Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

hemoroīdu ziede pret ziliem lokiem !!!!! :D:D:D

 
Reitings 257
Reģ: 08.05.2013
Nevarēju neuztaisīt diskusiju par šādu atklājumu! :D

Jaunajā augusta OK numurā bija raksts par slavenībām,kuras izmanto visādas neierastas procedūras un līdzekļus. Bija par vīna vannām,kečupa masku, dekoratīvās kosmētikas noņemšanu ar skoča palīdzību un citām šausmām :D

Bet viens paņēmiens mani ieinteresēja :D
Viena no slavenībām neatceros kura(gan jau tās,kurām ir OK žurnāls,mani palabos) teica,ka izmantojot hemoroīdu ārstēšanai paredzēto ziedi zilajiem riņķiem zem acīm.
Blakus katrai metodei bija arī ekspertu viedoklis,un par šo metodi viedoklis bija pozitīvs. Skaidrojums tāds,ka sievietes,kurām zem acīm ir izspiedušies asinsvadi ,drīkst smērēt hemoroīdu ziedi uz tiem. Jo hemoroīds pēc savas būtības ir nekas cits,kā izspiedies asinsvads un tanī zonā,āda ir ļoti jūtīgā,tāpēc tā ziede der arī jūtīgai ādai zem acīm.Un zilie loki kļūs nemanāmāki ( nu tas der tikai tām,kam ir redzami tie asinsvadi nevis vnk. ja tumši loki) Nu skan taču loģiski... :D

Nu ko jūs sakāt? Ir kāda mēģinājusi ? :D
07.08.2013 12:04 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Jā! Esmu arī par to dzirdējusi. Cik noprotu tad šī ziede sašaurina asinsvadus, līdz ar to samazina zilos lokus.

Mēģinājusi es neesmu, bet man nebūtu aizspriedumu, ja būtu nepieciešamība.
07.08.2013 12:07 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Varbūt jāpamēģina, jo tie loki ir mana lielākā problēma. :D
07.08.2013 12:09 |
 
Reitings 257
Reģ: 08.05.2013
es laikam mēģināšu (kauns) :D Man tiešām izteikti asinsvadi zem acīm jau kopš dzimšanas,nekādi korektori nelīdz.un skan tiešām loģisks tas skaidrojums.,nekas traks jau nenotiks ja pamēģināšu... :D
07.08.2013 12:09 |
 
Reitings 61
Reģ: 27.02.2013
Arī lasīju šo rakstu.Sākumā biju izbrīnīta, bet tad liekot lietā savas med. zināšanas padomāju,- nudien, skatoties tīri no fizioloģiskā viedokļa, kāpēc ne?! Katrā ziņā, ja mani nomocītu šāda problēma es izmēģinātu! Galu galā šim vismaz ir medicīnisks izskaidrojums balstoties uz anatomiju un fizioloģiju, ko nevarētu teikt par bezdelīgu kaku masku ,kas ari bija pieminēta šī žurnāla rakstā :D
07.08.2013 12:15 |
 
Reitings 257
Reģ: 08.05.2013
Jā,bet man goda vārds neticas,ka kāda slavenība liek to bezdelīgu kaku masku:D Un ja arī liek,tad kāpēc,lai to stāstītu visiem? :D dzeltenā prese kā nekā.
07.08.2013 12:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits