Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Marriage fail

 
10 gadi
Reitings 16
Reģ: 11.08.2013
Mana laulība ilgst mazāk par gadu.. Viņš mani bildinàja drīz pēc iepazīšanās un es piekritu. Kad rozā brilles paslīdēja zemāk , es vairs nebiju pārliecināta, ka vajag tādas kāzas. Ierosināju-labāk tikai sarakstamies. Mēnesi pirms kāzām es vairs nebiju pārliecināta, vai maz vajag sarakstīties. Es ļoti mocījos ar lēmuma pieņemšanu, bet domāju, ka padoties pirms pašas laulības noslēgšanas būtu gļēvi un pati sev apsolījos darīt visu, lai mums viss sanāktu. Darīju, ko varēju, bet mēs esam kā suns ar kaķi. Mani nepamet tā sajūta, ka viss beidzies lāgà nesācies. Remontējam viņa dzīvokli, mani vecāki tam nolūkam uzdāvināja pieklājīgu naudas summu, pati visu mūsu kopā būšanas laiku esmu ielikusi tur visu brīvo naudu. Man ir intuīcija, ka nākotnē mums nekas nesanāks, pat ja es viņu mīlu. Mani bez visa tā moka kauns par neveiksminieces statusu, ar šausmām iedomājos kā pievilšu savus vecākus un kāda būs draugu reakcija. Viņi teiktu, ka tik ātri nevajag padoties, bet es redzu, ka nekas nestrādā. Es nezinu, kā labāk rīkoties-mēģināt tomēr?
11.08.2013 00:11 |
 
10 gadi
Reitings 16
Reģ: 11.08.2013
Problēma ir tāda, ka es attiecībās no viņa nevaru neko prasīt, mums jādzīvo tikai pēc viņa noteikumiem, es nedrīkstu pat ieminēties par kaut ko, kas mani neapmierina mūsu attiecībās; tagad viņa dzīvoklī-esmu pilnīgi atkarīga no viņa.Es nezinu, vai laulība, kurā katrs dzīvotu savā dzīvoklī (pie tam viņam ir dēls, kas dzīvo ar mums), maz skaitītos laulība.
11.08.2013 00:16 |
 
Reitings 194
Reģ: 06.08.2013
Nevajag domāt par to, ko teikt tavi draugi un vecāki. Ne jau viņiem būs ar tavu puisi jādzīvo.
Ja tu jau tagad zini, ka ar viņu kopīgu nākotni nevēlies, tad šķiries. Ja saskati iespēju, ka kaut kas varētu mainīties, tad padzīvojiet vēl kādu laiku. Viss jau no pašiem atkarīgs :) Bet nekādā gadījumā nepaliec ar viņu tikai dēļ ieguldītās naudas un dēļ tā, ko teiks vecāki. Tā ir tava dzīve.
11.08.2013 00:20 |
 
Reitings 194
Reģ: 06.08.2013
Esat kādreiz to visu pārrunājuši? Izklausies bez gala neapmierināta ar esošo situāciju. :( Pastāsti vīram.
11.08.2013 00:22 |
 
Reitings 266
Reģ: 20.03.2010
Kā jau pati konstatēji, ir šāda situācija, jo esi atkarīga no vīra. Tā ir lielākā kļūda, kuru sievietes bieži pieļauj.

Slikti, ka visu naudu saliki viņa dzīvoklī. Laulību līgums Jums ir?
Varbūt vari pretendēt uz 1/2 mantas? Neesmu jurists, nemācēšu par to padziļinātāk spriest.

Centies ar vīru izrunāties, ja neizdodas, tad domā par šķiršanos, jo kļūs tikai sliktāk.
11.08.2013 00:27 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.10.2012
kļūda bija cerēt,ka viss būs labi aprecoties.
Tā taču galu galā ir Tava dzīve.Pieņem lēmumu,ko ar to darīt un rīkojies.
vēlāk varbūt satiksi īsto un būsi laimīga :)
11.08.2013 00:32 |
 
10 gadi
Reitings 16
Reģ: 11.08.2013
Dzīvokli viņš ieguva pirms laulības slēgšanas-tāpēc es uz to pretendēt nevaru.Un negribu arī. Nav tā, ka es dzīvoju viņa maizē-es strādāju. Ar viņu runājusi esmu, bet tas viss ir līdz nākamajām domatarpībām, kuras allaž ir vienas un tās pašas-es viņam nevaru neko palūgt-kaut vai par to pašu remontu. Viņš ar mani ir tikai priekos, bet ne problēmās. Jo dienas-jo lielākā emocionālajā muklājā es esmu. Es domāju, ka jāmēģina vēl, jo es negribu, lai vecāki domā, ka tās ir manas kaprīzes. Man ir 27 gadi.
11.08.2013 00:35 |
 
10 gadi
Reitings 16
Reģ: 11.08.2013
Bet vai katrai no Jums veidojot attiecības Katrai no Jums nav bijis kaut kas jāziedo, jāiziet uz kompromisu-kaut vai tikai kādā no jomām??
11.08.2013 00:37 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
viņš dzīvoklī iegulda tikpat lielas finanses ?
skanēs ļauni - bet - pat ja zinātu, ka labs gals nav gaidāms, uzreiz prom neskrietu. tieši ieguldītās naudas dēļ .. censtos kko dabūt atpakaļ vismaz no tā, ko mani vecāki būtu ieguldījuši.
ar labu ganjau tāpat nedotu, tad nu dzīvotu kādu laiku uz viņa rēķina un savu algu netērētu. ārā izmest . likumīgi, viņš tāpat mani nevarētu :D
11.08.2013 00:39 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
kompromiss un spēja iziet uz to , manuprāt, ir vienīgais veidz kā attiecībām pastāvēt. bet kompromiss ir tikai tad, ja ABAS puses piekāpjas, ko ziedo .. nevis tikai viena.
11.08.2013 00:40 |
 
Reitings 779
Reģ: 27.11.2012
Trakā, tā nav nekāda romantiski apdziedamā ziedošanās vai cilvēcīgs kompromiss! Tu vienkārši esi par gļēvu, lai aizietu no ļoti sliktām attiecībām. 27 gados jau nu būtu jāapzinās, ka vecākiem sava dzīve un tev savējā.
11.08.2013 00:43 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Dzīvokli viņš ieguva pirms laulības slēgšanas-tāpēc es uz to pretendēt nevaru.Un negribu arī. Nav tā, ka es dzīvoju viņa maizē-es strādāju. Ar viņu runājusi esmu, bet tas viss ir līdz nākamajām domatarpībām, kuras allaž ir vienas un tās pašas-es viņam nevaru neko palūgt-kaut vai par to pašu remontu. Viņš ar mani ir tikai priekos, bet ne problēmās. Jo dienas-jo lielākā emocionālajā muklājā es esmu. Es domāju, ka jāmēģina vēl, jo es negribu, lai vecāki domā, ka tās ir manas kaprīzes. Man ir 27 gadi.


Kādas ir viņa atrunas kādēļ remontu nevajag un kādas ir tavas vēlmes? Tu saki, ka ar visām lietām tā ir, ka viņš tevī neklausās, neņem vērā? Atceries - dzīvo savu dzīvi, nevis citu cilvēku dzīvi ;) .
11.08.2013 00:47 |
 
10 gadi
Reitings 16
Reģ: 11.08.2013
Remonts dzīvoklī jau notiek-iet beigu fāze, es viņam parādu kaut ko, ko remonta veicēji-strādnieki ir salauzuši vai salaiduši dēlī-viņš ar mani vairs nerunà vai uzbļauj-ko Tu man to saki (lai gan viņš ir darbu pasūtītājs) vai kronis visam- paskatās uz manis it kā es būtu jukusi un rupji nolamājas- 'redz kādi viņi maukas, bļ***'! Bet viņš to nesaka viņiem, bet man, lai es vairs neietu viņam un neteiktu, kas nav tā ar remontu. Šodien aizgāju uz otru istabu, stāvēju pie loga, elpoju, divas reizes izsprāga asaras, bet es turējos un nomierinājos.Aizgaju pastaigāties-tāds atvieglojums, kad esmu tālu no viņa!
11.08.2013 00:57 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Vispār man liekas, līdz bērnam var daudz ko mainīt un, ja nekas nelīdz- pat aiziet. Pēctam nāksies pieciest un cīnīties pašai sevī vēl daudz vairāk. Tā ka, ja tiešām nerunājat vienā valodā un esi izmēģinājusi dažādas taktikas, lai tevi sadzird...
Turklāt vai esi pārliecināta, ka nespēj izprast arī viņu. Izskatās, ka viņš dzīvo vieglāk, varbūt tev kaut ko pārņemt, tā vietā, lai plosītos? Vai neieliec smagumu tur, kur varētu bez tā iztikt? Vienkārši retorika...;) Varbūt neskriet šķirties, bet paņemt pauzi, lai nomierinātos un skaidrāk pašai sevī visu saprastu.
11.08.2013 01:06 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Par to 'dzīvo vieglāk' biju domājusi par to, ka saki 'ir kopā priekos, bet ne problēmās', varbūt viņš grib izslēgt sevi tiklīdz notiek kas sarežģītāks, bezmaz- tiec tu galā!
11.08.2013 01:15 |
 
10 gadi
Reitings 16
Reģ: 11.08.2013
Karinjo- Tu ļoti labi 'uztaustīji' - jā-esmu neirotiskāka, viņš ne. Es gribu, lai viss būtu sakārtots, viņam tas ir mazāk svarīgi.Viņš ir 10 gadus vecāks par mani. Es Tavu padomu likšu aiz auss, patiešām.
11.08.2013 01:24 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
atrodi mīļāko, kurš tavas dienas padarīs saulainākas :D
11.08.2013 03:12 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
es attiecībās no viņa nevaru neko prasīt, mums jādzīvo tikai pēc viņa noteikumiem


Šito daļu drusku detalizētāk. Kādi tieši ir viņa noteikumi? Kuras ir tās lietas, ko tu no viņa gribētu prasīt, bet nevari?
11.08.2013 08:24 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
varbūt tu visu pārāk saasināti uztver :) -ja cilvēks iepriekš dzīvojies viens,tad kopā sākt dzīvot ir pagrūti,jo katram tak savi niķi un jāmācās ar tiem sadzīvot :)
11.08.2013 08:29 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ja jāšaubās un jādomā būs, nebūs, tad labāk neprecēties. Pareizasi cilvēks ir jājūt ar sesto sajūtu, tur vairs nav jāšaubās.
11.08.2013 11:09 |
 
Reitings 1
Reģ: 12.08.2013
Tas ir smagi,bet tev IR jaizrāda savas emocijas,bet nevis ejot karojot, vai arī raudot, bet vienkārši jautājot un izsakot savas domas mirkļos, ka viņš tā uzvedas. Saki, ka nejūti jūsu attiecības līdzvērtīgas un pat ja tas ir viņa dzīvoklis, tagad kad esat precējušies tev ir jājūtas tā itkā tās ir tavas mājas. Ja vīrs neko nesaka strādniekiem- saki tu, neklusē, parādi to, ka tev tas nav pieņemami..
12.08.2013 22:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits