Drīkst lūgt precizēt? Man ir angļu, spāņu apmācības un lasāmās grāmatas, tikai vai nu tevi interesēs dajebkura un ikkatra šāda grāmata, tajā skaitā no dziļiem padomju laikiem? Man ir arī ne vecas, tikai gribētu zināt, ko tieši tev vajag (iesācējiem, intermediate, advanced, lasāmās, gramatikas, tikai angliski (monolingvālās) vai caur latviešu vai krievu vai angļu valodu, utt).
Es pārdodu šīs grāmatas: http://www.ibook.lv/UserProfile.aspx?UNM=sierapele
Pati vēlētos iegādāties grāmatas - "Noslēpums" un "Greja piecdesmit nokrāsas".
paceļu šo tēmu, lai nav jāveido no jauna. Meitenes, kādai ir Sprīdīša bibliotēkas grāmatas, ko varētu man piedāvāt? Pietrūkst dažu sējumu, ibook un ss meklēju, nav nekā.. :(
Kad taisīšu remontu guļamistabā, tad nevis mainīšos ar grāmatām, bet atdošu grāmatas, visas kuras vien var atdot :D Negribu vairs elpot tos putekļus un aizkrāmēt māju. Grāmatas krāšu elektroniskajā bibliotēkā. :)