Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mati

 
Reitings 200
Reģ: 21.07.2013
Kā jūs kopjat savus matus?Vai pievēršat tiem lielu uzmanību,kārtīgi izvēloties produkciju vai ''ka tik lētāk''?
05.08.2013 16:20 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Savus matus lutinu cik vien varu lietoju profisionālos kopšanas līdzekļus, un reizi nedēļa arsniecisko šampūnu. Žāvēju ar fēnu un taisnoju matus, pēc taisnošanas lietoju matu zīdu.

Par lētu matu kopšanu maniem matiem nevar būt ne runas.
05.08.2013 16:23 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Pēdējā pusgada laikā esmu ļoti iemīlējusi savus matus un veltu tiem rūpes visās iespēju robežās. Mani mati kļuva daudz, daudz skaistāki, tiklīdz pārstāju izmantot matu taisnotāju un fēnu- notika burtiski brīnums un pāris mēnešu laikā tie dabiski atveseļojās.
Neizmantoju dārgu produkciju kopšanai. Šampūnam lielu vērtību nepievēršu-tas ir klasiski no Loreal produkcijas. Regulāri apmeklēju savu frizieri- apgriežu matu galus- tas ir ļoti svarīgi matu kopšanā. Piekrāsoju saknes, visus matus ar krāsošanu "moku" reti.
2-3x nedēļā matus lutinu ar pašgatavotu masku, kuru man ieteica mana friziere- Francis provansas majonēze un klāt viens olas dzeltenums. Turu matos vismaz stundu. Reizēm lietoju arī rīciņeļļu matu augšanai. Vakar iegādājos arī dabīgo kokosriekstu eļļu matu kopšanai.
Ļoti, ļoti reti veidoju lokas matiem, gadījumā, ja jāapmeklē kāds pasākums.
Kopumā man ir skaisti un gari mati:) Vēlos līdz pat pēcpusei izaudzēt:)
05.08.2013 16:26 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Cenšos kopt iespēju robežās. Viss sākas jau no minerālvielām, vitamīniem un mikroelementiem - ja to pietrūks, arī mati nīkuļos. Reizi nedēļā palutinu savus matus un galvas ādu ar barojošu masku, kad dodos uz SPA, tad izvēlos arī skalpa masāžu asinsrites uzlabošanai. cenšos matus nemazgāt katru dienu, jo citādi tie zaudē savu dabisko mirdzumu un kļūst trausli. Protams, mani mati ir īsi.
05.08.2013 16:26 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
jaa,ljoti kopju.
produkciju izveelos peec kvalitaates nevis cenas
05.08.2013 16:27 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Aizmirsu piebilst, ka nekad nežāvēju matus, lietojot karstu gaisu, bet vienīgi dabiski - karstums tiem kaitē.
05.08.2013 16:27 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Aizmirsu piebilst, ka nekad nežāvēju matus,

labi,ka ir ko kaltēt vēl.:D nāks gadi un paliksi ar pliku plesi. eh...vecums, vecums...
05.08.2013 16:29 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
Lietoju pārbaudītus līdzekļus-skatos vairāk pēc kvalitātes :)
05.08.2013 16:29 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Liene man ir tieši tas pats ka gribu izaudzēt tik garus, bet laikam nesanāks, jo ļoti grūti man ar viņiem, bet kas zin mošk nākam vasar jau būs tik gari.
05.08.2013 16:29 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
Cik tad tev viņi gar tie mati, Klusais smaids? Parasti jau tādas rūpes par saviem matiem izrāda tiem, kam 3 mati 5cās rindās :D Atkāpjas vai kas?
05.08.2013 16:29 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
Žāvēju ar fēnu un taisnoju matus, pēc taisnošanas lietoju matu zīdu.


tā noteikti NAV matu lutināšana ;)

par sevi runājot.. etiķetes veikalā nelasu, jo apzinos, cik visi šampūni un citas lietas ir pārbāzti ar visādām ķīmijām, tāpēc es paļaujos uz rezultātu, ja tāds un tāds šampūns manu matu izskatu padara ļoti labu, tad es viņu lietošu, jo tieši rezultāts ir galvenais. visur apkārt visādi draņķi un, ja es sāktu analizēt sastāvu, nonāktu pie tā, ka matus mazgāt vispār nevar ne ar ko :D
matus ļoti kopju - lieku medus un citas pašgatavotas maskas, lieku ļoti foršu serumu, kas arī dod rezultātus, pēc iespējas mazāk pakļauju tos taisnotājiem, fēniem u.c. tehnikām. nav vienalga, ar ko tiek mazgāti un kas tiek zieķēts iekšā, uz cenām skatos, par katru produktu ir izveidojies priekšstats, cik maksimāli lielu summu varu izdot.. tā kā man nav īsti vajadzības pēc dārgās matu kosmētikas, tad tās summas nav ļoti augstas :)
05.08.2013 16:32 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Es skatos,lai mati labi izskatās un lietoju produktus gan no lētā gala,gan no dārgā.Skatos,kas labāk matiem der.
05.08.2013 16:32 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
PASIONELLE tas nav lutināšan, bet lai labi izskatītos un man mati nebojājas no žāvēšanas ar fēnu un taisnošanas, un tas notiek reizi nedēļa, litoju labus kopšanas līdzekļus tapēc varu atļauties.
05.08.2013 16:36 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
un tapēc bija vēl pēc taisnošanas pieminēts matu zīds kas matus padara ļoti maigus un spīdīgus. Un notur taisnumu matos.
05.08.2013 16:37 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Matiem nežēloju, lutinu ar eļļām, lietoju profesionālo matu kopšanas kosmētiku.
05.08.2013 16:40 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Ambera, noteikti izdosies, ja turpināsi aktīvi rūpēties! Man aug griezdamies:) Visi paziņas brīnās, vai neesmu pieaudzējusi. Es gan neuzticos visai tai mūsdienu ķīmijai un "krutajām", dārgajām maskām. Nē,paldies. Esmu par dabiskām matu maskām, pašgatavotām. Uzreiz redzu rezultātus:)
05.08.2013 16:42 |
 
Reitings 19
Reģ: 31.07.2013
Savus matus agrāk ļoti mocīju - taisnoju, fēnoju, krāsoju, pēkšņi iešāvās prātā ka vajag blondus, balināju, un tā vairākus gadus pēc kārtas (mana mamma ir friziere, bet nestrādā salonā, tāpēc krāsoju ar parastajām "drogās" noperkajām krāsām). Bet ko līdz pārvācos viena pati, sāku piedomāt pie matu atkopšanas, jo tie bija ļoooti nomocīti. Arī taisnotājs nebija kādu laiku pieejams, tāpēc tas viss notika dabīgi, pats no sevis. Kokosriekstu eļla, linsēklu eļļa, pašgatavotas maskas, biosilk, dārgi šampūni, MERZ dragees vitamīni - sākumā viss ideāli.
Bet ar laiku (nu jau pus gads riņķī) mani mati sākuši niķoties. Lai arī kā es tos barotu, ucinātu un lutinātu, viņi izskatās pēc salmiem. Pilnīgi nezinu, ko iesākt. Un tagad arī - šorīt iztaisnoju pa ilgiem laikiem, bet divas stundas pēc taisnošanas matos parādās tāds kā vilnis (parasti tāds veidojas, kad dienas beigās izjauc zirgasti).
Nu tā, izsūdzēju savu bēdu :D ceru, ka jums būs kāds brīnumlīdzeklis!
05.08.2013 16:49 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Ja es neko nedaru(netaisnoju, nefēnoju rūpīgi) ar matiem, tad man ir kaut kādi šādi pa dzīvi un man tas šausmīgi besī. it kā ielietoju CHI silk, bet nu nez. tā ka es laikam nemaz nevaru dabūt smukus matus...
05.08.2013 16:53 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
man ir viens sampuns un kondic., kas loti patik(nav parak dargs, maksa ap 4ls), to ari lietoju. perku tikai tad "ka tik letak" variantu situacijas, kad maka svilpo vejss un menesi ir bijusi kadi lieli un neparedzeti terini.
05.08.2013 16:55 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Nu es neizvēlos noteikti ka tik lētāks. Fructis, schauma utt produkciju neizvēlos, bet neizvēlos arī tos pašus dārgākos, tā teikt vidusceļu izvēlos un rūpīgi pārdomāju, kurš maniem matiem patiks :) Bet pa lielam vienalga kāds šampūns, galvenais, lai matu balzams, matu maska, serums, pret karstumu līdzeklis ir labs.
Liku kokosriekstu un dadžu eļļas, arī dnc eļļas liku, bet man apnika. Jāsaka vispār, ka maniem matiem īsti nepatīk eļļas, jo grūti izmazgāt un nākamajā dienā taukaini mati, kaut arī cītīgi vairākas reizes ar šampūnu mazgāju.
Gribētos vitamīnus padzert matiem, bet baidos, ka ne tikai galvas mati paātrināti sāks augt :D
05.08.2013 16:59 |
 
Reitings 266
Reģ: 20.03.2010
Mani mati ir mans depozīts, tikai bezprocentu un bez iespējām saņemt pamatsummas atgriešanu.

Eju tikai uz Saules salonu, griežu tikai ar karstajām šķērēm, vienreiz mēnesī veicu Saules salonā matu atjaunošanas procedūru, kas matu piepilda ar matu, bet nav keratīns, kaut kā tā man skaidroja friziere.

Nekad neesmu matus krāsojusi, balinājusi, šķipsnas taisījusi - pilnīgi dabīga galva - iemesls, man ir īpatnēja matu krāsa, kuru nevēlos pazaudēt. vēl šodien neviens man nevar pateikt, kādā krāsā man ir mati, tumši blondi vai gaši brūni, bet ar rudu pieskaņu pilnīgi noteikti. Citi saka - kapara mati. Īsāk sakot - īpatnis.

Matus nežāvēju, netaisnoju, nelokoju, tādēļ man ir tik svarīgi tos kop, lai izskatītos labi dabiskā veidā.
Esmu garu matu īpašniece, un mati mazliet lokojas pašai no dabas.
Neciešu, ja gari mati ir ar nekoptiem, sašķeltiem galiem, no tā nekāda skaistuma nav, tādēļ arī lietoju tikai dārgā gala šampūnus, matu kondicionierus, maskas, kā arī pēc mazgāšanas lietoju neskalojamos kondicionierus, mitrinātājus, eļļas.
05.08.2013 17:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits