Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dator-jautājums

 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
1. kur palika mans wifi?

Lietoju wifi. Pazuda internets uz 4 dienām. Internets ir atpakaļ, bet manam datoram vairs neiet wifi. Tā podziņa deg, pie strīpiņām parādās ''connected'', bet, atverot wifi lodziņu, parādās, ka nav savienojuma. Kāpēc tā? Internets iet tikai ar vadu. Uz pārējiem portatīvajiem viss darbojas.

2. ar ko (mājas apstākļos) tīrīt ekrānu, lai to nesabojātu?
Ir tik nošmucēts, ka rodas iespaids, ka polka dot nagulaka pārvilkta pāri.oh

3. Cik bieži jūs saviem portatīvajiem tīrat ventelātorus / kā ?
20.08.2013 00:14 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
1. Nemācēšu neko pateikt.
2. Es tīru ar parasto logu tīrāmo līdzekli. Uzsmidzinu uz papīra dvieļa un tīru ekrānu. Zinu, daudzi saka, ka tā nedrīkst un varot sabojāt ekrānu. Bet es šitā tīru gan TV, gan datora monitorus (portatīvos), gan planšeti. Un nekad neko neesmu sabojājusi.
Var nopirkt arī speciālās salvetes monitora tīrīšanai.
3. Portatīvajiem datoriem nekad neesmu tīrījusi ventilātoru.
20.08.2013 00:29 |
 
10 gadi
Reitings 483
Reģ: 29.01.2009
1. Mēģināji resetot routeri?
2. Lietoju salvetes, kas ir LCD ekrāniem domātas, noslauku ar briļļu tīrāmo "lupatiņu" :D
3. Neesmu tīrījusi, bet principā vismaz reizi gadā noteikti vajadzētu, savādāk datoram ventilators strādā grūtāk un vieglāk var notikt pārkaršana
20.08.2013 00:34 |
 
Reitings 728
Reģ: 21.07.2010
1. Vai pārkonektingojot nekas nemainās?

2. Lietoju monitoriem paredzētās salvetes.

3. Pirmo reizi iztīrīju pēc sešu gadu lietošanas. Bet vispār tur tik vienkārši viss nav, labāk nest uz kādu servisu.
20.08.2013 00:39 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Nop, tāpēc jau ir izbīns un neiet jau tikai uz mana datora.
20.08.2013 00:42 |
 
Reitings 728
Reģ: 21.07.2010
Tad uzzvani uz to kompāniju, no kuras pērc netu. Iespējams viņiem kaut kas mainījies un vajag mainīt kaut kādus settingus vai ko citu.
20.08.2013 00:46 |
 
Reitings 298
Reģ: 09.01.2013
1.Iespējams ir problēmas ar dns serveriem, ko izraisa, kāda nelāga vīrusa atlieka, vai arī vēl darbojoš vīruss. Risinājums ievadi dns adresi savienojumam manuāli. 8.8.8.8 alternitīvo k.vai 8.8.8.9 uzstādījumi maināmi pie savienojuma Control Panel\Network and Internet\Network Connections properties - ipv4 > properties > dns serveri, ķeksis pie manual un savadi . (šis ir gadījumā ja citām ierīcēm viss iet)

Ja citām ierīcēm pieslēdzoties wifi arī nedarbojas internets vaina jāmeklē routera uzstādījumos.
20.08.2013 00:55 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
1) Noreseto rūteri, pēc tam restartē kompi - tas palīdz. Ja tas ir Linksys rūteris, tad viņiem ir tāda fīča, ka pa brīdim uzmetas "alerģija" pret kādu konkrētu lietotāju. Ja tas nepalīdz, tālāk jau jāskatās, kas ir ar pašu kompi, bet tad es labprāt uzzinātu precīzāk, kas par kompi, kāda OS utt. Ja kompis pavecāks, var gadīties arī, ka vaina pašos dzelžos.
2) Uzpūt uz papīra dvieļa visparastāko Ajax un aiziet. Pa taisno uz ekrāna nepūt, tā nedara. Un nelieto putojošos, kā Clin. Var pirkt salvetes, bet vismaz man sanāk baigā pulēšana, lai nepaliktu strīpas. Ar Ajax tādu problēmu nav.
3) Portatīvajam mājas apstākļos ventilatorus labāk netīrīt, ja neesi specs šajos jautājumos. Nonāksi pie tā, ka vai nu grabēs ventilators (Mani tā skaņa padara traku, nez kā citiem), vai arī sadzīsi putekļus kur nevajag un tas nestrādās vispār. Šo atstāj zinošākiem cilvēkiem. Vidēji ir labi, ja to dara reizi pusgadā, Tu taču viņu nēsā visur līdzi, slēdz iekšā telpās, par kuru tīrību nevari būt 100% pārliecināta, somā arī visāda draza mēdz gadīties.
20.08.2013 00:55 |
 
Reitings 298
Reģ: 09.01.2013
PS: par pārējo jā apkope būtu nepieciešama reizi gadā - piedāvā gan garantijas laika, gan pēcgarantija pilno apkopi liels skaits uzņēmumu. Savus pakalpojumus šeit nereklamēšu :D tā kā varu tik konsultēt :D :D

ekrāna tīrīšanai ir speciālas salvetes vai spirtu nesaturoš pūšamais - nemaksā dārgi līdz 2ls un būs ļoti ilgam laikam ;)
20.08.2013 00:59 |
 
Reitings 61
Reģ: 25.09.2012
1. Ja citiem internets no šī paša rūtera iet, tad vaina tavā galā. Iesaku izdzēst attiecīgo pieejas punktu no wifi saraksta un pievienot pa jaunu. Ja nelīdz, tad var būt visādi citi brīnumi ko tā attālināti neatrisināsi.

2. ekrāns nav jātīra ja to nebaksta

3. var mēģināt izsūkt ar putekļu sūcēju (ja ir dikti jaudīgs) vai iepūst saspiestu gaisu. Vislabāk palīdzēs iztīrīšana un termopastas maiņa to izjaucot. Iekš youtube ir gana daudz pamācību kā izjaukt portatīvos, bet ja pašai bailes, tad labāk uz servisu.
20.08.2013 01:05 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
1. Katrai kompaanijai ir savas fiichas. Pazvani interneta piegaadaataajiem un vinji tev soli pa solim paskaidros kaa tieshi tev atpakalj dabuut netu.
2. Ar logu tiiriitaaju un papiira dvieli.
3. Izjaucu un izpuushu ar saspiesto gaisu, kaa jau te meitenes mineeja. Nav nekas traks, liidz shim pati esmu speejusi peec tam arii salikt datoru atpakalj.
20.08.2013 02:16 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
1. Varbūt Fn + F2?
20.08.2013 02:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits