Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pirmais solis

 
10 gadi
Reitings 2260
Reģ: 27.02.2011
Jums ir iepaticies puisis, esat tikušies jau 2x, neitrāli, draugu ballīte. Ko darītu? Visām draudzenēm ideāli varianti, iepazīstas, puisis pienāk klāt vai paprasījis telefon, izrādījis pirmais iniciatīvu, bet man tā nav.
11.08.2013 13:29 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
varbūt uzraksti draugos vai kur citur, ja viņam interesēsi saruna raisīsies :)
12.08.2013 06:28 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
vai nu uzraksti draugos vai nu gaidi nākošo draugu ballīti.
vispār jau nu, ja viņš zina tavu vārdu un tu viņu interesētu, viņš sen jau tevi'būtu atradis draugos vai citos soc.tīklos. varbūt viņam jau vnk ir kāda cita vai interesējas par kādu citu.
12.08.2013 11:35 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
vispār jau nu, ja viņš zina tavu vārdu un tu viņu interesētu, viņš sen jau tevi'būtu atradis draugos vai citos soc.tīklos.


Vēl joprojām nesaprotu, kāpēc pieauguši cilvēki savā dzīvē tik ļoti jauc iekšā sociālos tīklus (draugiem.lv, facebook)? Vai tiešām tā nebija tikai 15 gadu vecumā, kad bija forši uzreiz atrast draugos un sākt 24/7 sarakstīties. Nedomāju, ka tā dara cilvēki, kuri ir aizņemti gan ar darbu, gan ar citām lietām.

Tāpēc neuzskatu, ka ir pamats satraukties par to, ka nav draugos atradis.
12.08.2013 11:43 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
misshine - nu vienalga, kaut vai tel.nr. būtu draudzenei paprasījis. bet, ja puisim meitene interesētu, viņš viņu uzmeklētu. jā, šajā gadījumā arī sociālajos tīklos, jo tas arī ir saziņas līdzeklis. vispār jau man sen vairs nav 15, bet, kad mēs ar draugu vēl tikai satikāmies, mēs bieži sarakstījāmies soc.tīklos,jo tā vnk bija ērtāk, nekā spaidīt podziņas telefonā. protams, bija arī telefonsarunas, satikšanās utt, kas nav vairs pa tēmu, bet, ja cilvēks ir kautrīgs, tad sociālie tīkli ir tieši laikā.
12.08.2013 12:34 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
nu a varbūt arī džeks gaida un nav pārliecināts, vai meitenei patīk un negrib aplauzties :D
es aizrakstītu dr.lv par kaut kādu tēmu, kas ir vienojoša vai paprasītu kaut ko palīdzēt, ja viņš kaut ko labi prot un tad jau redzētu, vai viņam vsp ir interese. es šādi iepriekšējam draugam piedāvāju palīdzēt angļu valodas mājasdarbos :D
12.08.2013 12:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits