Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar vecākiem.

 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Sveikas, skaistules!
Šodien sanāca aizdomāties par attiecībām ar ģimeni, vecākiem. Kādas ir Jūsu attiecības ar mammu&tēti? Sirsnīgas, vēsas, atturīgas?

Man ar mammu ir ļoti labas attiecības. Pusaudžu gados tās bija zem katras kritikas, bet kļūstot pieaugušai un pārvācoties dzīvot citur tās ir kļuvušas ļoti sirsnīgas, tuvas un esam kļuvušas par draudzenēm, kuras var izrunāties par visu.
Cits stāsts ir par manu tēvu, kurš ir ļoti daudz darījis pāri manai mammai. Šodien satiku viņu, viņš jautāja, kāpēc esmu kļuvusi tik sveša un vēsa, bet es savādāk nemāku. Es viņa sabiedrībā jūtos ļoti slikti pēdējā laikā, agrāk tā nebija. Es nevēlos viņu sāpināt un novērsties, bet es tiešām labāk jūtos, ja viņu nesatieku.
15.08.2013 13:34 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Nu tādas - čau! čau! līmenī.
15.08.2013 13:38 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Ar mammu man ir ļoti labas attiecības, uzticos viņai. Esam kā labākās draudzenes. Protams, pastrīdamies, pakašķējamies, bet tas viss mums ātri pāriet.
Ar tēti attiecības ir labas, visu mūžu esmu viņu aizstāvējusi un darījusi visu, kas ir bijis manos spēkos, lai uzlabotu viņa dzīvi. Daudzi jau zina, ka mana vājākā vieta ir mans tētis, tāpēc visas lietas, kas ir saistītas ar viņu, manā mājā ir aizliegts apspriest, ja es vien to pati nesāku.
Vecāki izšķīrās, kad man bija 13, tāpēc tētis manā dzīvē ir viss, jo nespēju viņu satikt katru dienu. Tā pietrūkst tās laimīgās ģimenes dzīves. Pietrūkst tēta, viņa klātbūtnes. Pat ļoti.
15.08.2013 13:41 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Attiecības ir ļoti labas, varbūt mēs neapspriežam sīkumus un daudz ko noklusējam, bet es zinu, ka vienmēr un jebkādā situācijā varu uz viņiem paļauties , ka ja būs sūdi tad mēs kopīgi izdomāsim kā no tiem tikt ārā .... :)
15.08.2013 13:44 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Ar tēti pavisam lietišķas, jo pārāk daudz man nervus bendējis, tāpēc mums tagad ir mierīga līdzpastāvēšana, kad viņu satieku - vismaz tā man tagad labāk.

Ar mammu - labas, šad un tad sazvanamies, kad satiekamies tāpat izrunājam kā kurai gājis, varu arī izsmieties ar viņu par visu kaut ko, bet gluži labākās draudzenes neesaam. Tācu kopumā man ļoti laba mamma, kas manā dzīvē nejaucas, jo uzskata, ka izaudzinājusi mani pietiekoši labi.
15.08.2013 13:44 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
Sazvanamies katru dienu, bet bieži viedoklis ar mammu nesaskan- bet tas nemazina faktu, ka es viņu ļoti mīlu :)
Vecāki ir vecāki, draugi ir draugi, nelieku tos vienā maisā. Nekad nepateikšu draugam to, ko var teikt mammai un otrādi.
15.08.2013 13:44 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Ar mammu,kopš kopā nedzīvojam esam ļoti mīļas viena pret otru. Drīzāk kā draudzenes, nekā mamma ar meitu. viņa ir vienīgā,kas mani pavisam var nomierināt jebkādā situācijā.
Tētis- nu tētis ir tētis. runājamies, eju ciemos, varam divatā uz veici aiziet, bet noslēpumos nedalīties. mīļoties arī neietu.
15.08.2013 13:45 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Ar mammu vienmēr ir bijušas super attiecības - kā ļoti labas draudzenes esam. Ar tēti bērnībā bija super attiecības - tad vecāki izšķīrās un viņš uz 2 gadiem pazuda, nelikās nezinis. Bet nesen atgriezās un atjaunojam attiecības :)
15.08.2013 13:45 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Mana ģimene šķirta, viņiem katram sava - cita ģimene, es esmu tālu prom no abiem, pati pa sevi. Ar mammu sazvanos, bet viņa ar savu ''gribu tikai labāk'' nodara vislielāko ļaunumu, vienīgais finansiāli gan atbalsta.
15.08.2013 13:45 |
 
Reitings 623
Reģ: 26.01.2013
kadreiz bija labas ar abiem tad tetim vajadzeeja tikai mammu un berni bija pie vienas vietas vai ari vajadzeeja tad kad mate negribeja kkur braukt vai bija uz koncertu aizbraukusi, tad berni bija vajadziga tevam to nekad nepiedosu, tapec tagad ir sliktas attiecibas. man daudz labakas ir ar drauga vecakiem , paša tevs nedod ar masinu braukt bet drauga tevs dod lielaka uzticiba laikam ir, ar mates veesas attiecibas galiig nav paveicies ar vecakiem
15.08.2013 13:47 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ar mammu man attiecības ir daudz labākas nekā ar tēti. bet tik un tā mūs ar mammu nevarētu dēvēt par paraugu lieliskām mātes - meitas attiecībām. kad pārvācos, tad mūsu attiecības ir uzlabojušās. ar tēvu es gandrīz vispār labāk nekontaktētos. šķiet, ka viņš ir pavisam no citas pasaules, ja ne no planētas. nevarētu teikt, ka viņš arī īpaši kontaktētos ar mani. varbūt tāpēc es nealkstu īpaši ar viņu tikties. piezvanīt svētku reizes un divreiz gadā satikties neuzskatu par kkko uzmanības vērtu. ar mammu tiekos apmēram reizi mēnesī, kad sanāk kādi svētki vai vnk sanāk tajā galā būt. bet sazvanamies gandrīz katru dienu, lai gan nekādus noslēpumus viena otrai īsti nestāstam.
15.08.2013 13:47 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Mūsu attiecības nosaucamas vienā vārdā - nekādas.
15.08.2013 13:50 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Ar mammu - varēja būt arī labākas, taču mums ir pārāk atšķirīgi temperamenti, lai vienmēr labi saprastos. Mamma bieži mani pārprot, jo ir citāds skatījums uz lietām.
Ar tēti - attiecību nav nekādu.
15.08.2013 13:50 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
tēvu ienīstu un uzskatu, ka man tāda nav. Tas vecis, kas dzīvo ar manu mammu, ir vienkārši vecis.
Mammu mīlu un dievinu! Protams, kā jau visi, trakajos pusaudža gados bija visādi ar viņu, strīdējāmies, bļaustījāmies :D Bet tagad forši.. Par seksu nerunājam, taču par attiecībām un visu citu , jā.
15.08.2013 13:50 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Ar mammu - foršas attiecības. Visu ko varam izrunāt, pa veikaliem pastaigāties un iepirkties. Viss ok un nav par ko sūdzēties.
Ar tēti - ja runājam konkrēti uz šo momentu,tad mums attiecības nekādas, tikai "čau, čau!" un viss. Kaut vai uzturamies vienā telpā, neko vairāk nerunājam un paejam garām kā svešinieki. Skumīgi,ka tā,bet iemesls tam ir zināms.
15.08.2013 13:55 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Man ar vecākiem ir tādas best friend attiecības - kopā varam atpūsties, dzīvoties, smieties un tml. Mamma man var nopirkt augstpapēžu kurpes vai vienkārši piezvanīt un pateikt, ka - davai, šovakar braucam vakariņās kaut kur sazin kur, bet tētis ir lielais atbalsts un manas apbrīnas objekts. Ļoti bieži no draugiem un cilvekiem no malas esam dzirdējuši, ka esam riktīgi forša ģimene :D Nekādi uķi-puķi mīlināšanās mūsu ģimenē nav pieņemta, tāpat zinām, ka viens par otru kritīs un celsies :)
15.08.2013 13:57 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Ar mammu , kopš nedzīvojam kopā, ir ļoti sirsnīgas attiecības.
Ar tēti ļoti čomiskas- varam arī garāžā kādu aliņu izmaukt. Bet vairāk tādas- satiekamies, parunājam par nopietnām un nenopietnām lietām, pafilozofējam par dažādām tēmām. Bet nu noslēpumos nedalamies.

Bet nu vispār- jo vecāka palieku, jo biežāk un labprātāk braucu ciemos pie vecākiem. Vairāk novērtēju ģimeni, atbalstu, sirsnību. Agrāk braucu vairāk pienākum pēc, jo mamma tā gribēja :D
15.08.2013 14:01 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Atzīšos, meitenes, ka man šausmīgi vienmēr skauž, kad lasu, cik citām meitenēm ir superīgas attiecības ar vecākiem. Vai pat, ja ne superīgas, tad vismaz tādas, ka var parunāties vai kaut ko padarīt kopā. :(
15.08.2013 14:02 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Prieks lasīt, ka daudzām ir labas attiecības :)

Ar mammu man ir labas attiecības, daudz runājamies, uzklausam viena otru. Kopš regulāri nedzīvoju pie vecākiem (mēdzu gan paciemoties uz kādām dienām vai pat pāris nedēļām, ja sanāk), attiecības ir krietni uzlabojušās ar visu ģimeni.
Tīņu gados gan plēsāmies kā suns ar kaķi.
Ar tēti attiecības vienmēr ir bijušas ieturētākas. Varam parunāt par sportu, politiku, dažādiem jaunumiem pasaulē, vēl dažādām tēmām, bet par kaut ko personīgu īsti nē. Nekad nekāda sirds izkratīšana un mīļošanās nav bijusi.
15.08.2013 14:44 |
 
Reitings 464
Reģ: 24.02.2011
Man attiecības ar vecākiem nav spīdošas, jā, ģimene esam, bet nav tā, ka varu iet un ar mammu par kaut ko izrunāties. Es viņai neko personisku negribu ne stāstīt, ne uzticēt, jo parasti tas izvēršas par kašķi. Mums ir pārāk dažādi raksturi, uzskati, temperamenti un vienā telpā mums grūti atrasties. Ar tēti attiecības ir vēl ok, šad tad varam par kaut ko iesmiet, bet neko vairāk. Toties, brālis ir vislabākais manā dzīvē, bez viņa nu galīgi nevarētu. :)
15.08.2013 14:46 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ar mammu attiecības lieliskas. Protams, neuztveru viņu kā labāko draudzeni, jo viņa tomēr ir mana mamma, bet zinu, ka varu viņai prasīt padomu ja vajag un zinu, ka viņa atbalstīs mani. Visvairāk priecē, ka viņa nekad nav jaukusies manā dzīvē un nav uzspiedusi man savus uzskatus.
Tēva man nav.
15.08.2013 14:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits