nu nav nemaz tik traki ar to tikšanos. mēs ar draugu arī tikāmies vienreiz vai divreiz nedēļā, bet ne uz pāris stundiņām. tīri fiziski biežāk nevarējām tikties, jo abiem jāstrādā un ir arī kādas citas lietas jādara, kas nebūt nenozīmē uzreiz tusēšanos.
brīvdienās paliku pie viņa un svētkus kopā svinējām.
tajās reizēs, kad esat kopā, kādā veidā viņš tev izrāda uzmanību vai vispār to neizrāda?kā jau teicu, citi cilvēki divus gadus nevar atzīties mīlestībā. vai viņš par tevi rūpējas, ciena, apjautājas, kā tu jūties?
varbūt sgaiadi, kad viņš tevi pirmais kkur uzaicina, piezvana , atsūta sms. tā tu redzēsi, piemēram, ja tu neraksti un nezvani, vai viņš pats tev piezvanīs.
reizēm vīriešiem vajag tā darīt. vienreiz atceros, ka draugam jautāju, kāpēc neatsūtīji sms vai nepiezvanīji, viņš pateica, ka bija piemirsis, jo es vienmēr to darīju. tas gan bija sen. ieteikums ir ļaut vīrietim pašam darboties un uzņemties iniciatīvu.