Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāzas

 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Sveikas! Man nākamnedēļ jādodas uz kāzām. Nav pirmās kāzas, bet iepriekšējās bija sen un šī ir tāda svinīgāka un palieku arī viesu mājā. Tāpēc man viss ir nezināms :D
Pirmais jautājums: Man ir kleita, augšdaļā viss pieklājīgi, taču ir virs celīša (kādus 15cm). It kā ir pieņemts jau vilkt kleitas līdz celim, bet man tādas īsti nepiestāv. Tātad vasarā vienalga tomēr būtu vēlams vilkt kleitu līdz celim vai tas nebūtu tik strikti jāievēro?
Otrais jautājums: Baznīcā būtu vēlams vilkt žaketi vai nē?
Trešais jautājums: Kas, piemēram, notiek pēc ceremonijas? Viesu mājā parasti ir paredzētas atraktivitātes - spēles, dejošana un pierīšanās ar ēdienu viesiem? :D
08.08.2013 18:21 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Cilvēkiem ne tikai kāzas parasti atšķirīgas, bet arī tas, cik daudz un kas viņiem šķiet pieņemams.
Atbildot uz pirmo jautājumu, uzskatu, ka kleitu, kas beidzas 15cm virs celīša, ir nepieklājīgi vilkt uz kāzām. Un tas, ka nepiestāv garākas, ir meli...vai arī Tu neproti atrast īsto garumu.
Par otro pasmaidīju. Vispār jau ne tikai baznīcā, kas, protams, atkarīgs no laika, arī operā plecus nevajadzētu zibināt.
Ko pāris izdomā, tas parasti arī notiek. Manās kāzās viesi vizināsies kamanās.
08.08.2013 18:30 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
1. Tev jāzina, kādā baznīcā būs laulības. Pareizticīgajie un vecticībniekiem, ja nemaldos, tas nebūs atļauts. es pati tādā kleitā nekur neietu, bet neredzu neko traku tur.

2.manuprāt, vienalga. tikia iespējams abās iepriekšminētajās jāpiedomā.

3.nu, tas atkarīgs no jaunā pāra. ja viņi par visu ir padomājuši, tad jums būs aktivitātes, kamēr viņi braukā apkārt. ja nav padomājuši, mirsiet no garlaicības un bada. ja brauksiet visi kopā pa ārēm, tad gan jau būs neliela aktivitāte un tad sēšanās pie galda. pēc tam gan jau aktivitātes un dejas.
08.08.2013 18:36 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
1. ar tik īsi kleitu baznīcā nebūtu pieklājīgi atrasties. kaut kur pa ausu galam esmu dzirdējusi, ka uz svinīgiem pasākumiem jaunām sievietēm pieklājīgs garums ir plaukstas platumā virs celīša. 2. domāju, ka tas nav tik svarīgi, ja tā nav pareizticīgo vai katoļu baznīca, un kleita ir pieklājīga, proti, normāla garuma, bez lieliem izgriezumiem priekšā un aizmugurē. 3. tas atkarīgs no kāzām. parasti uzriez neskrien uz viesu namu.
08.08.2013 18:40 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
uzskatu, ka kleitu, kas beidzas 15cm virs celīša, ir nepieklājīgi vilkt uz kāzām.
+
08.08.2013 18:44 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
1. velc to kas pašai patīk un kā tev ērtāk.
2. atkarīgs kādas konfesijas baznīcā- pareizticīgo siev. jābūt nosegtai galvai, nevar būt atkailināti pleci, dziļi dekoltē.
3. parasti jaunais pāri brauc foto sesijā, pēdējās kāzās mēs bijām pilna mašīna 5cilv, kamēr lielākā daļa līdzi brauca, mēs 5cilv braucām izrotāt jaunlaulāto numuriņu.


P.S. iesaku ņemt līdzi maiņas apavus
08.08.2013 18:52 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Un tas, ka nepiestāv garākas, ir meli...vai arī Tu neproti atrast īsto garumu


Man kājas ir šķības, precīzāk apakšstilbi un ja ir kleita līdz celim, tad vēl vairāk izceļas tas. Ar īsāku kleitu man izlīdzinās kājas un nav tik traki. Man kaut kā neizklausās pēc meliem :)

Vispār jau ne tikai baznīcā, kas, protams, atkarīgs no laika


Tāpēc minēju laiku, ka kāzas ir nākamnedēļ. Ļoti iespējams, ka laiks būs silts un žakete nemaz neprasīsies. Tātad ja man tāpat būs silti, labāk pieklājības pēc vilkt žaketi?

Tev jāzina, kādā baznīcā būs laulības.

Kāzas būs katoļu baznīcā.
08.08.2013 19:12 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Laiks bija domāts plkst. :)
08.08.2013 19:14 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
vispār pēc etiķetes baznīcā nav ļauts ar plikiem pleciem grozīties, apmet šallīti vai lakatu uz to mirkli apkārt, 15 cm virs ceļa + augstie papēži ir nu gan nedaudz par šerpu...
08.08.2013 19:14 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
1. galvenais, lai dibens nerēgojas ārpus kleitas, piemēram, noliecoties, pēdējās kāzas, kur biju pārsvarā visām bija kleitas vai svārki aptuveni 10-15 cm virs ceļa, izskatījās diez gan ok visām, bija dažas arī garās kleitās.
2. Es nevilktu/ nevilku, jo bija kleita bez liela dekoltē un pleci nebija atkailināti līdz ar to neprasījās, viss atkarīgs no kleitas un baznīcas, kur notiek ceremonija.
3. Pēc ceremonijas ir bildēšanas, tad parasti izskaidro, kas +/- tālāk notiks, tad dodas uz tiltiem, ja ir paredzēti, tad parasti ir kāda vieta, kur ir kāds galds uzklāts ar uzkodām un dzērieniem un tad visticamāk uz viesu namu.
Katrās kāzās jau ir savādāk. Vienās kāzās pēc baznīcas pavadīja jaunlaulātos uz tiltu un pēc tam viesi brauca uz muzeju kamēr jaunlaulātie brauca citur bildēties tad visi tikās svinību vietā .
Otrās kāzās visi viesi jaunlaulātos pavadīja līdz pat viesu mājai pa visām atrakcijām, tiltiem utt.,
Trešajās kāzās, visi devās uz tiltu, pēc tam uz botānisko dārzu ekskursijā un uz uzkodām, atrakcijām, kamēr jaunais pāris devās citur, un tad bija 2 h brīvā laika, katrs darīja ko grib un pēc tam tikās viesunamā un tur jau viss kā parasti ēšana, dzeršana, atrakcijas un svinēšana
08.08.2013 19:16 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Laiks bija domāts plkst

Nu cik man zināms, kāzu ceremonijas nenotiek vakarā, laikam tiešām neko nezinu :D Pusdienlaikā notiek :)

Bet pleci un mugura ar to kleitu man ir nosegtas, tikai rokas plikas. Tāpēc arī vaicāju par žaketi, jo augšdaļa visnotaļ pieklājīga ir, tikai garums laikam neatbilst.
08.08.2013 19:18 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es domaaju,ka galvenais neizskatiities "piedauziigi".Manaa acu skatiijuma tas buutu-par daudz atkailinaata kleita,varbuut arii loti iisa...Viss ,kas ir taadaa normaala izskataa, buutu ok!Te jau mineeja salli-noteikti bazniicaa vareetu buut kaut kas viegls ap pleciem.Jaunai sievietei vareetu buut taa "virs cela" kleitina,iipasi ja smukas kaajas.Kad tad ,ja ne jauniibaa ...!
08.08.2013 19:26 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
runā ar līgavu, vispār. citādi, velc ko gribi. ja neesi ticīgā, neviens nedrīkst tev uzspiest kāda tradīcijas un baznīcas etiķetes.
pirms kāda aizbrauc auzās, tādēļ rakstu - runā ar līgavu. ja viņai nekas nav pret, ka tev tāda kleita un ka nevilksi adītu džemperi vai bezgaumīgu žaketi, kamēr stāvēsi baznīcā, tikmēr viss okej. tie ir viņas svētki.
08.08.2013 19:29 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Man jau liela vēlme ir vilkt to kleitu, jo negribās meklēt un tērēt naudu jaunai kleitai. Man neliekas, ka kleita piedauzīga, jo vienīgās plikās vietas ir rokas un kājas. Bet nepieklājīgi izskatīties un izcelties arī negribās. Pameklēšu līdzīgu bildi i-netā, ja neatradīšu, tad nākamnedēļ nofotografēšu un vēlreiz pajautāšu :)
Lakati un šalles ap pleciem man nepatīk, tāpēc vienīgais variants ir žakete. Bet es laikam vienkārši uzvilkšu un ja būs karsti - tad skatīšos pēc situācijas un vilkšu nost :D

Ā un vēl, ja ir slēgtās kurpes, ir jāvelk zeķubikses?
08.08.2013 19:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Winterra-galvenais justies labi sava apgerbaa.Kaadreiz ir taa,ka kaads iesaka kaut ko ,un tas cilveeks ir uzvilcis un visu vakaru cies tajaas "ne savaas "dreebees!Tur jau taa lieta,ka ar taam zaketeem utt ir kaa ir...tik reti piestaav tai kleitinai uttEs domaaju ,ka kazas nav arii taa vieta,kur jaauzsver tas seksiigums tik loti,kaa ejot uz kadu klubu utt
08.08.2013 19:35 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es domaju ,ka taada vienkaarsa Chanel veida zaketiite ar "pusmasta" rokaam vareetu piestaaveet jebkurai kokteilkleitai!Interesanti,kaada tev ir taa kleita?
08.08.2013 19:38 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Zinot līgavu, viņa noteikti neiebildīs :) Bet nevēlos atstāt nepazīstamajiem viesiem (lielālkoties drauga radiem) iespaidu, ka esmu tā ar piedauzīgo kleitu :D
08.08.2013 19:39 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009


Krāsa cita un audums arī savādāks. Bet kaut kā tā apmēram izskatās kleita.

Un man tie jautājumi rodas un rodas :D Ko vilkt otrajā dienā?
08.08.2013 20:33 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Neapvainojies, bet NĒĒĒĒĒ. Tikai ne uz kāzām, ta tak ir ikdienai , vai klubiņam.
08.08.2013 20:36 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
15cm virs ceļa skaitas īsi?? Vismaz uz mana auguma noteikti nē, tāpat meitenei bildē, manuprāt, ir ļoti pieklājīgs garums.

Man vispār liekas, ka viss tas "pieņemts-nepieņemts" ir tik ļoti cilvēku galvās. Esmu bijusi kāzās, kur neviens neskaitīja, cik cm virs ceļa man ir kleita, neskatījās, vai ir žakete vai tml. Ģērbj, kas tev patīk un viss, ja vien jaunais pāris nav kaut kas uz KS pusi.
08.08.2013 20:37 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Un piekrītu - kleita ir ikdienai, BET es vilktu arī kāzām, skaista. Manuprāt, nav nepieciešams tērēties speciāli kāzām, lai pirktu izejamo kleitu, kuru uzvilksi tāpat lielākais 2x.
08.08.2013 20:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits