Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vintage garderobē

 
Reitings 339
Reģ: 04.08.2013
Sveikas, meitenes. Skatoties uz nesen atrastajām kurpēm no omes krājumiem, kuras nevaru īsti saņemties uzvilkt ienācā prātā pajautāt par Jūsu. :)
kāda ir Jūsu attieksme pret vintage tipa apģērbu/stilu?
vai pašas savā garderobē esat kaut ko no tā ieviesušas?
20.08.2013 17:43 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Cik cilvēku, tik viedokļu, bet man nepatīk.
20.08.2013 17:49 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Esmu pozitīvi noskaņota, ja tas apģērbs joprojām ir labā stāvoklī un neizskatās pēc vecas lupatas. Gaumīga vecmāmiņas jaunības dienu kleita, kura ir labā stāvoklī, der un piestāv - kāpēc gan nevilkt? Nebūs sliktāka par dārgu veikalu šmotku.
Nepatīk un nesaprotu jēgu jauniem cilvēkiem vilkt vecmāmiņas drēbes, kuras vnk jau pa gabalu izskatās ne vien no vecmāmiņas skapja, bet arī vienkārši bomzīgas(izbalējuši, veci džemperi, cauras bikses utt). Tas tāds baigais bomzīgā vintidža stils vai kā?
Man ir vairākas omites rotas, somas un tādas lietas. Drēbju gan nav, jo vnk man nepiestāv un nav arī nekas foršs, ko tiešām gribētos vilkt.
20.08.2013 18:00 |
 
Reitings 276
Reģ: 05.04.2012
normas robežās ir ok. bet ja viscaur ir saģērbies lupatās - nē. patīk, ja ir kāds aksesuārs no vintage
20.08.2013 18:08 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Mans stils ir tāds 20'-30' gadu + nedaudz dendijisks + nedaudz roka variants. Kopā, manuprāt ,izskatās labi, jāsaka, atšķirīgi.
Katram savs, gan. esmu redzejusi, skolā visādus eksemplarus, cacīgas meitenes ar nodriskātām vintage stila drēbēm, vai arī mūsdienu tos hipsteru stila cilvēkus. Tādā versijā man nepatīk, bet ja ir izturēts viens noteikts virziens, nevis soma no 70' kleita no H&M, kurpes no 30' un aksesuāri no kazenes+ divkrāsu mati = gājiens uz operu, un ir noteikts stils, un noteikts laiks(laikmets), vai kāda viena detaļa mūsdienu drēbēm piekombinēta, kāpēc gan ne. Noteikti izskatīsies ļoti interesanti.
20.08.2013 18:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)