Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

"Atvaino tā ir mana vieta"

 
Reitings 7
Reģ: 07.08.2013
Padalīšos ar savu stāstu un pāris viedokļus pajautāšu :)

Pirms trijiem gadiem iepazinos ar savu labāko draugu - gudrs, sirsnīgs, atlētisks basketbolists. Man līdz tam bija kaut kāds nepareizs priekšstats,ka visi basketbolisti ir tusētāji, dzērāji un vēja grābšļi - kļūdījos. Vispār jau tas kā iepazināmies bija gana episki - braucu ar viņa komandu mājās no spēles, kaut kā gadījās, ka iesēdos viņa vietā, protams, nezināju,ka vieta ir kādam rezervēta. Viņš pienāca un teica: "Atvaino,bet tā ir mana vieta". Sākumā domāju,kas par muļķi, kāda gan nozīme vietai, piecēlos, paskatījos riņķī un secināju,ka viss, pilnīgi viss ir aizņemts. Viņš arī to pamanīja un piedāvāja sēdēt viņam blakus. Es ar savu saskābušo sejiņu apsēdos un gribēju austiņās mūziku paklausīties,bet mans sola biedrs uzsāka sarunu,tā nu visu ceļu norunājāmies, nosmējāmies :) Jau tad sapratu, ka lielisks cilvēks,bet nekādu simpātiju, likās, ka viņš ir visuzticamākais cilvēks pasaulē, tāda uzticības sajūta radās, apmainījāmies ar numuriem un skype segvārdiem. Turpinājām bieži kontaktēties, kopā pastaigāties, bet kā draugi, stāstījām viens otram par savām mīlas ķibelēm, pilnīgi atklāti, kā brālis ar māsu. Tik atklāti neesmu pat ar draudzenēm runājusi. Vissirsnīgākais bija kāds vakars pagājušā gada oktobrī- aizgāju pie viņa ciemos galīgi sašļukusi, jo to, kas bija palicis no manām attiecībām ar bijušo draugu neizdevās izglābt, lai kā centāmies. Tad nu aizbraucu pie sava labākā drauga, kuram arī bija līdzīga situācija un visu vakaru abi bimbājām kā mazi bērni, kad nedabū konfekti, skatījāmies tizlas filmas, smējāmies un atkal raudājām.
Šī gada sākumā mani galīgi sāka tracināt draugi un ģimene, kuri nesaprata mūsu brāļa - māsas attiecības. Mamma visu laiku skandināja - meitene un puisis nekad nevar būt tikai draugi,NEVAR. Es uz to vienmēr asi reaģēju, jo nu es taču nejutu nekādas simpātijas, domāju, ka visi galīgi galvas saspieduši.
Tā es domāju līdz zināmam brīdim - puisim piedāvāja jaunu līgumu citā pilsētā, tajā brīdī tad es arī sapratu, ka bez viņa nevaru iedomāties savu dzīvi un tādas jūtas parasti nav pret vienkāršiem draugiem..
Tās divas nedēļas, kas viņam bija dotas, lai izlemtu, kā rīkoties, bija vienas no grūtākajām manā dzīvē, pat pārcelšanās uz ASV nebija tik smaga. Mēs pat paspējām sastrīdēties, abi kaut kādi dīvainīši - viens bez otra nevar, bet pateikt otram arī nevar.
Vienu dienu pirms viņa došanās prom, izdomājām, ka ir jāizrunājas, izrunājām arī visu un iekāpām arī attiecību nākamajā līmenī, pilnīgi negaidīti. Un tad jau pēc pāris dienām es attapos savā istabā pakojot mantas jaunai dzīvei Bostonā, sajūtas bija neaprakstāmas! Īpaši tāpēc, ka vēl pirms mēneša nebiju aptvērusi, ka mīlu savu labāko draugu un gribu ar viņu būt visu savu dzīvi, bet tagad pakoju mantas, atstāju daudzas lietas pusratā un dodos pretī jaunajai dzīvei.

Tagad jau 5 mēnešus dzīvojam kopā, pieteicās bēbītis :) Pieļauju, ka būs arī nosodījums, ka tik mazu laiku dzīvo kopā un jau bērnu gaida, bet zinu, ka mīlu šo cilvēku un gribu būt ar viņu visu mūžu, tāpēc, kad kļūt par vecākiem, patiesībā nav nemaz tik svarīgi. Speciāli plānots nebija, bet tas ir tas skaistākais!
Tātad jautājums - vai šeit ir kāda meitene no ASV? Man ir tika daudz nesaprotamu lietu par bērnu - ja tētis amerikānis,tad mazajam automātiski būs Amerikas pilsonība? Man pašai ir green card, tāpēc par kāzām mums problēmu nebūs, aprēķina laulību utt,nepiesies, bet par bērna pilsonību gribas laicīgi zināt :)
Otrs jautājums par grūtnieču kursiem ASV? Iespējams, ka par agru domāt :D

Skatos, ka traki garš teksts sanāca, bet esmu tik laimīga, ka gribēju arī ar citām padalīties ;)
07.08.2013 03:03 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
neko ieteikt nevaru un nezinu, bet prieks,lai viss izdodas :)
07.08.2013 03:07 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Super pozitīvi uzrakstīji!! Ieteikt gan neko nevarēšu. Lai Jums labi veicas!
07.08.2013 05:34 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es dziivoju jau ilgu laiku Amerikaa-esmu pilsone.Nevaru preciizi pateikt,vai tas likums veel speekaa.Zinu ,ka agraak bija. Vienu laiku nebija speekaa!Te viss mainaas tik biezi,ka nevar visam izsekot liidzi,bet to jau noteikti tu vari paprasiit kaadam,kas zin likumus uz vietas...
Katraa zinaa priecaajos par tevi-interesants staasts ar interesantaam beigaam!Prieks par tevi!
07.08.2013 05:55 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Nespēšu Tev neko atbildēt uz jautājumu.
Vēlējos tik apsveikt un vēlēt skaistu gaidîšanas laiku! (l)
07.08.2013 08:32 |
 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
Bostona?
un tad pēkšņi Amerika? wata?
07.08.2013 08:37 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Krischinja, par ko tāds šoks?
07.08.2013 08:52 |
 
Reitings 85
Reģ: 07.09.2010
Ja bērns piedzims ASV viņam būs automātiski ASV pilsonība, bet tā kā no oktobra LV stājas spēkā dubultpilsonības likums varēsi nokārtot arī LV pilsonību. Tā kā bērns ir divu pilsoņu vecākiem, ja uzreiz nenokārtosi abas pilsonības tad bērns vēlāk arī pats varēs pieteikt vienu vai otru.
07.08.2013 08:54 |
 
10 gadi
Reitings 5181
Reģ: 29.01.2009
Nu re, tomēr Tavai mammai bija taisnība - "meitene un puisis nekad nevar būt tikai draugi,NEVAR" :D

Nevarēšu palīdzēt un kaut ko ieteikt arī būs grūti, bet lai viss izdodas! :)
07.08.2013 08:59 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Bostona ir Amerikā!!!!


Foršs stāsts,ehhh...kaut man tāda mūža mīla uzrastos :D
07.08.2013 09:09 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Neesmu no ASV, bet prieks, ka tev tik jauki viss izgāja :)
07.08.2013 09:17 |
 
Reitings 374
Reģ: 04.08.2013
Šis stāsts izklausās pārāk neticams, lai būtu patiesība, bet ja tā ir patiesība, tad tev tiešām ir ļoti noveicies un apsveicu!!! :)
07.08.2013 10:02 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Man gan šķiet ticams stāsts un ļoti jauks,lai veicās! :)
07.08.2013 10:06 |
 
Reitings 374
Reģ: 04.08.2013
Nu neko nevar zināt! Bet tas šķiet kā no skaistas pasakas! :)
07.08.2013 10:13 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.04.2013
Tik jauks stāsts, vēlu visu to labāko :)

Par pilsonību neko nevarēšu ieteikt, cik zinu visas šīs lietas ASV ir diezgan ķēpīgi nokārtot. Tas, ka tev ir green card visu daudz reiz atvieglo, jo mana tēta draugs devās uz turieni mācīties, dabūja kaut kādu tur pagaidu atļauju uz mācību laiku. Iemīlējās amerikānietē, gribēja precēties, cik zinu, tad tur viņus izsekoja dienesti kaut kādi, skatījās, lai nav aprēķina laulības.

Ja jau var to dubultpilsonību nokārtot, tad jau problēmām nevajadzētu it kā būt :) Varbūt pašai arī der nokārtot šādu lietu? Ja tā, protams, atkal nav baigā ķēpa :D
07.08.2013 13:16 |
 
Reitings 7
Reģ: 07.08.2013
Liels, liels paldies visām par laba vēlējumiem :)
Šobrīd esmu vēl tādā eiforijas stāvoklī.

dzosefine Ehh, savos 22 ar pusi gados nu jau skaidri zinu, ka mammai lielākoties vienmēr ir taisnība, viņa tāda kā ekstrasenss :D
Emmanuelle - kā pie pilsonības tiki, man ir doma šo lietu arī nokārtot oktobrī, kad stāsies spēkā jaunais likums, tikai nezinu, cik šis process būs garš, ķēpīgs.
Bumbinja liels paldies par informāciju, kaut kā tā likās, ka vajadzētu būt, bet no tiek likumiem ne pārāk daudz saprotu.
betish Dabūt green card tiešām ir grūti, man radinieki kopš 2pasaules kara pa asv dzīvojas, tētis te piedzimis, tāpēc mammai, man un brālim, bija daudz vieglāk kartes dabūt, bet arī ne mazums problēmu bija :D

Izdomājām,ka visvienkāršākais būtu tuvākajā laikā doties uz LV vēstniecību, viņiem noteikti vajadzētu šo lietu zināt :)
07.08.2013 16:38 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Vai, cik skaisti (l)
07.08.2013 16:51 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Sasmeejos par to Bostona un Amerika!!!:DEs appreceeju amerikaani,bet jaasaka ,ka pilsoniibu nedabuuju aatri-biju nodziivojusi kaadus 6gadus ar viiru.Gribeeju tikai tapeec,ka vieglaak celot!
Prieks par to dubulto pilsoniibu.Es noteikti gribeetu arii savu Latvijas pilsoniibu atguut!
08.08.2013 00:23 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Bostona?
un tad pēkšņi Amerika? wata?
Ka tev liekas kur atrodas Bostona? :D
08.08.2013 00:38 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
Gan Anglijā, gan Amerikā ir pilsēta - Bostona.
10.08.2013 20:30 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Sajaa gadijumaa meitene min-paarcelsanaas uz ASV!:)
11.08.2013 03:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits