ko Jus daritu?

 
Reitings 48
Reģ: 29.02.2012
Labdien :)
Ja Jusu puisis vienkarsi taa pat bez prasisanas aizietu tuseties pa klubiem viens pats?
19.08.2013 13:49 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Ja būtu tā, kā raksti, ka aizgāja, kad gulēji un atnāca no rīta tā pavēlāk, tad dusmotos, jo lika uztraukties.
Puiša vietā tomēr būtu kaut zīmīti uz galda atstājusi. Ja bija plāns patusēt pāris stundas, bet sanāca ievilkties tusiņanm, tad tomēr sūtītu sms otrai pusei naktī. Tas nekas, ka pamodinātu un varbūt būtu skandāls. Labāk tomēr tā, nekā, kad otrs uztraucas bezjēga, kur mīļotais izgaisis nakts vidū.

Atļauju gan prasīt nevajag. Tikai painformēt.
19.08.2013 14:30 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man līdzīgi kā Aloe - parasti visur tomēr ejam kopā, un tās retās reizes, kad ejam atsevišķi tiek sen izplānotas un otrs pabrīdināts, vai arī ir reizes, kad esmu laukos, draugs ar saviem čomiem vispirms pa māju tusē un ja spontāni iet tusēt, tad nedusmojos, kad to uzzinu, jo mēs neesam viens otram piesieti.

Un uz klubiem es vienmēr esmu gājusi atpūsties un dejot, nevis medībās. :)
19.08.2013 14:31 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Jā, un mūsu attiecībās drīkstam un arī tā daram - ejam tusēt pa klubiem vieni paši bez otras puses. Pilnīgi normāli.
19.08.2013 14:31 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Es arī nesaprotu, ko aizņemts puisis var darīt klubā. Es, būdama aizņemta meitene, neeju uz klubiem tusēties. Puišu vakaru es saprotu tā, ka pasēž virtuvē pie alus vai brauc kopā makšķerēt. Bet klubs... Tāpat arī meiteņu vakarā mēs ejam uz kādu restorānu vai kafejnīcu pasēdēt vai pie kādas mājas. A ko klubā darīt? Ok saprotu, ja tā ir kāda vecmeitu/vecpuišu ballīte un tā ir pasākuma viena no aktivitātēm. Bet vienkārši tāpat tusēt klubā aizņemtam cilvēkam???
19.08.2013 14:34 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Jā, saprotu, ka tomēr vēl joprojām, arī dažādās vecuma grupas, ņemot vēra, ka nezinu cik kurai gadu, pastāv stereotipiski aizspriedumi, ka aizņemtiem vieniem klubā nav jātusējas! Ja gribau izdejoties, tad uz klubiem lielākoties eju ar meitenēm, nevis ar savu vīrieti!
Ar viņu padejot varam daudz citos pasākumos!
19.08.2013 14:37 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Pajautātu, kāpēc šādi rīkojas, bet pirms tam kādu laiku vispār nesarunātos ar viņu.
19.08.2013 14:37 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Missssss, kurš vīrietis grib padejot, izdejoties? Viņiem tas neinteresē. Labākajā gadījumā klubs der iedzeršanai, sliktākajā, lai iepazītos.
19.08.2013 14:38 |
 
Reitings 22
Reģ: 30.03.2012
Pasaulespilsone +++
19.08.2013 14:38 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Protams tas, kurš gribēs krāpt- krāps. Taču kluba gaisotne + reibums + citi nepazīstami un arī iedzēruši cilvēki.. Nu būsim reālas, lai cik uzticīgs puisis, ja skaista, griboša un viegli dabūjama meitene sāk kantēties pati un puisis ir iedzēris, nu iespējas ir 50/50, pat visgodīgākajam un uzticīgākajam. Visa tā atmosfēra veicina soļus, kurus skaidrā, iespējams, nedarītu. Tāpēc man personīgi nav pieņemami, ja cilvēks ar ko esmu kopā iet ballēties bez manis, pati arī bez otrās pusītes nekur neeju.
19.08.2013 14:40 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Nu tak, lai iet un iedzer, ziniet kā saka, ka gājējus un mirējus nenoturēsi!

Un šim visam pamatā - nelaižu uz klubu vienu, aizņemtam kluba nav ko darīt - tam visam pamatā ir attiecību pamatakmens - UZTICĪBA! Ja tās nav, tad arī rodas visas šitās slimās domas!
19.08.2013 14:40 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Kamēr nedzīvojām kopā, tā notika kādu reizi. Nu neko, laimīga nebiju un to arī darīju zināmu. Tagad, kad dzīvojam kopā, es būtu dusmīga. Jā, un es nebūt neesmu nekāds kontrolējošas skandālistes tips. Man vienkārši tas nebūtu pieņemams. Ja es tā izdarītu tagad, manējais droši vien vispār no dusmām spertu zemes gaisā. Varbūt kādreiz pēc daudziem gadiem attiecībās tas liksies normāli un būs vienalga, kur otrs ir vai nav, pagaidām mēs tomēr esam ļoti tuvi, tāpēc no no..
19.08.2013 14:41 |
 
Reitings 675
Reģ: 07.09.2012
Nav jau jāprasa atļauja, bet, piemēram, es aiz cieņas pret otro pusīti pabrīdinātu, ka plānoju doties izklaidēties. Nevēlētos pieļaut situāciju, kad mīļais pamostas nakts vidū, un manis nav. Tak sirdstrieku var dabūt. Tādas ciešanas savējam negribētu sagādāt.

Autores gadījumā puiša izdarību uztvertu kā zaļo gaismu vēlmei būt brīvam no attiecībām.
19.08.2013 14:42 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Kā tad ir Jūsu attiecībās, katrs iet ballēties, kad ienāk prātā, galvenais, ka pabrīdina? Vai Jūsu vīrieši arī atļauj Jums iet tad, kad ienāk prātā? Vai tā ir pilnīga uzticība, vai arī abi ir apmierināti un pieļauj domu, ka tas nekas, ja sanāks kāds viena vakara flirts vai kas tamlīdzīgs. Es saprotu "veču" vakarus ar alu, pokeru vai makšķerēšanu. Bet ko aizņemtam vecim darīt klubā?

Gribēs nokrāpt- to noteikti izdarīs. Pat klubu un atļauju neprasīs.
es vienkārši neuzksatu,ka es esmu kaut kāda aizliedzēja- nē, tu nedrīksti iet. es neļauju. agrāk vai vēlāk čalis mani pasūtītu dirst ar visiem maniem aizliegumiem.
Lielākoties ejam izklaidēties kopā, bet ja viņš iet kur atsevišķi- es nediktēju savus noteikumus. es viņam uzticos un viņš man.
19.08.2013 14:43 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es agrāk gāju uz klubiem lielākoties tikai tādēļ, lai gribējās padejot, bet vnk nebija tik daudz laika un naudas, lai to darītu nopietni. nu tad sirdspriekam vienreiz mēnesī/biežāk/retāk gāju uz klubu padejot. esmu arī dzirdējusi par puišiem, kuriem patīk klubā vnk padejot, bet tas laikam ir liels retums.
ja es nakts vidū pamostos/agri no rīta un konstatētu, ka mans draugs man neguļ blakus, es būtu ļoti dusmīga. domāju, ka arī viņš, ja notiktu pretēji. sapratu, ka tas bez atļaujas drīzāk bija domāts bez pateikšanas. jo autore tomēr nav mamma, lai viņai prasītu atļauju. jebkurā gadījumā puisis izdarījās ļoti neglīti. diez vai pēc kā tāda es spētu vēl būt kopā ar tādu puisi.

varbūt maldos, bet varbūt arī nē...bet neticu, ka šāda veida gājieni puisim ir pirmo reizi...
bet mēs neredzam arī stāsta otru pusi..meitenei jāapdomājas, vai viņa pati nav izprovocējusi šādu situāciju, lai gan tas nevar kalpot par attaisnojumu šādai rīcībai jebkurā gadījumā, vai arī puisim ir netipisku uzskati par attiecībām un par to, kādām tām jābūt.
19.08.2013 14:45 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Un johaidī- cik reizes dzīvē nav tā bijis,kad viens grib patrakot aiziet, betotram nu galīgi nevelk? ko tad - vai nu vienam ir jātup mājās pret paša gribu, vai otram jāiet ballēties un jāsēž stūrī kā pūpēdim. Nu man tas neliekas normāli.
19.08.2013 14:46 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
čāča - meitene bija rakstījusi, ka viņš aizgāja tusēt uz klubu neko nepateicis, pie tam vēl kad viņa gulēja. tāda situācija, manuprāt, nav normāla.
19.08.2013 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Čāča, man liekas tēmas sāls ir tajā, ka vispār nepateica, ka kaut kur iet. Pa nakti aizgāja, no rīta mājās nav.

Ja manējais grib iet dzert ar čaļiem, es saku- droši. Bet, ja es piemēram, vēlu vakarā pārnāktu no darba, nebūtu ne sms, ne zīmītes un no rīta čalis ar vēl nebūtu mājās, nu es neuzskatītu to par normālu situāciju.
19.08.2013 14:50 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Starp citu, par to, ka aiziet, neko nepateicis, es sadusmotos, ja arī tas nebūtu uz klubu, kaut vai uz veikalu, vienalga. Tā ir nerēķināšanās.
19.08.2013 14:50 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
čāča - meitene bija rakstījusi, ka viņš aizgāja tusēt uz klubu neko nepateicis, pie tam vēl kad viņa gulēja. tāda situācija, manuprāt, nav normāla.

Mans pēdējais koments bija par pasaulespilsones teikto,ka aizņemts cilvēks nedrīkst viens iet uz klubu :D
jā, sapratu meitenes situāciju un jau iekomentēju par to. ja nepateiktu, dusmotos un uztrauktos,jo pieņemts ir pateikt par saviem plāniem.
19.08.2013 14:54 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
nu, ja dziivo kopaa un ir kaut cik ciena vienam pret otru, tad man liktos tikai pienemami gan pateikt puisim, ka , piemeeram, 5dien es izeju ar meiteneem paballeeties, gan ja vins attieciigi pateiktu man - es sodien iziesu ar draugiem! tad jau sanaak dzivot bez maz katram savu dziivi, es esmu atnaakusi maajaas, taisu eest gaidu vinu a sis atnaak pec 2 dienam :D
bet es uzskatu ir atskiriba starp katru reizi luugsanos - miilum, mazulitt, kakeenit, es drikstu iziet? :D
starp vienkaarsu painformeesanu. :)
luugties nav jaaludzas nekad, katrs esam personiba, un katram ir arii savi draugi un veelmes.
19.08.2013 14:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits