Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ryanair salona bagāža

 
Reitings 752
Reģ: 30.05.2013
Sveikas, dāmas, kurām patīk ceļot vai vismaz ir ceļojušas ar Ryanair!

Esmu visur kur lasījusi, bet gribu, lai man tā tieši pasaka, pati pārliecinos un ir tāds dubults neplīst par salona bagāžu. Man būs tikai salona bagāža, bet tā kā plānoju kādu ilgāku laiciņu būt ārpus robežām, vēlējos pajautāt kā ir ar tiem, visu dzīvi bojājošajiem, šķidrumiem un kosmētiku. Ja es pareizi sapratu, tad sanāk, ka rokas bagāžā varu likt dažādus šķidrumus, ja tie katrs nepārsniedz 100ml un kopā 1l. Pareizi? Uz to attiecas smaržas, citi brīnumi, tonālais un skropstu tuša arī. Gribēju pavaicāt, ja es domāju izmantot to 1l, tad man katra lieta, kas nepārsniedz tos 100ml ir jāieliek maisiņā un tad visas kopā vienā lielā vai visas var vienā salikt, vai visas var atsevišķi katru savā? Un bronzeris kā birstoša lieta arī jāliek maisiņā?
Nekad nav sanācis ceļot tikai ar salona bagāžu, tā kā jūtos visai apmulsusi.
14.08.2013 11:40 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
pa Eiropu, jā, 100ml un kopā 1L. es lieku visas pudelītes vienā zip-lock maisiņā, katru atsevišķi vēl ietinu pārtikas plēvē, ja šķiet, ja varētu tecēt, piemēram toniks.. bet tas nav obligāti, galvenais ka ir tas aizvelkamais maisiņš, kur visu saliek kopā.

kosmētiku, kā tušu un pūderi nekad neesmu izdalījusi pie šķidrumiem. lūpukrāsu un balzamu arī nē. Tikai lūpu spīdumu, tonālo, protams, kas ir šķidri.

pārējo kosmētiku sapakoju cieši kosmētikas somiņā, lai nekratās un nav iespēja sasisties pūderiem un ēnām.

vispār traki, ja uz ilgu laiku jābrauc tikai ar rokas bagāžu.. ko tad tur var paņemt?
14.08.2013 12:59 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nē, visas mazas pudelītes lieku vienā kopējā maisiņā. Pūderi lieku vnk kosmētikas makā. Lūpu krāsas arī. Bieži vien pat lūpu spīdumus. Un neviens nesienas. Man liekas, ka tik strikti tomēr neskatās (bet te es negarantēju neko, jo var nepaveikties). Rokas bagāža man arī vienmēr ir pincete uzacu izrausīšanai un žilete. Arī problēmas nav bijušas (bet žileti parasti ietinu kādā drēbes gabalā)
14.08.2013 20:13 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Man ir cits jautaajums, arii par rokas bagaazhu. Elektronisko cigareti, visus taas shkjidrumus un paareejos prichendaaljus arii var rokas bagaazhaa?
14.08.2013 20:27 |
 
Reitings 752
Reģ: 30.05.2013
Nu man galamērķī ir viss nepieciešamais, bet tādas lietas kā kosmētiku un smaržas pašai jāņem līdzi. Bet paldies par atbildēm, vismaz sirdi nomierina, ka visu nepieciešamo varēšu paņemt :)
14.08.2013 23:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits