Tu būsi mana..

 
Reitings 551
Reģ: 12.08.2012
Kā jūs domājat,jūs dotu iespēju tādam vīrietim kā man,pār kuru jums būtu 0% varas, vīrietim no akmens laikmeta,kurš pārnestā nozīmē jūs nomedī un saka-tu būsi mana te nekas nav maināms.Esmu tā izlēmis.


/Es neesmu egosists un neesmu iedomīgs..vienkārši visu dzīvi esmu dzīvojis pēc principa visiem spēkiem izdaru visu dzīvē,lai es nebūtu no neviena atkarīgs,lai es nebūtu saistīts nevienos striķos un arī ,ja man kāda meitene iepatīkas es viņai acīs tieši saku=Tu man izraisi nopietnus seksuālos instinkus,esmu izlēmis tu būsi mana!/

Vienkārši es nemāku tā meitenei apkārt meitenei uz riteņa braukāt žonglēt uz galvas stāvēt,lai iepatiktos,piebarot ar saldākajām konfektēm,ausīs meitenei saliet skaistākos vārdus,skriet uz pļavu pēc puķēm viņai un kamēr viņa eiforijā peld..gultā viņu ievilkt.Man tas viss jēli liekas.Neesmu tāds.
04.08.2013 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Melns, es jau kādu brīdi cenšos noformulēt savu domu par sieviešu likteni, uzsverot to, ka jebkurā gadījumā mēs esam zaudētājas, zaudējot vai nu brīvību, neatkarību no vīrieša (materiālā, emocionālā) vai ģimeni, bērnus. Jo ģimene nepelna uzreiz, nedod tūkstošus algu mēnesī UZREIZ, tāpat mājas dzīve neieskaita kontā noteiktu summiņu. Bet tā lielai daļai ir emocionālā, varbūt pat galvenā vajadzība, un KS ar to veiksmīgi manipulē. Taču tas vienalga liek domāt.
04.08.2013 16:18 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, es jau kādu brīdi cenšos noformulēt savu domu par sieviešu likteni, uzsverot to, ka jebkurā gadījumā mēs esam zaudētājas, zaudējot vai nu brīvību, neatkarību no vīrieša (materiālā, emocionālā) vai ģimeni, bērnus. Jo ģimene nepelna uzreiz, nedod tūkstošus algu mēnesī UZREIZ, tāpat mājas dzīve neieskaita kontā noteiktu summiņu. Bet tā lielai daļai ir emocionālā, varbūt pat galvenā vajadzība, un KS ar to veiksmīgi manipulē. Taču tas vienalga liek domāt.

Varbūt vīriešu dzīve no malas arī varētu izskatīties bez zaudējumiem un bez problēmām! Parunāsim par vīriešu likteni?
Esmu pārliecināts, ka vismaz 50% mūsu pēc dabas ir poligāmi, - vienkārši "God made us like that". Un? Cik no mums ir iespēja savā dzīvē ko tādu realizēt?
Salīdzināsim vidējo dzīves ilgumu. Padsmit (!!!!!!!!) gadu atšķirība! Karojam ar kādu? Tā varētu domāt.
Vienkārši, pat nešķirojot, kam grūtāk, dzīve ir tā iekārtota, ka zaudējumi ir neizbēgami kā vieniem, tā otriem.
04.08.2013 16:30 |
 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
Kā jūs domājat,jūs dotu iespēju tādam vīrietim kā man,pār kuru jums būtu 0% varas, vīrietim no akmens laikmeta,kurš pārnestā nozīmē jūs nomedī un saka-tu būsi mana te nekas nav maināms.Esmu tā izlēmis.


es viņai acīs tieši saku=Tu man izraisi nopietnus seksuālos instinkus,esmu izlēmis tu būsi mana!/


Nju vispār no šāda tipa gan es muktu, ko kājas nes :D uzskatu, ka ir jābūt atklātam un tā, bet, ja mani vnk gribētu padarīt par privātīpašumu vai man pateiktu pa tiem instinktiem, tad mana vēlme pēc šāda vīrieša pazustu, uzskatu, ka piederu vispirms sev, un pēc tam otram! Nepatīk, ja ko izlemj manā vietā! Un es esmu no sievietēm, kam tomēr arī patīk tā aplidošana mazliet, protams, neieslīgstot galējībās arī, tā kā nē, es iespēju nedotu gan!
04.08.2013 16:37 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Varbūt vīriešu dzīve no malas arī varētu izskatīties bez zaudējumiem un bez problēmām! Parunāsim par vīriešu likteni?
Esmu pārliecināts, ka vismaz 50% mūsu pēc dabas ir poligāmi, - vienkārši "God made us like that". Un? Cik no mums ir iespēja savā dzīvē ko tādu realizēt?
Salīdzināsim vidējo dzīves ilgumu. Padsmit (!!!!!!!!) gadu atšķirība! Karojam ar kādu? Tā varētu domāt.
Vienkārši, pat nešķirojot, kam grūtāk, dzīve ir tā iekārtota, ka zaudējumi ir neizbēgami kā vieniem, tā otriem.


Es joprojām un tiešām gribētu saprast, kur slēpjas tas suns "poligāmijai". Vienas nakts sakaru un klubu dzīvesveidu nav aizliegts dzīvot, kāpēc to vēl vajag "oficiāli"? Un šī vajadzība ir, piemēram, pēc 2-3 vienlaikus, konstanti, mūža garumā, vai maiņu ik pa pāris gadiem? Par atbildību gan Tev pilnībā piekrītu, bet arī tā nav pašsaprotama lieta mūsdienu jauniem vīriešiem.

Īsāks mūžs nebūt nav svētība. Pie visiem mūsdienu draņķiem grūti cerēt, ka vecumdienas būs kvalitatīvas bez mokošām veselības problēmām.

Acīmredzot, ja cilvēks neizvēlas dabas doto uzdevumu, tad daba viņam "sit" pa vārīgāko vietu, neatkarīgi no dzimuma.
04.08.2013 16:51 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Es joprojām un tiešām gribētu saprast, kur slēpjas tas suns "poligāmijai". Vienas nakts sakaru un klubu dzīvesveidu nav aizliegts dzīvot, kāpēc to vēl vajag "oficiāli"? Un šī vajadzība ir, piemēram, pēc 2-3 vienlaikus, konstanti, mūža garumā, vai maiņu ik pa pāris gadiem? Par atbildību gan Tev pilnībā piekrītu, bet arī tā nav pašsaprotama lieta mūsdienu jauniem vīriešiem.

Īsāks mūžs nebūt nav svētība. Pie visiem mūsdienu draņķiem grūti cerēt, ka vecumdienas būs kvalitatīvas bez mokošām veselības problēmām.

Acīmredzot, ja cilvēks neizvēlas dabas doto uzdevumu, tad daba viņam "sit" pa vārīgāko vietu, neatkarīgi no dzimuma.

Nu, tagad Melns atkal tiks apvainots visu tēmu novirzīšanā uz vienu, viņu pašu visvairāk interesējošo!
Poligāmija var/mēdz būt dažāda.
Ceru, ka saproti, par kura veida poligāmiju runāšu es.
Lai cik tas dīvaini nebūtu, ir arī vīrieši, kuri cenšas sevi pierādīt apkārtējo acīs ar to, ka viņiem ir ĢIMENE! Vispār, cenšanās sevi pierādīt ir vīrieša būtības sastāvdaļa. Ja vīrietis ir spējīgs labi pelnīt, tad kur viņam ieguldīt savu naudu? Ja esi multimiljardieris, var, protams, uzstādīt savā tualetē podu no tīra zelta, kļūt par kosmosa tūristu vai nodarboties ar citām muļķībām. Ir variants "ieguldīt bērnos". Tas pats Osama bin Ladens, ja nemaldos, nāca no 52 bērnu ģimenes (tēvam - 4 sievas), un arī pašam bērnu bija ap 50. Visi - ar izglītībām. Pats būtu ārkārtīgi laimīgs vecumdienās sēdēt mājas pagalmā kādu 15 .. 16 mazbērnu kompānijā.
Nepieciešamība pēc nemainības mūža garumā ir jūsu, sieviešu, interešu pārstāvība.
04.08.2013 17:13 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Fui ka man riebj tava profila bilde ...brrr
04.08.2013 17:35 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
ja cumshot man liekas,ka trolljo,tad es varu pateikt,ka patiesiba virieshi ar tadu skatijumu,kads sheit ir aprakstits,tiesham pastav. Pati paziistu,lieki teikt,ka savos gandriiz 30 gados nav ne reizi bijushas tik nopietnas attiecibas,ka pat padzivotu ar sievieti kopa.
04.08.2013 17:44 |
 
Reitings 299
Reģ: 03.04.2013
vienkārši esmu īsts vīrietis


Isti viriesi "nesez" Cosmo un negvelz glupibas, bet dara!
04.08.2013 18:41 |
 
Reitings 551
Reģ: 12.08.2012
Jūs jau mani nepazīstat,kāds patiesībā esmu. Neviena no jums.Es varu pateikt kā ir..esmu vīrietis..vīrieša sejai nav pilnībi nekādas nozīmes attiecībās ar meiteni.Nozīme ir tikai kāds vīrietis ir pats,kāds viņš ir ,ko viņš runā,uzvedība un pārējais.Jo savu izskatu neizmainīt,katrs ir tāds kā ir.Jums pat sapņos nenosapņot,kā tas ir būt vīrietim.Vīrietim jāspēj pieiet un jāmāk savaldzināt JEBKURA meitene!Jo ja es piemēram kaut kāda iemesla dēļ palaidīšu tagad garām meiteni kura man iepatīkas-es reāli paeju dzīvei garām..uz kurieni es esmu sataisījies tā dzīvē,ja nekā cita te bez jums pasaulei šai jēgas nav dēļ kā tad es vispār dzīvoju ,ja eju garām dzīvei?.Cik jūs pazīstat tādus,kas spēj sevi pārvarēt un iet pieiet jebkurai meitenei iepazīties?Reāli spēj! nevis mašīnā sēdēt uzsvilpt meitenei vai no bara kaut ko nomurmināt ,vai saģērbt viskrutākās drēbes un tēlot krāsainu putnu pāvu.Es tā nekad nerunāju kā teikšu tagad rupjības nepatīk-bet man ir dzelzs olas.Ar dzelzs olām NEPIEDZIMST! Visi vīrieši piedzimst kleitā! Es pats biju meitene-ai tā man ir par skaistu ,ai mani 20x pēc kārtas atšuva,uzminat ko es darīju? -ES TEICU SEV-DA MAN KAUT SIEKALAS TECĒS PĀR LŪPU PATEIKT NEKO NEVARĒŠU ES IEŠU KLĀT PAŠAI SKAISTĀKAJAI!Da kaut paklupšu iekritīšu vitrīnā,stiklois vai varēšu pateikt tikai zilbes kaut kādas abdd bmd fbf TĀPAT IEŠU KLĀT!jūs pat nevienu vārdu no šī visa noteikti nesapratīsiet,jo jums jau nekas nav jāpārvar jūs jau piedzimstat uz visu gatavu uz svētkiem..bet man lai būtu šie svētki visās dzīves sfērās sevi bij jāpierāda,ka es neesmu meitene!

Un šis teksts arī tikai attāli liecina par to,kāds patiesībā esmu.Patiesībā esmu reālāks par reālu,tāds,par kuru jūs pašas sapņojat,jo varu teikt atklāti pilnībā visas,kuras mani iepazinušas tuvāk pazaudē galvu un iemīlas..un es esmu tā vērts,jo es neesmu kleitā,jūs 100% miljons džeku pazīstat ,kuri sauc sevi par vīriešiem un tur no vīriešiem pilnīgi nekā nav,lēti ponti butaforija un 0 darbu,kad reāli kaut kas jādara olu ta nav..viņi tikai uzdodas par tādiem,kas var...pieauguši cilvēki bet pēc darbiem 15 gadīgi puišeļi tādi,kuriem neviena vīrieša darba aiz muguras..un kad esat kopā ar tādiem jums liekas ka visi šēžat kleitā...pavērojiet ,kas notiek apkārt,jūs labi ja vidējā Latvijas pilsētā tikai dažus vīriešus atradīsiet..kā jau minēju vīrietim pilnīgi visās sfērās no A-Z ir jāpierāda sevi dzīvē,kamēr es pirms ļoti daudz gadiem pavisam jauns biju kāvos 5x dienā lai uz mani neviens neskatītos šķībi,lai pilsētā mani respektētu,zinātu mani,ka es esmu vīrietis,ka kaut ko ne tā pateiksiet man peldēsiet tur dīķī kopā ar pīlēm...jūs tikmēr svilpodamas nagus lakojāt un wī wī par kleitām sapņojāt,jums ir viegli filozofēt par dzīvi forumā,lakojot nagus un teikt ai man jau 5 pielūdzēji nezinu kuru izvēlēties..a es 200 tonnes OGLES ar zobiem esmu sagrauzis,lai jūs teiktu -es cumshot klātbūtnē jūtos tik vāja..man viņš tā patīk..ai nav vērts par to runāt.
Man bez starpības,ka tik gari uzrakstīju 1x jau kaut kas jāpasaka bija!
04.08.2013 19:56 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
:D Ko tad tu dari cosmo? Te nevienai nevar REĀLI pieiet klāt un savaldzināt :D
04.08.2013 20:00 |
 
10 gadi
Reitings 2683
Reģ: 29.01.2009
oo, man patīk alu vīrieši! tik primitīvi un seksīgi! (l)
04.08.2013 20:05 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
No kaujas mācības - ja tev uzbrūk bars, pirmais sitiens jāizdara pašam stiprākajam... tāpēc pilnībā piekrītu
DA MAN KAUT SIEKALAS TECĒS PĀR LŪPU PATEIKT NEKO NEVARĒŠU ES IEŠU KLĀT PAŠAI SKAISTĀKAJAI


:)
04.08.2013 20:09 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Tu par daudz zāli nepīpē, čali?
04.08.2013 20:17 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Cik tev šādas diskusijas nav bijušas? Pa šiem mēnešiem vai drīzāk gadiem varēji atrast kādu sevis cienīgu dāmu ,ne tā? Ko tu sēdi un centies te rakstiski pierādīt sevi? Ko tas maina?

Tad ej un mēģini dzīvē. Ja tik drosmīgs un lielisks esi... Bet laikam jau visas tevi atšuj? :D
04.08.2013 20:23 |
 
Reitings 551
Reģ: 12.08.2012
Man vienreiz dienā ir bijuši 10 zaudējumi no 10 pie meitenēm!Un pēc tam vēl un vēl un vēl un vēl zaudējumi..,jūs pat nevarat iedomāties,kā tas ir tik daudz atteikumus dzirdēt!Tur JEBKURŠ salūztu tikai ne ES!Bet MAN BIJA UN IR MĒŖKIS! Ja es nevaru savaldzināt katru meiteni es vispār te par velti esmu piedzimis,kā kaut kāda mēbele,kura pa dzīvi atstaigā un sapņo-ai tā pārāk skaista,Ai viņa man atteica es iešu tālāk nodzīvošu klusām savu dzīvi .Bet man nav man tāda mēŗķa,dzīve ir tikai 1na un ja esmu šeit ,es eju tikai līdz galam,ar meiteni sarunā,izskaitļošu 500 miljonus variantu,kā mān pārliecināt meiteni,vērsi duvis ciet,es kāju likšu durvīs,aizvērsi durvis -es tev pie loga jau klauvēšu,pa balkoniem uz 8toto stāvu pie tevis. BET TU BŪSI MANA! ES TĀ IZLĒMU UN VISS!ES ESMU VĪRIETIS UN TU TIKAI ESI MEITENE! Un kas es par vīrieti ,ja es pat meiteni nevaru savaldzināt.Ok katrai gaume savādāka,bet es izdarīšu VISU ,lai TU izmainītu Savu gaumi un es būšu tava gaume! Atteiksi man šodien-es rīt būšu klāt ar jaunu pieeju tev,jo šodienas atteikums ir nevis tu atteici man bet atteici tikai manai pieejai,ka tu starp vārdiem man saki pamēģini cumshot citu pieeju ar šo tu pie manis neko nepanāksi!Un es varu dzirdēt 100 NĒ NO TEVIS!BET TU BŪSI MANA!JO ES TĀ IZLĒMU! TU ESI MANA BALVA!UN ESI TĀ VĒRTA! TĀ VISPĀR NAV DZĪVE JA ES KAUT REIZI PADOŠOS!Kā man pēc tam spogulī uz sevis skatīties,kādā vārdā man sevi pēc tam saukt? ATTEIKTIES NO TIK LIELAS BALVAS KĀ TU?, Jūs varat domāt ko gribat,vai esmu pieskatāms vai nē,BET ES DZĪVĒ NEKAD NEPADOŠOS!Es celšos kaut 100 000 reizes,bet es zinu tikai vienīgi vienu vārdu= uzvara!Un,ja man meitene iepatīkas/man reti kāda iepatīkas/ viņai nav pilnīgi nekādu izredžu!Es izlēmu tu būsi mana un viss! Un ja vajag es pieiešu arī 7ņām meitenēm klāt un mēģināšu panākt savu!Pie tam es neesmu tāds,kuram visas teiks jā,esmu panācis to ļoti smagā darbā,kuru jūs pat sapņos nenosapņotu.Lūk ko es saucu būt vīrietim-nevis kā plasmasas maisiņam plivināties pa vēju,kur dzīve aiznesīs,vai gulēt ar tām ,kuras uzreiz smaida,bet uzstādīt tādus augstumus,kurus pat domās nevari paņemt!Un tikai šī ir dzīve ,kur varu nosaukt ,ka es reāli dzīvoju,ka es esmu savā filmā,kur es spēlēju galveno lomu nevis ielienu stūrī un skatīšos tagad ko liktens man piespēlēs ,ka pēc 50 gadiem es satikšu iespējams savu dzīves lielāko mīlestību..man tagad vajag un der tikai šodien!Un es pats nolieku priekšā sev 2 savas rokas,un saku lūk kur mans liktens!Vai nu es eju garām visai dzīvei vispār te neesmu dzīvojis,vai arī atstāju uz šīs planētas vēsturē spēcīgu ierakstu-ES ŠEIT BIJU!MANI SAUC CUMSHOT ,UN ES TE UZVARĒJU ŠINĪ DZĪVĒ!
04.08.2013 20:43 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Tu reāli izklausies mazliet ku-kū! No tāda es bēgtu ko kājas nes. Vājprāts!
04.08.2013 20:46 |
 
Reitings 96
Reģ: 31.07.2013
netipiskam virietim vajag netipisku meitene, kura katra nederes?!
04.08.2013 20:51 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Cumshot, un kuru no šejienes meitenēm esi sev noskatījis? :)
04.08.2013 20:52 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Tu joprojām esi nevainīgs?
04.08.2013 20:53 |
 
Reitings 551
Reģ: 12.08.2012
Tu reāli izklausies mazliet ku-kū! No tāda es bēgtu ko kājas nes. Vājprāts!


Ok pieņemsim,ka es ku kū..bet kapēc tu sevi iedomājies,ka tu esi normāla?:)Tapēc ,ka dzīvo normālu cilvēku paneļu mājā ,skaties pa TV to ,ko visu skatās,runā visu to pašu ko visi,ģērbies tā pat kā visas.Sanāk jebkurš cilvēks pēc tavas loģikas,kurš mazliet atšķirsies no vispārpieņemtajām sabiedrības normām ir ku kū?absurds:) Pie tam šie ir tikai tā pamat teksti,dzīvē smaidu,viegls kontakts ar meitenēm,viņas smaida pretī..nav problēmu ar meitenēm..pie tam ļoti augstu vērtēju meiteni..un man ir uzskats,ka nauda ir izdomāta vienīgi prekš jums,lai dāvinātu jums dāvanas un tā..īstenībā jau visa mana dzīve ir pakārtota jūms,lai es jūsu sejās redzētu ,ka esat laimīgas..ka es esmu to panācis.Es piedalos vienīgi attiecībās,kuras ir abpusēji izdevīgas..es neizmantoju meitenes.Man patīk,ka viss ir skaisti.
04.08.2013 21:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits