Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevaru atklāties

 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
:)
huu, beidzot esmu nobriedusi runāt par savu problēmu.. Tātad ar viņu esam pazīstami mēnesi, pirmajās tikšanās reizēs viss bija ideāli, varējām runāties visu nakti, bez jebkādas aiztures, nu patiešām runāju par to, kas mani dara laimīgu, arī par smagākām lietām, neiztika mūsu saruna bez asarām no manas puses :) bet nu jā, jo biežāk tiekamies, saprotu, ka vairs nespēju (nevis negribu) neko par sevi atklāt, ļoti, ļoti grūti to izskaidrot, liekas, ka manas domas, sajūtas - tās pieder man. Un ja es pastāsu kko tādu ļoti personīgu, pēc tam domāju - bāc, viņs tagad to zina. Skan dīvaini, bet laikam jūtu, ka lēnām zūd tā siena, ko biju ap sevi uzcēlusi, jo nekad nevienam neesmu stāstījusi kko personīgu, bijušie klasesbiedri, ar kurien pavadīti 12 gadi, tāpat saka, ka mani nepazīstot. Interesanti, taču vēlos beidzot kādam uzticēties, bet kā lai to iemācos?
Esmu domājusi par psihologa apmeklēšanu, domāju, ja būs lieka nauda, noteikti to izmantošu! Jūsuprāt, palīdzēs? Varbūt kādai ir bijis līdzīgi - kā ar to tikāt galā? :)
Paldies :)
07.08.2013 13:17 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nekad neesmu sapratusi vajadzību kādam atklāties pilnībā. Es nekad tāda nebūšu un nekad arī negribu būt.
Es pat to nesaistītu ar domu par nespēju uzticēties. Uzticēšanās ir drīzāk kāda paļāvība, ka kāds rēķinās ar Tevi un Tavām vajadzībām, bet ne savas iekšējās pasaules izklāšana uz delnas.

Tevis uzrakstītajā tekstā jau ir konflikts - gribēšana strāstīt par sevi visu un jušanās slikti, kad par tevi zina visu.
07.08.2013 13:23 |
 
Reitings 42
Reģ: 24.02.2013
Patiesībā man bija ļoti līdzīga problēma un tas "sakne" bija iepriekšējā pieredze, kad atklāju cilvēkam visu, bet viņam tas neko nenozīmēja. Tagad savukārt es jūtu, ka mans mīļotais priecājas, ka es dalos savas jūtas un domas, un viņam tas ir svarīgi.

Varbūt arī Tev ir kāds iemels, kapēc neuzticies cilvēkiem? Kāda pagātnes pieredze vai tml?
07.08.2013 13:23 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
Es bieži esmu pārak daudz atklājusies, tas ne pie kā laba nenoved. Nevar būt pilnīgi atklāts, ir lietas, kas nav jāzina pat tuvākajam cilvēkam :)
07.08.2013 13:25 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Pilnībā atklāties nemaz nav vajadzība. Visiem nav viss jāzin. Un, jo mazāk par tevi zin, jo labāk.
07.08.2013 13:35 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Protams, nedomāju visintīmākās lietas, runa ir par pavisam ikdieniskām lietām - ko vēlos, kā jūtos utt. Dīvaini man kaut kā ļoti.
Un kā teica Womankind - stāstīt visu, pilnīgi visu, pasarg` Dievs :D Nu nav tas nemaz vajadzīgs
07.08.2013 13:36 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
man bija līdzīgi, līdz brīdim, kad sapratu , ka gribu ar šo vīrieti pavadīt visu savu mūžu ... ;)
07.08.2013 13:38 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Man ir lietas, ko es nekad neesmu nevienam stāstījusi, lai cik tuvs man tas cilvēks nebūtu, jo negribu atklāt savas vājākās vietas. Tāpat ir pieredze, ka izstāstīto pēc tam izmanto pret mani.
07.08.2013 13:39 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
runa ir par pavisam ikdieniskām lietām - ko vēlos, kā jūtos utt.


varbūt tās ir bailes no viņa reakcijas, kad viņš uzzinās, ko vēlies, kā jūties?
07.08.2013 13:48 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
'ja viņš tev nejautā konkrētas lietas, tas nestāsti. arī, ja pajautā, tev nav obligāti jāstāsta. domāju, ka tavas bailes daļēji arī ir pamatotas. jūs tiekaties tikai mēnesi, NEVIS gadu. par cik, piemēram, personiskām lietām tu esi viņam stāstījusi?
es draugam arī daudz ko neesmu stāstījusi. gan jau arī, ka viņš kaut ko patur pie sevis. bet es arī viņam esmu stāstījusi lietas, par kurām neesmu teikusi nevienam citam puisim.
mēnesis nav nekas. ja gribi tik ļoti atklāties, vnk nogaidi. paies vēl mēnesis, varbūt jūs izšķirsieties un, ja viņš būs labs cilvēks, tad paveiksies, ka visus tavus noslēpumus neizpļāpās puspasaulei. labi, tas ir sliktais scenārijs. pie labā scenārija es tāpat nogaidītu.
nedomāju, ka tava problēma ir tik smaga, lai ietu pie psihologa. mani bijušie klasesbiedri arī par mani gandrīz neko nezināja, kur nu vēl personīgo dzīvi, jo man ar viņiem nebija tik cieša kontakta.
07.08.2013 13:51 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
varbūt tās ir bailes no viņa reakcijas, kad viņš uzzinās, ko vēlies, kā jūties?


es piekristu šim. man bija līdzīgi. es pat nevarēju pati pieiet klāt un cilvēku samīļot, kur nu vēl ko stāstīt. nezinu, bet ar manu pašreizējo draugu ātri vien tā mana robeža pazuda. bija sākumā bail kaut ko jautāt, jo nezināju, kā cilvēks to uztvers
07.08.2013 14:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits