ko Jus daritu?

 
Reitings 48
Reģ: 29.02.2012
Labdien :)
Ja Jusu puisis vienkarsi taa pat bez prasisanas aizietu tuseties pa klubiem viens pats?
19.08.2013 13:49 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Un ja čalis var aiziet, kad meitene guļ, (kas man liekas dīvaini, jo es dzirdētu, ka mans vīrietis mani atstāj vienu pa nakti), tad ieteiktu padomāt, kas tās par attiecībām, ja otra puse bez brīdināšanas un nerēķināšanās ar otru šādi var izdarīties. ;)
19.08.2013 14:56 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
par to bīdināšanu un atļaušanu tāpat, kā aloe.
abi viens otram atļaujam visur iet, tikai pabrīdinot gan. ja naktī pamostos viena bez jebkāda brīdinājuma, padomāju vēl, ka kas ļauns noticis.

nesaprotu, kas par ņemšanos ar klubu? moš cilvēki tur iet dejot?? es, piemēram, no tiesas eju dejot, nevis koļīties.
19.08.2013 15:10 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
protams ja gribēs tad krāps vienalga, un kā vari zināt ka nav jau nokrāpis? jā jā...uzticība un bla bla bla. Bet nu...esiet tak reālas :D ko bariņš džeku dara klubos? nejau grib aiziet tik padejot un iedzert kopā...jā meitenes var bariņā uz klubu aiziet tik savā kompānijā patusēt, bet nejau bariņš džeku :D džeki iet uz klubu lai piedzertos un dabūtu meitenes. nesaku jau ka visi krāpj, vienmēr tak ir izņēmumi kuri grib tikai dejot un iedzert ar saviem draugiem :D
un nejau līdz pus 8 viņš klubā bija....
19.08.2013 15:13 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
peekaboo- nu reizēm veči grib pasēdēt kaut kur citur, jo nejau visas sievietes ir ar mieru savā virtuvē uzņemt baru veču ar alus pudelēm un ska';lo brēkšanu. tad nu vīrieši iet kaut kur ārpus mājas tusē..klubs, barčiks...
19.08.2013 15:16 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
Vins aizgaja kad es guleju. Pamodos 6 no rita un vina vel nebija. Atnaca tikai pus 8.

Nu bāc, šādā situācijā es būtu ļoti dusmīga!Tas nav normāli noteikti.
19.08.2013 15:24 |
 
Reitings 213
Reģ: 14.08.2013
Acīmredzot, puisis nav gatavs attiecībām.
Es tavā vietā ar viņu vispār nerunātu vairākas dienas. Bet pēc tam izrunātu šo situāciju, ka attiecībās, par savām iecerēm ir jāinformē otra pusīte. Ja izdarītu vēlreiz - pamestu.
19.08.2013 15:32 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
piekrītu peekaboo.
Un es neesmu redzējusi klubos normālus vīriešus, kas savā bariņā vieni paši dejotu (protams, varbūt autores situācijā čalim ir ne vairāk par 20), agri vai vēlu uzrodas meitenes, kas piekoļās, vai arī čaļu bariņā ir kāds, kas ir viens un gribēs sev meiteni, iepazīsies un pieaicinās savam bariņam.
Ja autores vīrietis aizgājis uz kaut kādu bāru ar draugiem, tad neliekas nekas traks, jo tur var mierīgi, attiecīgā gaisotnē iedzert, parunāt utt.
Meitenēm jau tas ir savādāk, dejo savā bariņā un miers..
Bet nu protams vislielākās dusmas jau būtu par to, ka aizgājis nepabrīdinot. Es vienmēr pabrīdinu iepriekš, ja kaut kur iešu. Pat, ja eju ar draudzenēm vienkārši patusēt dzīvoklī, pabrīdinu, ka ballīte var turpināties klubā - atkarīgs no garstāvokļa utt.
19.08.2013 15:36 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Draugs vienkārši negribēja modināt! Turklāt mūzdienās vairākumam tomēr ir mobīlie telefoni.
Labi zīmīti varēja uzrakstīt, bet kurš lavoties par to iedomājas :D
19.08.2013 15:37 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Autore patii varēja pazvanīt un pajautāt kur ir!
19.08.2013 15:41 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Vins aizgaja kad es guleju. Pamodos 6 no rita un vina vel nebija. Atnaca tikai pus 8.

Tas ir pilnīgi neiespējami un nepieļaujami manās attiecībās.

Cosmo jau kārtējo reizi paplašina manu redzesloku. Es nekad, nekad nebūtu iedomājusies uzskatīt par normu vai pat reāli īstenojamu tādu rīcību (kā jūs te daudzas neizpratnē iesmejat par autores jautājumu)
19.08.2013 15:43 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Es laikam esmu egoiste, bet man baigā škrobe, kad draugs grib kkur iet bez manis. Esmu pieradusi visur kopā, pieradusi klausīties "veču sarunas", varu mierīgi visu dienu nosēdēt grāžā un iet pačurāt krūmiņos, jo citur nav kur. Man visur gribas būt kopā ar savu draugu, pat, ja tas būtu meža vidū ar lāčiem un mežacūkām apkārt, es pat ēstu sautēto gaļu konservos :D. Ja es gulētu, bet viņš vnk aizietu.. nezinu...
19.08.2013 16:01 |
 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
Vins aizgaja kad es guleju. Pamodos 6 no rita un vina vel nebija. Atnaca tikai pus 8.


Es būtu nikna! Nerunātu kādas trīs dienas vismaz! Manās attiecībās ar reiz bija līdzīgs gadījums, bet tur pēc kašķīša draugs aizgāza pie draugiem un beigās palika i pa nakti nepabrīdinājis, neuzskatīja par vajadzīgu, tagad gan atceras, ka vajag pabrīdināt, izrunājāmies un viss ir ok, bet arī zinu cilvēkus, kur čalis var vnk aiziet, nju atvainojiet, priekš kam tad tāds vajadzīgs!
Uzskatu, ka arī vajag tikai pabrīdināt un painformēt, ja, kur dodas, atļauju, lai iet prasīt mammai, ja vēlas, es justos stulbi, ja man katru reizi jautātu vai drīkst to vai drīkst šito, kgan reizēm, jau viņš pajautā vai neiebilstu, ja viņš ies tur vai darīs to, un tiek arī respektētas manas vēlmes, ja galīgi nevēlēšos lai iet, ir iespēja, ka arī neaizies.

Pa klubiem runājot, jā daudzi iet meklēt meitenes, bet daļa arī izklaidēties, un darīt ir arī puišiem ko. Manējais arī ir gājis viens, kādas reizes divas lkm kopš esam kopā, bet tagad velk mani līdzi, jo, kā pats teica, ko tad viņš viens tur darīs, kad draugi ies meklēt brūtes, vai apdzersies, vai arī vnk tāpat kādā brīdī paliek garlaicīgi, tāpēc velk mani līdzi, lai var padejot, un ir pat naktī cēlis, kad viņu uzaicina dejot, vai pats izdomā, tad piemodina mani, un jautā, vai nevēlos iet!

Es laikam esmu egoiste, bet man baigā škrobe, kad draugs grib kkur iet bez manis. Esmu pieradusi visur kopā, pieradusi klausīties "veču sarunas", varu mierīgi visu dienu nosēdēt grāžā un iet pačurāt krūmiņos, jo citur nav kur. Man visur gribas būt kopā ar savu draugu, pat, ja tas būtu meža vidū ar lāčiem un mežacūkām apkārt, es pat ēstu sautēto gaļu konservos . Ja es gulētu, bet viņš vnk aizietu.. nezinu...


Varbūt visu dienu garāža es nesēdētu :D, bet arī esmu radusi pārsvarā visur būt un iet kopā!
19.08.2013 16:37 |
 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
uzaicina dejot
Uzaicina uz klubu iet, aizdomājos par dejām jau:D
19.08.2013 16:39 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
tāpēc velk mani līdzi, lai var padejot, un ir pat naktī cēlis, kad viņu uzaicina dejot, vai pats izdomā, tad piemodina mani, un jautā, vai nevēlos iet!

Ja mani draugs naktī pamodinātu un uz klubu aicinātu, es domāju, ka mums būtu strīds gaisā :D Jo man tā taisīsanās vien aizņemtu stundu :D Mēs naktī noteikti nkeur neejam un telefonus turam izslēgtus :D
19.08.2013 16:43 |
 
Reitings 623
Reģ: 26.01.2013
nja Kubiete pasmejas par autori un kad parejas normali atbildeja tad arii sak normali atbildeet, sviests :D
19.08.2013 16:44 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es tādu atsevišķu vazāšanos pa klubiem arī nesaprotu attiecībās, bet nu cilvēkiem ir dažādi uzskati - nenosodu.. Ja es ietu kaut vai izdejoties, man to labāk patiktu darīt ar 2. pusīti :)

Bet bez brīdinājuma.. aizmukt uz ballīti.. tas ir zem katras kritikas. Vai puisis pats uzskata, ka rīkojies normāli? Tu arī tā drīkstētu darīt?
19.08.2013 16:54 |
 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
Ja mani draugs naktī pamodinātu un uz klubu aicinātu, es domāju, ka mums būtu strīds gaisā Jo man tā taisīsanās vien aizņemtu stundu Mēs naktī noteikti nkeur neejam un telefonus turam izslēgtus


Es varu sataisīties ja atri vajag 5 - 10 min :D Un esmu priecīga, ka piemodina, jo ja atsakos iet tad vismaz zinu, ka viņš iet kkur, kgan naktīs tas reti. Dzīvojam kojās skolas laikā, un parasti jau es aizeju ātrāk gulēt, bet viņš vēl kko mācās un tad jau draugiem dzimst fiksās idejas!
19.08.2013 19:02 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Es zinu vienu paari, kur puisi prasa meitenei, vai var alu izdzert :D

Par klubiem. Esmu gajusi uz Vecriigu ar 3 puisiem, no kuriem divi ir aiznjemti. Normaali liekas.
19.08.2013 19:02 |
 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
Es zinu vienu paari, kur puisi prasa meitenei, vai var alu izdzert


Manējais ar man ik pa laikam prasa :D Es tad parasti saku, lai taču dzer to alu, nav jau žēl, tik lai nevemj pēc tam :D

Attiecību sākumā, kad sagājām, pat bija pārstājis dzert alu, jo uzskatīja, ka iebildīšu, jo kkad biju teikusi, ka neciešu dzērājus un pīpmaņus :D
19.08.2013 19:07 |
 
Reitings 48
Reģ: 29.02.2012
Viss ir cauri. Es tomēr tādu attieksmi nevaru pieņemt.
19.08.2013 19:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits