Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vasara un seja

 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Sveikas!

Ārā ļoti jauks un silts laiks,bet aizvien vairāk saprotu,ka manai sejai šis ir īsts pārbaudījuma laiks. Es izjūtu diskomfortu.
Tā kā ir ļoti karsts laiks,arī mana seja ĻOTI svīst. Visa mitra. Visam vēl bonusā nāk - sejas krāsa. No karstuma tā ir tik ĻOTI sarkana. Ieejot veikalā vai citā telpā pēc āra pastaigas,es sajūtos briesmīgi - visi uz mani skatās,ka es bez maz vai būtu skrējusi vai nez kas būtu. Tiešām,tas ir kaitinoši. Lai arī citiem cilvēkiem arī ir karsti,es neesmu redzējusi viņiem tādu ādas krāsu. Man bez maz vai kā tomāta krāsā,sarkana jo sarkana. Ehhh....nesaprotu,vai ir vērts iet pie ģimenes ārstes un taisīt kādas analīzes? Mamma saka,ka iespējams tā sejas svīšana ir saistīta ar vairogdziedzeri vai hormoniem. Bet tā sejas krāsa??

Varbūt kādai ir līdzīga problēma? Kā cīnāties? :( Gribas kaut kā šo lietu risināt!
06.08.2013 11:37 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
Asinsvadi tuvu sejas aadai un baalais aadas tips? Domaaju,ka tev ir jaapienem sevi un neveidot no taa kompleksu. Pameegini paspeeleeties ar bronzeriem un puuderi, kaut kur uzlikt veesaakus tonus, citur tumshaakus.
06.08.2013 11:40 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
Es ikdienā nēsāju līdzi mitrās salvetes - ik pa brīdim notīru seju.. nelietoju pat krēmu. Zinu, ka napereizi, bet tas vienkārši notek nost.
Vari izmēģināt kko no matējošiem pūderiem, labs ir Rimmel Stay Matte, bet nu - man tas palīdz pirmo stundu un tad vnk notek :D
Tev sarkanums nav tikai uz vaigiem? man tā bija - vāji kapilāri. Tad der nopirkt aptiekā spec. krēmus vājiem kapilāriem - parasti viņi ir ar zaļu tonīti. Esmu lietojusi Avene, man patika. Zaļais tonis kā pretkrāsa nomaskē sarkanumu un stiprina asinsvadus.
06.08.2013 11:41 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Jap, par svīšanu mammai būs taisnība, ja viscauri tas tā notiek, tad būtu jāatrādas ārstam.

Taču par sejas krāsu, ir tā, ka ir tuvu esošie asinsvadi, kas iekrāso ādu, risinājumi ir vairāki:
1. Krēmi, kas stiprina asinsvadus un risina rozācijas problēmas, ir, piemēram, Avene vesela sērija, Angio no Mirra arī. Bet rezultāti ir jāgaida vismaz pāris mēnešus un jālieto šie līdzekļi pastāvīgi.

2. Ir lāzerprocedūras, kas likvidē sārtos asinsvadus pat sarkšanas līmenī. Bet tas ir dārgi, to var veikt tikai rudenī un ziemā un arī garantijas nav. Visticamāk, ka gadu pēc procedūrām tās atkal būs jāatkārto.

3. Pārtika - izslēgt aso, šāļo utt., u.tml.

4. Asinsvadu stiprināšana no iekšpuses - vitamīni, askorutīns, bet jākonsultējas ar ārstu. Ar to askorutīnu visādi var iziet.

5. Izvērtēt situāciju kritiski, neba visi uz tevi blenž, neba tava sārtā seja kādam dikti uztrauktu.
06.08.2013 11:43 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Jā,esmu domājusi,ka varbūt vajadzētu kādus matējošos līdzekļus vai bronzerus pamēģināt. Tik bail,ka ar toni nenošauju greizi. Karstajā laikā nelietoju krēmus tā paša iemesla dēļ,ka tie vienkārši notek.
Man ir gan taukainais sejas ādas tips,gan vaigu daļā jutīgais.
Man sarkani paliek ne tikai vaigi,bet arī piere. Skats tiešām ir briesmīgs,ka citreiz pat gribas raudāt :(
Ādas tips ir bālais,lai gan tagad jau ir nosauļots pa vasaru.
06.08.2013 11:45 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Labi,varbūt citi nemaz tik ļoti neblenž uz manu sarkano sejas krāsu,bet es tik tiešām pati jūtos ĻOTI,ĻOTI neērti. Ok,to mitrumu vēl no sejas varu noslaucīt, nekas traks,bet tā sejas krāsa...
06.08.2013 11:47 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Pamēģini seju mazgāt vnk ar ziepēm. Tas mazinās svišanu. Ziepes sausina.
Bet principā vairogdziedzeri pārbaudi- varbūt tur kas slēpjas. Plus sirdi.
06.08.2013 12:03 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Bet vai atkal ar ziepēm atkal kaut kādu citu ļaunumu nenodarīšu?
Ar sirdi man viss ir kārtībā. Ir bijis,kad vairogdziedzeris viens bijis nedaudz palielināts,kas zina,varbūt tagad atkal tas pie vainas.
06.08.2013 12:05 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Ir maldīgs uzskats, ka ar sausinošiem līdzekļiem - populārākie - spirts, ziepes, var novērst taukošanos un citus "izdalījumus". Parasti tiek panākts pretējs efekts.
Ieklausies becky padomā, tur viss ir pateikts.
Sākumā organisma pārbaude, pēctam kal pašdarbības plānus par maskēšanos.
06.08.2013 12:08 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
O, man arī ir problēma ar asinsvadiem uz sejas. Varu padalīties ar savu pieredzi:
- lietoju Avene kosmētiku, tiešām forša, bet neceri, ka ādas krāsa krasi uzlabosies, vispār ārsts man pateica, ka palielam vispār neuzlabosies, vnk nepaliks sliktāk. Jā, un ļoti saudzīgi jāapietas ar sejas ādu, nevajadzētu arī sauļot. Nu labi, es dažreiz sagrēkojos, jo mēdzu skrubēt seju, īsti nezinu vai drīkst, no ziepēm gan beidzot atteicos, bet āda taukaina un poraina, tāpēc kaut kas ir jādara.
- aizliedza Drogu kosmētiku, ieteica Clinique, kaut kāda tur nomierinošā.
- jādzer vitamīni, precīzāk PP + C vitamīns. Tīrā veidā PP vitamīnu nekur neatradu un domāju, ka tāda nav, jo visur uz mani blisinājās ar lielām acīm, kad prasīju, tāpēc lietoju kompleksu, Vitamax laikam.
- un vislielākais bullshits sanāca, kad gāju noņemt asinsvadu zvaigznīti. Bet šoreiz ne par to. :)
06.08.2013 12:26 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ak, es pievienošos Selestes pieredzei, jā, nedrīkst lietot skrubjus, spirtu saturošo līdzekļus, agresīvus līdzekļus, tā tu tikai provocē savu ādu!
06.08.2013 12:28 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Jūs sakāt,ka nevar lietot skrubi (diemžēl to līdz šim esmu darījusi un arī salonā pie ādas attīrīšanas man lietoja skrubi),bet kā tad lai savādāk es atbrīvojos no liekās ādas uz sejas, nelīdzenuma?

Seleste,pie kāda ārsta gāji un cik maksāja vizīte?
06.08.2013 12:42 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
man arī ir sārto asinsvadu problēma. ar trausliem asinsvadiem skrubjus vispār nekad nekad nevar lietot. ja vajag dziļāk attīrīt taukainu ādu lieto augļskābju pīlingus. pa vasaru noteikti jālieto krēms ar spf. ir speciālie krēmi, kas paradzēti plīsušeim kapilāriem, bet tie pārsvarā ir trekni, tāpēc tos nelietoju. pasargāt no jauniem asinsvadu plīsumiem var askorutīns (vitamīni - nopērkami aptiekā) vai rutinoskorbīns (tas pats vien ir). ziepes nelieto, jo tās ir pārāk šarmainas un nārda ādas dabisko vidi, līdz ar to, mēģināt atgūs savi vidi, āda taukoja vēl vairāk.
06.08.2013 12:50 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Plīsuši asinsvadi man nav. Bet nu tad noteikti,ka man tie ir tuvu ādai,tāpēc arī tas sarkanums man tik ļoti izpaužas. Atceros,ka agrāk skolā bija sports. Šausmas-aizgāju uz nākošo stundu un nepatika,ka cita skolotāja teica-jums laikam traka sporta stunda bijusi,jo pēc dažu sejas var redzēt,ka ir bijusi slodzīte (protams,ka viņa uz manis skatoties to sprieda)...

Varbūt varat nosaukt kādu labu augļskābju pīlingu? Ja pareizi saprotu,tad pīlings ir līdzīgs skrubim,tikai daudz maigāks?
06.08.2013 13:06 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Es biju VC4 Dermatoloģijas klīnikā Skanstes ielā, pieteicos pie tā ārsta, kur visīsākā rinda, cena bija ap 20Ls, bet precīzi neatceros.

Man arī jautājums par skrubi un pīlingu, kā atšķiras? Jo es nesen nopirku 2 iepakojumus: skrubi un pīlingu. Skrubi vēl nemēģināju, bet sāku ar pīlingu, bet nuuu skrubis, kas skrubis, manuprāt. :)
06.08.2013 13:26 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Paceļu,ja nu kādai vēl ir ko piebilst vai ieteikt.
06.08.2013 18:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)