Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

garlaicīga?

 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
man pašai šķiet, ka citiem liekos garlaicīga, ok , teicis neviens to nav. laikam esmu aizvērta, garlaicīga persona, vai arī ir kāda nopietna vaina, ko vēl neesmu apjautusi. lieta tāda, ka man nav tādu īstu draugu un es pat nemāku iedraudzēties. vairs nemāku. kādreiz bija daudz paziņu( paziņu, jo par draugiem tādus nesaucu) ar ko iet tusēties, pļāpāt, izklaidēties utt. taču pēdējā laikā es pamanu, ka neprotu komunicēt, apmulstu gadījumos, kad ar mani sāk runāt, nezinu ko atbildēt. un tad laikam citiem sāk šķist, ka esmu garlaicīga, jo nav laikam humora izjūtas. un ko tad, lai es tur daru? viņu taču nevar nekur iemācītie, tā vainu ir vai nav. vispār jau šī tēma aizsākās, jo sēžu viena pati mājās un garlaikojos jau trešo dienu. visu laiku strādāju, laiks bija aizpildīts. taču tagad man mēnesis ir brīvs un es vai mirstu no garlaicības. mājas darbus esmu apdarījusi, lauku , kur aizbraukt nav. es pat būtu ar mieru tagad braukt uz dārzu no ka bēgu kā no mēra, bet viss slapjš , ko es tur darīšu. un ja tā padomā, tad vēl divas nedēļas šādi jāpavada? septembrī sākšu mācīties skolā pēc ilgāka pārtraukuma. tā kā iešu uz Rīgu, kur nevienu īsti nepazīstu, vispār baidos, ka nesadraudzēšos un atkal sēdēšu viena pati. ko es ar to gribēju pateikt? īsti nezinu, tikai ar ko sākt, ja apjaut, ka neproti komunicēt ar cilvēkiem? pašai ļoti patīk sabiedrība, gribu iet ārā pļāpāt, braukt ar riteņiem, pārgajienā utt., nu jā bet nav ar ko.
15.08.2013 17:47 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
ahā, es zinu ko jūs teiksiet, iesaisties kkur. nu jā dzīvoju mazpilsētā, nekas baigi dižs te nenotiek. īsti pat nezinu kur iesaistīties, parasti ir kkādi pasākumi tādiem jauniešiem līdz 20 gadiem, bet man jau pāri.
15.08.2013 17:50 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Zuze - varbūt gribēsi ar mani Rīgā satikties? :) Ok, pati nemācīšos šajā pilsētā, bet netālu, tāpēc - kāpēc gan ne? :)

Forši ir iepazīt jaunus cilvēkus, patiešām :) Man ir tā - ar svešiniekiem varu runāt par visu, jūtos ļoti brīvi, līdzko šis cilvēks kļūst man tuvāks - viss, noslēdzos! Bet tagad ar to strādāju, lai no tā tiktu vaļā, palēnām jau izdodas :)


Veiksmi Tev
15.08.2013 17:56 |
 
Reitings 161
Reģ: 29.01.2009
Cik tad tu veca esi? :)

Ar tevi noteikti viss ir kārtībā: tev vienkārši no garlaicības stulbas domas nāk prātā :D Turklāt šādi noteikti izpaužas nelielais stress pirms pārvākšanās :)
15.08.2013 17:58 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
jā, es labprāt tiktos un sadraudzētos. man ir tā, ka es varu runāt par jebko, tas nenozīmē, ka esmu baigi gudra katrā jomā, vnk man nav kauns runāt par visu un visiem. un kā tu ar to strādā? es pat nezinu ar ko sākt, lai atkal normāli veidotu ar visiem attiecības :)
15.08.2013 17:59 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Lasu psiholoģijas grāmatas, psihoanalīzi, pievēršu tam papildus uzmanību :)
15.08.2013 17:59 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
Black_cat var jau būt, nē nu ok, Rīgā dzīvo mana draudzene, bet viņai taču pašai sava dzīve , es nevaru visu laiku viņai uzbāzties. bet būtu tik forši iziet iedzert kafiju kādreiz, vai paaicināt pie sevis. laikam jau būs jāņem kaķis padusē un jādodas manu kaķu draudzeni :D
15.08.2013 18:00 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
vai ir vispār kādas interesantas grāmatas par to kā veidot attiecības as citiem? vienreiz paņēmu vienu grāmatu bibliotēkā, viņa bija tik grūti lasāma un nesaistoša un beigu beigās vēl vispār neko nedeva.
15.08.2013 18:02 |
 
Reitings 161
Reģ: 29.01.2009
Es jau domāju, ka tie jaunie kontakti būs un šis stāvoklis ir pārejošs :) Noteikti mēness fāzes mainās: ļoti jūtas apkārt vairāk pesimistiskas domas/diskusijas.
Ja patīk ballītes - es vienmēr esmu atvērta ballītēm.

Solo - iesaki, kādu iespaidīgu grāmatu - esmu grāmatu meklējumos, pagaidām nekas neuzrunā :)
15.08.2013 18:06 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
zuze, tāds tādu pievelk, domāju, ka atnākot uz Rīgu mācīties satiksi kādu cilvēku, ar kuru Tev būs interesanti ;)
15.08.2013 18:08 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
mana pesimistiskā mēness fāze ir ieilgusi jau kādu gadu. man jau liekas, ka sāku krist uz nerviem draugam, ko vienmēr mēģinu kkur aizvilkt, iepirkties vai uz kādu pasākuma, bet man vnk nav ar ko iet.
vispār stulbi jau varbūt liksies, bet es nedaudz baidos atkal iet uz skolu, 3 gadi man starpā kopš pabeidzu skolu, tagad esmu beidzot izvēlējusies ko vēlos un vispār baidos par to skolu būšanu atkal, vecaja skolā jau bija draugi viss bija ok, bet tagad viss no jauna, negribu starpbrīžos sēdēt kkur viena :D
15.08.2013 18:11 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
rainha, es ļoti ceru, pat izmisīgi :D

varbūt kāda grib draudzēties? :D
15.08.2013 18:12 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Pirmkārt, Tev ir humora izjūta, jo tas, ka cilvēks var pateikt-"man nav humora izjūtas"- jau liecina par pretējo;)
Otrkārt, Tev, man šķiet, ir pārlieku zems pašvērtējums, šķiet, ka visiem liecies garlaicīga utt., bet tā droši vien nav, vienkārši Tev ir jāizmaina sava iekšējā pārliecība, domas par sevi.
Kad cilvēks ilgstoši ir viens, tad tiešām, šķiet, ka tiek pārtraukta saikne ar ārpasauli-rodas visādas domas utt. Tev vienkārši jāiet sabiedrībā, jācenšas komunicēt, jāiemācās tvert dzīvi vieglāk un jāatverās tai-tad arī Tev atvērsies:)
15.08.2013 18:27 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
jā es ceru, ka ar jauno skolu kas sanāks, bet nu jā tiešām baidos, ka nesadraudzēšos, tiešām kā padsmitgadniece. varbūt arī pašvērtējumā vaina, tikai es nezinu kāpēc tā. ar savu puisi esmu kopā 5 gadus, kad satikāmies viņš man teica, ka pat neesot cerējis, ka tāda meitene kā es satikšoties ar viņu, tagad tas ir kkā pagriezies otrādāk un es pat nezinu kāpēc, jo ne es tieku noniecināta, ne es būtu neglīta, ne būtu pieņēmusies svarā, arī draugs nav izdarījis neko tādu lai es tā justos, bet nez kāpēc tā jūtos.
15.08.2013 18:34 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Un kāpēc Tu, zuze, uzskati, ka Tev par katru cenu ir jābūt tādai pašai, kā citiem (-ām)?
Lielu daļu pasaules skaistāko grāmatu ir uzrakstījuši vienpatņi un dīvaņi.
15.08.2013 20:42 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
tev ir vajadzīga sabiedrība un jaunā skola ir labs variants, kā sākt.. tikai nenobīsties un neatsakies arī no trakām lietām ;) meties iekšā jaunajā ar pilnu atdevi un, ja tu iesi uz turieni pozitīvi noskaņota un smaidīga, nebūsi galvu nodūrusi, tici man - tiksi pamanīta un gan jau arī paši cilvēki nāks klāt iepazīties.. nenobīsties, jo nav jau jāsāk ar nopietnām sarunām, galvenais ir nenoraidīt , ja uzrunā un pamazām censties iefiltrēties, kaut vai sākot ar to, ka liec citiem domāt, ka viņu apspriestie temati ir interesanti, uzdodot visvisādus jautājumus.. komunikācija ar laiku veidosies tāda kā vajag, kā tev patīk :)
15.08.2013 23:02 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Autorei... Nevēlos sagraut Tevi vai Tavas jebkādas cerības, bet viss, ko teikšu, ir no manis pašas pieredzes. Pirms 6 gadiem pēc vidusskolas beigšanas es no savas mazpilsētas pārgāju studēt uz Rīgu. Toreiz bija tās pašas bažas, kādas Tev ir tagad, (proti, bailes, vai spēsi iedraudzēties utt.). Diemžēl, ko es pavisam drīz sapratu - maz ir cilvēku skolas vidē, kuri meklē draugus. Iespējams tam visam ir saistība ar to, ka es patrāpījos skolā un kursā, kur visi bija vietējie, proti, rīdzinieki. Toties es biju no mazpilsētas. Visiem šiem rīdziniekiem jau uz to laiku draugu bija dafigā. Ko vēlos teikt, neliec pārāk lielas cerības uz to, ka Rīgā viss attiecībā uz cilvēkiem/draudzību pēkšņi mainīsies. Vismaz manā gadījumā tas nenotika. Es saskāros ar rīdzinieku iedomību, kuru es uzskatīju par izdomājumu, bet vēlāk sapratu, ka šī iedomība patiesi pastāv. Drīz vien es sāku domāt, ka esmu garlaicīga, neinteresanta lai arī intereses bija, ir un būs daudz un dažādas, bet tagad saprotu, ka vaina nebija manī. Tādi ir cilvēki. Ja viņiem draugus nevajag, tad viņi ar Tevi necentīsies iedraudzēties, lai arī cik jauka vai sabiedriska Tu būtu...
Esmu pilnīgi pārliecināta, ka ar Tavu humora izjūtu viss ir kārtībā!!! :) Nedomā, ka esi garlaicīga... Es tam neticēšu.

P.S. Tagad, kad Rīgā esmu nodzīvojusi 6 gadus, varu teikt, ka pa šiem gadiem esmu iepazinusi n-tos cilvēkus (arī no salsas laikiem), bet no visas šīs gūzmas man ir tikai viena meitene, kuru varu nosaukt par tuvu paziņu. Un šī meitene ir no citas Latvijas pilsētas, kura reiz tāpat kā es devās studēt uz Rīgu...

Lai Tev veicas! ;)
16.08.2013 16:46 |
 
Reitings 87
Reģ: 06.08.2013
Solo - man ir tieši tāpat kā Tev. Ar svešiniekiem varu runāt par jebko..bet kā liekas ka kļūst tuvāki pazinas, tā viss...noslēdzos. Bet manam draugam atkal otrādi - viņam ar svešiem kauns runāt, bet ar tuviem draugiem un paziņām ļoti viegli runāt, jokot utt...Bet nu kā ar to visu tikt galā, nezinu...laikam tam var palīdzēt tikai prakse :)
16.08.2013 16:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits