Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jaunais LMT piedāvājums.

 
Reitings 206
Reģ: 07.06.2013
http://www.lmt.lv/lv/akcijas/viedtalruni-visiem-kuri-macas?ga_event=viedtalruni_visiem_kuri_macas_giga_banner

Vai kāda ir jau ņēmusi sev kādu telefonu no šī piedāvājuma?
Es itkā gribu,bet domāju vai tur nav kāds āķis.
16.08.2013 14:07 |
 
Reitings 36
Reģ: 05.09.2012
Vienīgais āķis var būt tāds,ka summa,ko rāda kā mēneša maksu ir nepatiesa,jo kad izvēlies ielikt grozā,pieskaite vēl pieslēguma cenu. Tas bija tas,uz ko es gandrīz uzķēros,ja to tā var nosaukt.
16.08.2013 14:19 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Protams, ka katra akcija ir arī uzņēmumam pašam izdevīga.
Nu, tad parēķini. Līgumsaistības uz 36 mēnešiem - t.i. uz 3 gadiem. Mēnesī jāmaksā 3.25 LVL - kopā pa trim gadiem samaksāsi 117 LVL par tarifu+internetu (skaties neta ierobežojumus telefona modeļiem, vai Tev ar to pietiek). Papildus, kas ar * apzīmēts, klāt jāmaksā ikmēneša telefona maksa. Par savu Samsung Galaxy SII mēnesī maksāju 17 LVL (līgums gan uz 2 gadiem). Kopā katru mēnesi maksāsi +/- ap 15 LVL (pēc manām domām, iespējams mazliet mazāk)

Protams, baigi lēti tas nav, bet kuram gan uzreiz ir tie ~300 LVL jauna telefona iegādei?! Ļoti daudzi izmanto šādus piedāvājumus. Es gan tikai pakalkulētupa citām kompānijām arī - cik samaksātu to 3 gadu laikā + uzzvanot uz LMT info un pajautājot konkrēti, cik par manis izvēlēto telefona modeli man būtu jāmaksā mēnesī.
16.08.2013 14:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)