Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aizmirst. Bet kā?

 
Reitings 58
Reģ: 06.03.2013
Ir tā,ka viens puisis mani čakarēja pusgadu. Tatad-kā čakarēja? Tā,ka es viņam biju tikai kārtējā meitene ar kuru tikai pabučoties un tā tālāk. Teica man skaistus vārdus,bija mīļš. Daudz reizes biju teikusi,ka kaut ko jūtu pret viņu,taču saruna vienmēr aprāvās. Tā sarunājām,ka būsim tikai draugi. Tas man nebija viegli. Es viņā iemīlējos,kaut arī zināju,ka viņš nejūt to pašu pret mani,es zināju,ka nekas nesanāks,taču gribēju viņu tik ļoti,ka tam visam nepievērsu uzmanību. Pirms nedēļas diezgan stipri sastrīdējāmies un tagad pat vairs nesveicinamies. Un tagad cenšos aizmirst,jo viņš mani nemīlēja un beigās izrādās,ka viņam ir diezgan vienalga par mani.
Kā lai aizmirst? Esmu daudz veidus izmēģinājusi,taču tas nav tik vienkārši,jo jūtas nevar tā vienkārši izgaisināt. .
Kā ir ar jums?Kādai ir līdizīga pieredze varbūt?
19.08.2013 13:12 |
 
Reitings 296
Reģ: 29.01.2009
cik tev gadi?

bet taa ja godigi- vajadzigs laiks...
19.08.2013 13:17 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
elementāri saulīt, cits puisis - un aizmirsīsi, ka nemetas. Daudz jaunu komplimentu, jūtu izrādīšanas. Tev nav nepieciešams puisis, kas tevi nenovērtē. Jā, varbūt citu nav tik viegli atrast, bet turi acis vaļā un pa to laiku pievērs vairāk uzmanības sev. =)
19.08.2013 13:18 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.03.2013
@Bruņurupucis-
17 gadu.
19.08.2013 13:24 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.03.2013
@EnergyDrink -paldies par ieteikumu,tiešām. ;) Es jauceru,ka tas netraucēs atrast kādu citu,bet nu jāmēģina tiešām aizmirst
19.08.2013 13:25 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ar laiku aizmirsīsi, bet galvenais liec viņu mierā. ja godīgi, tad pati esi vien vainīga pie šīs situācijas. tu labi zināji iznākumu.
domāju, ka lielākā daļa no mums ir nonākušas šādā vai līdzīgā situācijā.. ar laiku visu pārcieš. un nav jau vienīgais puisis uz pasaules..atradīsi citu :)
19.08.2013 16:28 |
 
10 gadi
Reitings 136
Reģ: 16.08.2013
piekrītu, ka jauns puisis- jauns sākums. uzreiz aizmirsīsi veco :)
19.08.2013 20:46 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.03.2013
@Sany, @haika - jā,laikam jau gan. :/
20.08.2013 08:11 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Linda, man nav bijusi identiska situācija, bet līdzīga. Es vienkārši ļāvu visam aiziet dabiskā plūsmā prom no manis. Jā, tas paņēma laiku, nenoliegšu. Pats svarīgākais, ko es darīju - centos būt iecietīga pret sevi. Pa to laiku es centos visādi sevi "palutināt". Vairāk darīju to, kas man patīk utt.
20.08.2013 08:39 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.03.2013
Sjelo - jā,es arī pašlaik to cenšos darīt,tikai tad,kad sanāk satikt viņu tad atkal tas uzjundī atmiņas un tiešām besī ārā .
20.08.2013 08:49 |
 
Reitings 87
Reģ: 03.08.2013
Līdzīgi, tikai es nezinu iznākumu, jūtas ir abiem, bet viss stāv uz vietas, sāk sāpēt vairāk un gribas viņu vairāk, skumstu vairāk un saprotu, ka esmu iemīlējusies vairāk, lidinos kosmosā, neesmu uz zemes... varētu turpināt par savàm sajūtām, bet negribu, jo bail skaļi teikt, cik ļoti iemīlēju kādu, nezinot vai viņš mani mīl tik pat ļoti...
Gribas nostāties atpakaļ uz kājām un censties nedomāt, dzīvot reālu dzīvi, bet nevar, draņķīgi, jo gribas tā cilvēka siltumu blakus, visu visu visu gribas. Brīžiem ir tā, ka gribas aizmirst viņu, lai nesāp, tikai tāpēc, ka ir bail, ka beigsies tas, kas pat nav sācies. Skumjas!
23.08.2013 01:35 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Mans stāsts... Zini es reiz biju iemīlējusies ,kādā kurš ar mani vienā klasē mācījās. Un bija jāturpina iet vienā klasē! Jo es negribēju sevi pazemot ,ejot uz citu skolu, tikai lai bijušo draugu neredzētu. Man patīk ,ka par mani domā ,ka esmu stipra. Un tāda rīcība man likās vāja.

Es cietu, izlikos ,ka viņš man ir neitrāla persona, pa vidam bija tur sasmaidīšanās ,uzrakstīja viņš, bija tomēr arī ,ka pietrūka spēka man un uzrakstīju viņam. Bet skolā nekā. Nerunājām vai vienkārši kā klasesbiedri bijām viens otram. Kad sāku saprast ,ka viņam neko īpaši nenozīmēju un viņš man ļoti daudz nozīme, sāpēja! Ļoti. Ko es darīju? Izlikos ,ka viss kārtībā ,ka mani tas nesatrauc. Kad mājās pārrados reizēm uzreiz iegūlos gultā un raudāju uzslēdzu gruzīgu dziesmu un histēriski raudāju. Un atkal nenormāli sāpīgi bija ,kad viņam uzradās draudzene un es sapratu ,ka VIŅŠ VIŅU MĪL. Mani nekad nav mīlējis. Bet es viņu tomēr likās mīlēju. Iespējams tas viss bija smagākais periods ko esmu pārcietusi.

BET! Tagad ir pagājis vairāk kā gads ,vai pat divi. Es pat nezinu,jo neskaitu un tas liekas tik sen un par to domāt liekas nevajadzīgi ! ( Par ko agrāk nevarēju nedomāt ne dienu)Un man pret viņu pilnīgi noteikti nav tādas jūtas kā bija. Viņš man ir vienkārši puisis. Man pat pēc izskata viņš nepatīk :D +Visas rakstura negatīvās puses esmu saskatījusi.

Taisnība ir ,ka sirds var visam iziet cauri, tā daudz ko pacieš. Tikai laiku vajag un izciest sāpes ,ar laiku pāries! Centies saskatīt negatīvo viņā, ienīsti zemapziņā ja vajag. TURIES!!! Zini ,ka ir ļoti daudz meiteņu ,kuras ir tikušas pāri, Tu esi stipra un arī tiksi! :)
23.08.2013 02:12 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Miegs jau nāk. :D Ja nu nesakarīgi uzrakstīju... Padomu ziņā ko varu teikt ,pēc savas pieredzes.

-Dari visu ,kas nepieciešams ,lai izvairītos no viņa. Audzini raksturu. Nelasi vecās sms/ vēstules/ nemeklē jaunumus par viņu internetā. Pievērsies citām lietām, kas varētu tavas domas novērt no viņa.

-Nekad nedomā ,ka sāpes nepāriet! Visas sāpes pāriet ,tikai tās mainās stiprumā un ar laiku izzūd. Bet tas laiks pienāks! Un būs vienu dienu tev būs vienalga par viņu ;)

Esi pašpārliecināta,kop ,cieni un MĪLI sevi. :) Iemīli dzīvi vienatnē, mācies izbaudīt laiku ar sevi kā pašai patīk, pavadi laiku ar draudzenēm, aktivitātes kādas, izliec sevi hobijā vai treniņā! Iepazīsties ar jauniem cilvēkiem!
23.08.2013 02:22 |
 
Reitings 536
Reģ: 24.02.2013
Gan jau pišu neiedeva un čali apnika lieki laiku tērēt.
23.08.2013 06:55 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Ai, es arī savu bijušo nespēju aizmirst. Kā pieceļos, tā jau par viņu domāju. Bet viņš vismaz mani mīlēja. Lai arī kā mums gāja, man viņš ļoti pietrūkst. Bet, tā kā viņam jau ir cita, tad viņš diez vai pēc manis ilgojas.. :( Skumji. Turies. :)
23.08.2013 07:48 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.03.2013
Paldies,TILA* :)) Tas man ļoti palīdzēja :))
23.08.2013 08:30 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.03.2013
Una - PILNĪGI precīzi kā man bija!
23.08.2013 08:30 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Dari visu ,kas nepieciešams ,lai izvairītos no viņa. Audzini raksturu. Nelasi vecās sms/ vēstules/ nemeklē jaunumus par viņu internetā.


Aii, tas patiesībā ir pareizs un prātīgs ieteikums. Bet es tā nevaru. :D Kaut arī zinu, ka ar puisi nekā nebūs, ir kaut kā patīkami (nu arī reizē sāpīgi) palasīt vecās sarakstes, skatīties viņa bildes, uzzināt par viņu jaunumus. Es to tiešām daru. :D
23.08.2013 08:31 |
 
Reitings 138
Reģ: 16.08.2013
Kad sen atpakaļ "pirmā mīlestība" izšķīrās no manis, sāpēja no sākuma ļoti. Kā paliku viena mājās, tā asaras pa gaisu kādu nedēļu. Man ļoti palīdzēja draudzenes, jo kad bijām kopā, aizmirsos. Tāpēc noteikti šo laiku nepavadi viena.
Tajā brīdī man arī negribējās ticēt, ka kādreiz tās sāpes pāries, bet tā sāpe izsāp un sākas jauna dzīve.
23.08.2013 08:59 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.03.2013
Gan jau pišu neiedeva un čali apnika lieki laiku tērēt.

nuuuuuuu viņš pats bija diezgan kautrīgs un laikam baidījās. es nezinu.
23.08.2013 10:20 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.02.2013
Nu es pati neesmu attiecību cilvēks, bet zini kā man ir - kopā nevar, bet atsevišķi arī grūti. Tā nu mums abiem ir, paši sarunājām, ka baigsim visu, bet visu laiku sanāk satikties, un visu laiku ir tā stulbā sajūta, ka nevaru bez viņa, gribas viņu aptaustīt, sabučot, samīļot utt. :D Gribu aizmirst, bet nevaru.
23.08.2013 10:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits