Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grūta izvēle.

 
Reitings 83
Reģ: 07.07.2009
Sveikas Cosmo meitenes! Vēršos pie Jums pēc padoma.
Ir puisis,esam kopā gandrīz 4 gadus. Ir bijuši kāpumi un kritumi,bet nu kopā jau turamies. Es pēc dabas esmu mīļuma iemiesojums,ja tā var teikt :D Bet puisis gan pēc horoskopa,gan pēc izturēšanās ir kārtīgs lauva. Tas izpaužas tā,ka viņam patīk,ka viņam izdabā,saka komplimentus utt. Pats viņš neizrāda nekādas jūtas pārsvarā. Retu reizīti tiek kāda buča man,bet tā viņam mīlināšanās nav pa prātam un ja lienu klāt,tad viņš dzen prom un sāk kašķēties. Vienvārdsakot ar viņu JĀMĀK sadzīvot. BET! Dēļ viņa negantā rakstura (piebildīšu,ka viņš ir vienīgais bērns ģimenē,mamma uzaidzināja viņu viena,viņš ir izlutināts diezgan,bet tieši saskarsmē ar citiem ) mums sanāk un sanāca diezgan bieži kašķēties. Tad viņš ir teicis,ka nemīl mani,jāšķiras,pēc tam atkal tā kā pielien,uz vienu dienu labojas varbūt,bet tas arī viss. Ā un vēl ir tā,ka mēs parasti savā dzīvoklī (dzīvojam kopā,bez vecākiem) sēžam katrs savā istabā. Viņš pie Tv,es pie datora :D Nu un es jau kaut kā pieradusi esmu pie tā. Nu bet pagājušo gad mums spalvas gāja pa gaisu pamatīgi. Bijām uz šķiršanās robežas. Viņš protams klusē kā ūdeni mutē ieņēmis un tā arī lietas nav atrisinātas pilnībā. Nu vot,un tad nejauši mani draugos.lv uzmeklēja kāds svešs puisis. Viņš bija ļoti pieklājīgs,vēstules nesāka ar-čau,ko dari,gribi iepazīties utt :D Un mani kaut kā šis puisis `paņēma`. Satikāmies arī pēc laiciņa. Tiešām jauks,feins,attieksme patīkama,nav vispār neviena kaitīga ieraduma,nu labi tas tā. Bet nu fakts kā tāds,ka sākām tāpat tikties un viņam sāka parādīties jūtas pret mani un man pret viņu. Protams,ka manam `mīļumiņam` bija pilnīgi vienalga,kur vakaros pazūdu,mājās valdīja saspringta situācija (kā vienmēr) un tā kaut kā palēnām sāku padoties šim otrajam puisim. Varētu jau izšķirties ar pirmo,jo no stāstīta un vēl jo vairāk no piedzīvotā,liekas,ka mūsu starpa nekas nav,bet SASODĪTS! Es to nespēju izdarīt :( Esam ilgi kopā bijuši,ļoti pieradusi esmu pie viņa,un pašai negribot to otru puisi sāku salīdzināt ar pirmo. Jo mans draugs mācēja mani tā forši palutināt,kad zināja,ka kaut kā vaina jāizpērk,man ar viņu tajās pašās retajās reizēs bija ļoti jautri. Bet no otra arī negribu tikt vaļā,jo pie viņa es jūtos mīlēta un viņš mani ciena. Bet ar prātu saprotu,ka nevaru dzīvot dubultu dzīvi. Agrāk vai vēlāk izvēle būs jāizdara... Tagad ar pirmo puisi mums praktiski nekā nav. Atbraucu mājās (saku,ka esmu pie draudzenēm vai kur citur,bet viņu tas īpaši neuztrauc ) un viņš ir īgns kā vienmēr pēc darba,neko īpašu nerunā.Pilnīgi velk atpakaļ pie otrā puiša. Bet ,kad esmu prom tad pirmais zvana man un tā mīļi runā,pēc zvaniem saprotu,ka gaida mājās. Ļoti nepatīk šī situācija :( Tad nu tā..meitenes palīdziet izlemt. Protams 100 % lēmumu es izlemšu pati (cerams ātri ),bet jūsu viedokļi arī daudz ko dos. Jo savā apjukumā vairs nespēju domāt un paskatīties uz šo visu no malas. Piebildīšu,ka ar pirmo pusi es neskaitāmas reizes mēģinājusi atgūt to dzirkstelīti,runājusi ar viņu,raudājusi uz pleca,lūdzoties pēc atbildes kas starp mums notiek,bet nekā... Reizēm pat rakstīju vēstules uz draugiem.lv,lai viņš no rīta izlasa,jo protams runāt jau negrib,bet viņš arī tad neko neatbild. Pagājušo gad Ziemassvētkos gan pateica,ka tādas vēstules viņam nepatīkot lasīt,tagad vairs nerakstu. Ā un vēl viņš vairāk ir mīļs tad,kad ir kopā ar mani un draugiem,vai tad kad iedzer,bet kas tas ir :( Tad man jāizvēlas-cilvēks,kurš mani patiesi mīl,ir mēŗki nākotnē attiecībā uz mani un kopā ar mani,sirsnīgs,jauks,ciena mani,lutina,tā varētu turpināt vēl un vēl.. Vai arī mazais `nelaimes putniņš`,kuru es nekādīgi nevaru piedabūt runāt,jūtas neizrāda,varbūt,ka viņam nemaz tādu nav?! Bet šķiries nešķiras,ir reizēm draudējis,ka ies prom,bet tā arī nekur nav aizgājis. Viņš arī daudz pāri ir darījis,ir piedots,bet aizmirsts noteikti ne. Varbūt,ka man vienkārši žēl viņu pamest? Jo esmu arī viņam pašam teikusi,ka ar tādu raksturu,reti kura meitene turēsies pie sāniem,bet viņa po,tik sēž un taisa neapmierinātu seju.Līdz ar to es arī palieku īgna un nervoza. Pie otra puiša smaidu un priecājos,bet sirsniņa kaut kā velk atpakaļ uz mājām..:( Piedodiet,ka tik gari,bet pa šo laiku (gandrīz gads ) bija sakrājies pamatīgi viss. Cerams,ka daudz maz skaidri visu uzrakstīju,lai varam sniegt padomus. Ar nepacietību gaidīšu!
02.08.2013 09:22 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Ej pie jaunā puiša neatskatīdamies. Ja arī kļūdīsies un jaunais izrādīsie slikts, tad nekur nav teikts, ka nevarēs izšķirtie, jo ar šo esošo tu točna laimīga nebūsi un manā skatījumā jau TAGAD NEESI. Tu pati raksti:
r pirmo pusi es neskaitāmas reizes mēģinājusi atgūt to dzirkstelīti,runājusi ar viņu,raudājusi uz pleca,lūdzoties pēc atbildes kas starp mums notiek,bet nekā... Reizēm pat rakstīju vēstules uz draugiem.lv,lai viņš no rīta izlasa,jo protams runāt jau negrib,bet viņš arī tad neko neatbild. Pagājušo gad Ziemassvētkos gan pateica,ka tādas vēstules viņam nepatīkot lasīt,tagad vairs nerakstu.
Šajās attiecībās tu sevi pazemo. Viņš būs ar tevi tik ilgi, kamēr neatradīs tev maiņu, bet ja tu tik ilgi gaidīsi, tad pati paliksi ne ar ko.
Tagadēja ir nospļauties uz tevi, tu viņu neinteresē un pēc rakstītā tavi arī viņš īpaši vairs neinteresē. Tevi velk atpakaļ pie viņa tikai pieradums un ierastie dzīves apstākļi. Tas ir apmēram tāpat kā aizejot no vecāku mājām uz kojām kādu brīdi velk atpakaļ un nekas vairāk manuprāt tervi pie vi'mna nesaista.
Ja tu finansiāli esi neatkarīga, un tev ir kur dzīvot, mēģini uzsākt attiecības ar otro puisi.
02.08.2013 09:38 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Es domāju, ka nebūsi ne ar vienu ne otru.

