Strīdu karstumā....

 
Reitings 61
Reģ: 27.02.2013
Lasīju tikko vienu diskusiju un ienāca prātā doma, cik daudz šausmīgu lietu cilvēki viens otram sarunā strīda karstumā, lai gan patiesībā tā nemaz nedomā(iespējams)...
Tātad jautājums tāds - kas ir bijis visnepatīkamākais ko jūs esiet pateikušas strīda laikā, vai arī ko jums nācies dzirdēt un pēc tam domāt, vai cilvēks to teicis nopietni vai tikai ,lai "iecirstu sāpīgāku pļauku "otram.
07.08.2013 14:21 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Mums noteikums- ja kaut kas uztrauc, visu, kas uz sirds- momentā izrunājam. Un mierīgi- paskaidrojam, kā jūtamies. Tā arī strīdējušies joprojām nevienu reizi neesam.
08.08.2013 03:28 |
 
Reitings 130
Reģ: 22.07.2013
Attiecību sākumā bija kad es pateicu viņam ko skarbu un viņš man protams abiem tas sāpēja un no pēc tās reizes vairs aizskarošus vārdus neesam teikuši :)
Ja kāds no mums ir dusmīgs un otrs vēl krīt viņam uz nerviem tad mums ir spilvenu kaitiņš :DTad izlādējamies un atpūšamies kopā :)
08.08.2013 05:06 |
 
Reitings 434
Reģ: 02.07.2012
vakar ari ar viru sastridejamies .Pašā vakarā jau izrunājamies,bija miers.Vajag runat ,lasiju viena žurnala ja stridas un neizruna ,viss velak pa gadiem nak ara ....
08.08.2013 06:35 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
profesor- tā nu es tev teikšu, bet mani viss ko man saka gultā apmierina :)
08.08.2013 07:23 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
marta- nē :D man tiešām patīk tas ,kā es izskatos tagad, nekā tad, kad bija tie 10kg mazāk. Lai gan skriet atsāku, bet vairāk prieka pēc.
08.08.2013 07:36 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
mēs ar draugu neko tādu viens otram neesam pateikuši un cerams, ka nepateiksim. es zinu, ka gadījumā, ja pateikšu viņam, ka lai viņš iet prom, viņš arī aizies un neatgriezīsies, jo agrāk viņš šīs frāzes ir dzirdējis diezgan bieži un vairāk to nepieļaus.
vienu bijušo draugu es vienreiz biju nosaukusi par krāsainu papagaili dusmās. mēs jau bijām pašķīrušies, bet tas pielika punktu visam.
ar brāli mēdzām lamāties, bet ar otrajām pusītēm nē. ā, nu labi, vienreiz vienu nosaucu par idiotu un stulbeni, bet viņš to bija pelnījis par necieņas izrādīšanu man.
uzskatu, ka nevar viens apsaukāt tāpēc, ka cilvēks tā ir vnk pieradis dzīvot. kā tad jūs uzvedaties sabiedrībā, ja kaut kas sanāk ne tā? tur laikam cilvēkiem ir laba izrāde. es laikam ta cilvēkam nespētu vairāk blakus gulēt un iedod buču, ja būtu tikko nosaukta par ku*i u.tml.
08.08.2013 08:33 |
 
Reitings 154
Reģ: 14.02.2011
Manējais mani vienreiz nosauca par lētu mauku, es tajā pašā vakarā sakravāju mantas un aizgāju projām, kaut gan pēc nedēļas biju atpakaļ :) bet vairāk neko aizvainojošu viņš man nav teicis, vismaz es neko vairs neatceros! Pati gan mēģinu savaldīties un neko ar vārdiem neteikt, jo zinu kā tas var sāpināt, tomēr emociju karstumā es lidinu traukus pret sienu, tas gan arī jau bija sen :D
08.08.2013 09:03 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Kas tik nav sarunāts seksa laikā. Ja ar perversiem tekstiem trāpi sievietes sex fantāziju jūrā, tad gan iet vaļā. Pēc tam jābrīnās - ko tik var sarunāt. Ekshibi, Bi, Grup, SM u.t.t
08.08.2013 09:20 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
piekrītu Dionysus, seksa laikā var tādas lietas dzirdēt, bet dažas no tām pieņemamas man dzirdēt tikai gultā!
08.08.2013 09:26 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Piekrītu kristai un Emmanuellei, savaldība ir visspēcīgākais ierocis. Arī vīrs ir ļoti savaldīgs pēc dabas, pateicoties viņam esmu mainījusi savu skatījumu kāda vēlos būt un nesavaldība ir atstāta pagātnē, bijušajās attiecībās. Protams tas nenozīmē, ka nemēz būt strīdu, mēdz. Taču tas strīds visbiežāk ir kaut kas tik niecīgs un smieklīgs, ka jau nepaejot piecām minūtēm mēs smejamies viens par otru un dzūvojam tālāk.
Un tur, kur sākas rupji vārdi ir principā beigu sākums attiecībās...
08.08.2013 09:30 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
ir viena frāze, kas ir kā tabu, ko nevaru teikt draugam - tu esi zaudētājs/ nulle.
tas ir lielāks apvainojums par rupjiem vārdiem, vai jeb ko citu.
Ir gadījies strīdu karstumā to izspļaut un tad jau pēc šiem vārdiem vairs nav svarīgi par, ko bija strīds, jo nu jāpiekrīt, vārdi spēcīgi un, vīrietim var būt diezgan traumējoši...
08.08.2013 09:40 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Alise - vai arī jebkura frāze par viņa vīrišķību.
08.08.2013 09:53 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Kādā ziņā par vīrišķību?
08.08.2013 10:55 |
 
Reitings 62
Reģ: 13.12.2012
Ir bijis šausmīgi, tāpēc to neatbalstu un nepiekrītu, ka strīda karstumā drīkst teikt visu, kas uz mēles. Tas nav attaisnojums, jo tikpat labi arī dažs labs slepkava rīkojies dusmu karstumā, bet noziegums paliek noziegums.


Pilnīgi piekrītu - es strīdos cenšos izskaidrot savu nostāju, reizēm,protams, ir tā paceltā balss, asaras vai arī ļoti nosodoši teksti, bet vienmēr cenšos izvairīties no "apsaukāšanās" un nepatiesiem, bet dzēlīgiem vārdiem, ko parasti tādos brīžos izsviež, lai vienkārši aizskartu cilvēku. Man strīds ir izlīguma meklējums, domu apmaiņa, lai atrastu risināju konfliktam, nevis, lai darītu pāri otram cilvēkam.
Tiešām nespēju saprast un piedot tiem, kas strīda laikā virzās pēc principa "karā visi ieroči ir labi", jo pirms strīdiem mēs taču bijām draugi un tā ir nodevība aizmirst šo svarīgo faktu, lai tikai uzvarētu...
08.08.2013 14:38 |
 
Reitings 62
Reģ: 13.12.2012
Turklāt pateikto nevar izdzēst... un vēlāk ir vienalga - tā bija taisnība vai dusmu iespaidā izsviesta tukša frāze - jo tā sāpināja mani, un es nevaru patīt laiku atpakaļ un par to nebēdāt... Tāpēc ar mani neiet cauri, ja draugs pēc strīda saka "bet es tā nemaz nedomāju, es vienkārši biju dusmīgs un gribēju tev iecirst, es neko nevaru padarīt, es tāds esmu" . Ja kāds attiecībā pret mani izsviež kaut ko riebīgu un vēl bez pamata, tad tās ir beigas, jo es nespēju būt kopā ar cilvēku, kurš vēlas mani sāpināt....

Jā, taisnība kož acīs, tāpēc ir nepatīkami viņā klausīties, bet skarba patiesība par sevi IR labāka, par ļauniem un nepatiesiem meliem... jo taisnība jau tāpēc ir taisnība, ka tā ir - tev vienkārši saka kā ir, bet ļaunie meli tiek teikti tikai lai sāpinātu, nevis atvērtu tev acis... :(
08.08.2013 14:44 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Kārtējā krāniņu mērīšanās diskusija, tikai citā veidolā. Tagad katra lielās, kura ir nosaukta pretīgākā vārdā un visvairāk aizvainota. Tad nu gan ir ar ko lepoties. Bet, kad diskusija, kurai draugs/vīrs labāks, tad nu katra metas aizstāvēt savējo no sērijas" mans vismīļākais, vislabākais, visbagātākais, ar vislielāko krāniņu". Stulbums kaut kāds! :D
08.08.2013 14:53 |
 
Reitings 623
Reģ: 26.01.2013
nekas tads slikts un ko nožēlotu nav bijis abiem , jo viss ko esam pateikusi taa bijusi taisniba atceretos atgadijumu kadu un atgadinot viens otram kaa taj bridi uzvedamies
08.08.2013 14:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)