Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā lai sevi iemīl?

 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
Kā lai sevi iemīl, ja tu pats sev un citiem īsti nepatīc?
13.08.2013 12:39 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
maini sevī to, kas tev pašai nepatīk. bet par citiem neliecies ne zinis. vienmēr 'būs kāds, kuram nepatiksi. tāpat vienmēr būs kāds, kuram patiksi.
13.08.2013 12:41 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
Man nav tik daudz naudas šobrīd, lai izmainītu to, kas man sevī nepatīk, tās ir tīri problēmas, kas sagādā grūtības komunikācijā ar citiem. Lai arī kādās kompānijās es nokļūstu, lai arī cik sliktāki cilvēki par mani tur būtu kādās ziņās, man šķiet, ka es tur esmu visnepašapzinīgākā.
13.08.2013 12:46 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nevajag nokļūt kaut kādas kompānijās, bet atrodies to cilvēku sabiedrībā, kas tev pašai patīk un kur tu jūties droši.
tā īsumā - tā ir izskata problēma vai kāda cita. varbūt ir kas tāds, ko pats var mēģināt paveikt vai vismaz iet uz savu mērķi kādā veidā.
cilvēkus, kuri baidās, kuri sevi noniecina, uztver zemākus par citiem, uzreiz pamana un tieši tā arī uztver. ja tu kļūsi pati pašapzinīgāka un, kā teikt, pārādīsi savās stiprās puses, cilvēki nemaz uz taviem trūkumiem tā neskatīsies.
13.08.2013 12:51 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Es ieteiktu koncentrēties uz lietām, kas ir patīkamās:
*Izskatā - izcelt to, kas pašai patīk un liekas skaisti
** Raksturā - papildināt jau esošās pozitīvās īpašības

Tas novērsīs uzmanību no sliktajām jeb Tev nepatīkamajām lietām un radīs vairāk pozitīvu emociju, kas beigu beigās noslāpēs nepatīkamās. Gali galā taču foršāk ir darīt patīkamo ..

Par kompānijām piekrītu Sany. Un citos klausīties .. nafig nevajag. Ja vien Tu augstu vērtē tā cilvēka viedokli. Tomēr jebkurā gadījumā izvēle jāizdara pašai .. nevis kādam citam.
13.08.2013 12:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits