Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vairs nezinu kur likties.

 
Reitings 57
Reģ: 22.10.2009
pāris dienas iepriekš taisīju diskusiju par omes sunīša midzināšanu. esmu izlēmusi, ka rīt būs tā diena, atradu klīniku, kur to pa lētākām naudiņam izdara. bet nu ir lielais bet, ome bezmaz vai ir pret, suns reāli nu jau nedēļu neko absolūti nav ieēdis, uz kājām grīļodamies knapi turas, visu dienu kkur guļ, tikko iznesu ārā pačurāt, ienesu atpakaļ, šis jau smagi elpo un gārdz, nu es vairs nespēju paciest, ka mans draugs šādi mocas, ome atkal saka, ka viņš jau nesmilkst, tātad nekas nesāp, un vispār, kas man ir devis tiesības kādam atņemt dzīvību, es vispār apgriezos un aizgāju, man vairs nebija ko pateikt, kā ieskaidrot, ka sunītis reāli mocās, un tas, ka nesmilkst, nenozīmē, ka viņam nesāp ... ak.. rīt būs tik smagi to izdarīt, pat nezinu kā vispār pēctam pie stūres varēšu sēdēt :(
08.08.2013 15:30 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Tas jau, ka sunītis neēd parāda, ka viņam slikti, nav obligāti jāsmilkst. Šādi vēl sunītis nomirs bada nāvē, kas būs vēl briesmīgāk.

Ir jau traki iemidzināt savu mīluli, taču, ja tā dzivnieciņam labāk, tad tas jādara. Pašai man nācies izdarīt lēmumu par iemidzināšanu, jo bija jau par vēlu glābt un viss arī tikai vecmammas dēļ, kura uzskatīja, ka kaķītim viss labi...
08.08.2013 15:34 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
Man vet klīnikā teica, ka dzīvnieciņi smilkst un izrāda jau galējā variantā, kad vairs nav paciešamas tās mokas.. varbūt kāda apstrīdēs, bet es ieteiktu aizvest pie vet ārstiem, lai viņi apskata, ja nav ārstējama kaite, tad nemocīt dzīvnieciņu. Man jau liktos labāk, ja ome būtu blakus un dzirdētu, ar dakteriem parunātu un viņi izskaidrotu, ka sunim vairs nevar palīdzēt kā tikai iemidzinot..
08.08.2013 15:44 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
Fuj, cik negatīvi sanāca. Varbūt sunīti ir iespējams izārstēt? :(
08.08.2013 15:45 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
mēs arī savu sunīti iemidzinājām, jo tas morāli nav iespējams - skatīties, kā suns mocās. atceros, ka tētis iecēla mašīnā un braukājās pa pilsētu, jo nevarēja tā uzreiz aizvest uz klīniku. mums līdzi bija jādod kaste, kur sunīti ielikt, ielikām kastē arī visas mantas, siksnu, traukus. ja nemaldos, iedevām arī segu, kur ietīt.
08.08.2013 15:53 |
 
Reitings 57
Reģ: 22.10.2009
sunim 13 gadi, neredzīgs, ar koordinācijas traucējumiem, pārcietis operāciju gadu atpakal un vairākus smagus antibiotiku kursus, nu jau ir tiktāl izkaltis, ka diezvai ir glābjams. nav arī to līdzekļu lai ārstētu, jo vienmēr pie veta atstāts vairāk par 100 ls par ārstēšanas reizi, tgd jau knapi var sagrabināt tos latiņus iemidzināšanai. ome līdzi nebrauks, jo arī knapi kustās un kanapi dzird, mammai ļoti līdzīgi, tā kā esmu bezmaz vai vienīgā ģimenē, kas vel var pārvietoties un sakarīgi lemt, tad viss uz maniem pleciem .. :(
08.08.2013 15:55 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
oj, nu operāciju jau nepārcietīs vairs.
jo ātrāk to izdarīsi, jo suns tev būs pateicīgāks. :) turies!
08.08.2013 15:58 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Ja tas ir omes suns , tad lai viņa pati arī izlemj... Nav jau labi , ka suns mokās, bet ne tev izlemt viņa likteni....
08.08.2013 16:11 |
 
Reitings 57
Reģ: 22.10.2009
es neļaušu tādās mokās aiziet sunim, ar kuru visu bērnību kopā pavadīju, tikai tapēc, ka ome egoistiski domā par sevi, jo viņai tak žēl midzināt sunīti, a tas, ka sunītis mocās, tas jau pofig, galvenais, lai pašam nav skumji..
08.08.2013 16:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits