Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nezinu vai pieņēmu pareizāko lēmumu.

 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Dažus mēnešus atpakaļ man bija iespēja izvēlēties starp divām darba iespējām.
1) Pirmajā alga pārbaudes laikā viduvēja, pēc tam sola palielināt (pārbaudes laiks beidzies, laikam pašai būs par to jārunā), atrodas ļoti ērtā vietā, blakus viens no maniem dzīvokļiem kur pusdienas pārtraukumā var iet atpūsties, darbs ir vienveidīgs(kaut arī no malas nezinātājiem šķiet prestižs) un viegls. Pārrunas 2 kārtās notika 2 dienu laikā, ātri dabūju konkrētu atbildi.
2) Alga vismaz 700ls netto. Darbs ir līdzīgs, nedaudz mazāk vienveidīgs. Prestižs. Atrodas ne tik ērtā vietā. Diemžēl man savi darba pienākumi būtu jāveic ciešā cita cilvēka uzraudzībā. Pārrunas ilga ļoti ilgi, paredzētas vismaz 3 kārtas, pagāja vairāk kā mēnesis, skaidrība nekāda. Šī iemesla pēc atteicu, jo pirmajā jau izteica man piedāvājumu. Kopš viņi sāka meklēt sev cilvēku uz šo vakanci, pagāja gandrīz pusgads, mēdz joprojām man rakstīt un piedāvāt šo darbu. Manuprāt, man nevajadzētu nožēlot to,ka atteicos no labāk apmaksāta darba, jo ja pusgada laikā viņi nevar atrast darbinieku un velk nenormālā garumā atlases kārtas, tad viņi nav nopietni, vai ne? Kas jums svarīgāk - attieksme vai alga? Man laikam attieksme, jo šis nav vienīgais ienākumu avots, kaut ienākumi kopā ir 500ls netto(dzīvokli apmaksā draugs).
20.08.2013 20:11 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.01.2013
Man arī svarīgāka ir attieksme.
20.08.2013 20:14 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ja otrajā darba vietā nevar tik ilgi atrast darbinieku un vēl visu laiku paši piedāvājas, domāju, ka nevis tu esi tik unikāla un neaizvietojama, bet nav kaut kas tai mājā kārtībā, līdz ar to tava izvēle ir bijusi pareiza.
20.08.2013 20:24 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Godīgi sakot - abi svarīgi. Tas, kurš no abiem svarīgāks, atkarīgs no konkrētā darba un tā, cik laba/slikta ir šī attieksme un cik liela/maza ir alga.
21.08.2013 20:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits