ir svarīga. Patīk būt uzmanības centrā, laba humora izjūta, ir pārliecināts par sevi, greizsirdība pa lielam nepiemīt. Varu piekrist arī tam, ka reizēm vērsis negrib vai nedzird to, ko saka. Un ja ir dusmīgs par kaut ko, man pašai tas ir jāuzmin, nekad nepateiks priekšā par ko dusmojas vai kas īsti nepatīk, man būs jāiziet cauri visiem notikumiem, jājautā un jāmeklē īstais iemesls :D Un mans vērsis vispār ir tik spītīgs, nu manī arī mīt spītība, bet nu tā kā manam vērsim - tālu vēl līdz tam :D

Mana labākā draudzene arī ir skorpions, baigi gari būtu jāraksturo, ka slinkums. Bet intereses pēc papētīšu tagad pārējo draudzeņu un bijušo puišu horoskopus, haha :D
22.08.2013 14:25 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Vai tiešām skorpioni ir trakākā horoskopa zīme :D Kaut gan es esmu ļoti nepastāvīga, bet nu tiešām? :D
22.08.2013 15:02 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Es izlasīju skorpiona sadereības un ir vislabākā ar vēzi. Un apdomājos,patiešām.Man draudzene ir vēzis.Cilvēks kuru patiešām cienu un apbrīnoju,gribētu līdzināties viņai.Tagad tikai jāsastop kāds vīrietis vēzis.Un būs ideāli :) Ja šo visu uztver nopietni
22.08.2013 15:06 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
marchixa- man arī draugs lauva un es arī skorpions :) satiekam ļoti labi :)
patīk būt tā teikt vadošajam, bet, kā jau te viena meitene minēja, ka viņi mēdz vienoties un nepastāv tikai uz savu, bet no savas puses varu pateikt, ka būs atsevišķas lietas, kuras, kā lauva pateiks, tā arī būs. un savādāk vari nemaz nedomāt darīt. abi esam prasīgi pēc uzmanības. un esam beiguši tās lūpu uzmešanas, jo savādāk viens periods bija nedaudz grūts. kad sapratām, kuras ir otra vājās vietas, tad vnk nedarījām otram to, kas nepatīk vai nedaudz aizskar.

nezinu, vai ar mani ir grūti sadzīvot vai man ar citiem ir grūti sadzīvot, bet šis beidzot ir 'vīrietis, ar kuru es varu saprasties un viņš saprot mani.

ar vīriešiem auniem.. ar vienu bija man attiecības, otru vnk pazinu.. tas ir murgs..likās, ka stulbāka cilvēka vnk nav. ar sievietēm varbūt ir savādāk.
22.08.2013 15:34 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
annija, tiešām? Mana mamma ir vēzis,tētis-skorpions. Es neatceros nevienu dienu savā mūžā,kad viņi būtu laimīgi kopā. Tikai skandāli!Nevienas mierīgas dienas! Jā,smaga bērnība.Bet tas atkal pierāda,ka tufta ir tie horoskopi.
22.08.2013 15:38 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Esmu lauva, draugs vēzis. Ideāla saderība. Pat vēl labāka kā cimds ar rociņu :)

Ar dvīni, ar kuru it kā esot lieliska saderība, bija tāāāādi kašķi.. galīgi traki, nespēju iedomāties sevi, lauvu - vispār mājas kaķi, kopā ar cilvēku, kam tikai draugi, draugi un ballītes.
22.08.2013 15:39 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Murra, uij manam draugam tētis ir dvīnis.kā pēdējo reizi apvainojās uz manis, tā līdz šim nerunā.Iedomājos ja man būtu tāds draugs :D Starpcitu šīs horoskopu pazīmes pārmanto arī bērni tāpēc mans draugs arī līdzīgi uzvedās kā viņa tēvs.Tā kā,kas lai zin kā tur ir patiesībā. :)

Es zinu,ka pretpoli pievelk.Vismaz man tā ir.
22.08.2013 15:47 |
 
Reitings 200
Reģ: 27.03.2012
Ketrina, lai gan viņa tēvs nav dvīnis, tur ābols no ābeles tālu nekrīt... ļoti smagi gāja, un es kā jau mīkstā zivtele viņu mīlēju, pazemojos, un tad jau arī man apriebās.

Iespējams viņam tik tā, bet bieži aizmirsa,ka esmu viņam, draugi svarīgāki un viņu priekšā ņirgājās..


pretpoli pievelkas, tas gan, bet viss jau atkarīgs cik ļoti abi ir uz attiecību veidošanu, kopšanu un pieslīpēšanos. :))
22.08.2013 16:03 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es zinu, ka viens cilvēks arī bija dvīnis. satikos neilgu laiku. grūti mums gāja, jo viņš šausmīgi apvainojās par lietām, par kurām es pat nenojautu, ka varētu apvainoties..

Mana mamma ir vēzis,tētis-skorpions. Es neatceros nevienu dienu savā mūžā,kad viņi būtu laimīgi kopā. Tikai skandāli!Nevienas mierīgas dienas! Jā,smaga bērnība.Bet tas atkal pierāda,ka tufta ir tie horoskopi.


mana viena radiniece ir vēzis. mums saprasties ir ļoti grūti, jo viņa vienmēr apvainojas. pie tam vēl, bieži vien nepamatoti. nezinu, kā tas bija tajā the_one ģimenē, bet zinu, ka man kā skorpionam ir ļoti grūti sadzīvot ar vēža nepārtraukti raudulīgo, jutīgo dabu.

kas ir tufta?
22.08.2013 16:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!