Es droši vien ietu prom no abiem, sakārtotu domas padzīvotu sev un tad kad būtu pienācis laiks sāktu, jaunas veselīgas attiecības.
02.08.2013 09:40 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Pats viņš neizrāda nekādas jūtas pārsvarā

ja lienu klāt,tad viņš dzen prom un sāk kašķēties.

viņš ir teicis,ka nemīl mani,jāšķiras

manam `mīļumiņam` bija pilnīgi vienalga,kur vakaros pazūdu,


ej pie tā,kurš ciena.
02.08.2013 09:42 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Manuprat, tas pirmas attiecibas nav produktivas, no tevis rakstita neskiet, ka tam ir liels nakotnes potencials. Izklausas pec pieraduma, tas ir nezeligs un ir gruti no ta atbrivoties, bet sajuta ir patikama.
02.08.2013 09:48 |
 
Reitings 83
Reģ: 07.07.2009
avene taisnību jau tu saki. Bet manī vēl ir cerība (stulbums varbūt kaut kāds drīzāk ? ).ka kaut kas mainīsies. Nu protams 4 gadi kopā,un no tiem 1.5 gads varētu teikt bija foršs kā pārim. Esmu viņam teikusi,ka esmu taču sieviete,man vajag izrādīt mīļumu un rūpes. Es par viņu ļoti rūpējos,pat tagad,kad atbraucu `mājās`. Vēl jau kaut kas ir... Viņš pa ausu galam bija uzzinājis,ka tiekos ar kādu. Par to netīšām parupējās mana sīkā māsa. Uzticēju mammai situācija,viņa noklausījās :@ Un tad bija teicis,ka mīlot mani,saprotot,ka nevarot būt tāds kretīns visu laiku. Bet ABSOLŪTI nekas nav mainījies. Noteikti meitenēm liksies muļķīga diskusija,ka te rezulāts un izvēle jau zināma,bet es nespēju palaist viņu vaļā. Nu tiešām tā cerība,ka mainīsies. Bet kad? Un vai vispār? To jau nepateiks neviens :( Vēl pateikšu,ka brīžiem man šķiet,ka man ir pienākums ar viņu būt kopā,jo viņš man dzīvē ir daudz palīdzējis par šiem gadiem. Palīdzējis arī manai ģimenei,neko neprasot pretī. Bet nelaimīga arī negribu būt,un negribu,lai viņš arī ir nelaimīgs. Ideāla situācija būtu,ja viņš sapazītos ar kādu meiteni un pats atjēgtos kādam vīrietim ir jābūt. Un arī man aiziet (varbūt) būtu vieglāk. Bet viņš neko nemeklē,viņam esmu es. Tāpat jau iziet ārā ar draugiem un pa klubiem arī patīk vazāties. Bet,kad cilvēcīgi jautāju,vai ar kādu meiteni ko darījis,viņš man saka-lai es beidzot ākstīties.
02.08.2013 09:48 |
 
Reitings 83
Reģ: 07.07.2009
čāča,lasu citus forumus un tu vienmēr dod labus padomus un pats galvenais patiesus,lai arī kādi viņi būtu :)
Kaut kā vairāk velk pie otra puiša,jo jūtos kā sieviete,bet kā jau _paris teica,tas ir pieradums. Man jau šķiet,ka MILZĪGS. Liekas,ja nu es to nožēlošu,ka pametīšu viņu un iespējams zaudēšu viņu uz visiem laikiem. Bet to nekad neuzzināšu,ja neizdarīšu izvēli,bet tik ļoti gribas izdarīt to vispareizāko. Citas meitenes jau forumā raksta,ka vajag cīnīties par cilvēku kuru mīli,es tā daru un darīju,bet tomēr mūžīgi tā nevar. Rokas nolaižas :(
02.08.2013 09:53 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
es ietu pie otra. man svarīgāk kā izturas pret mani brīdī, kad reāli ir blakus, nevis tikai tad, kad esmu prom.
02.08.2013 09:55 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
BeyGOODm tu gribetu precet un dzivot kopa Visu muzhu ar to pirmo? Ka saka mans bralis, sievietei ir jagrib dzemdet berns no viriesa. Vai tu to gribi? Es gan neuzskatu milestibu gluzi par cinju.. Nu ta ari nav. Ne vienmer tur ir, ko izcinit. Ja nav kazai piena, tad nav.
02.08.2013 09:57 |
 
Reitings 83
Reģ: 07.07.2009
_paris Ja viņš būtu tāds kā agrāk,tad jā,un arī bērnus gribēju un varbūt,ka pat tagad gribētu. Bet nu viņš ir kāds viņš ir. Es saprastu,ja es būtu kaut kāda glūņa,nekad nekas nepatiktu,bet tā nav. Es kopju sevi,priekš viņa pucējos,daru visu,lai viņš vismaz pasmaidītu,bet praktiski nekā no tā nav. Problēma ir tajā,ka viņš pārsvarā visu noklusē,man nav ne jausmas ko viņš domā..varbūt tas ir dēļ darba,viņa viņš ir diezgan saspringts. Zinu,ka viņš grib veidot savādāku karjeru,bet tas tagad nav iespējams. Noteikti,ka ir 101 faktors,kas ietekmē viņa uzmanību,bet nu es arī esmu tikai cilvēks.
Man vēl doma ir padzīvot tā vispār atsevišķi,bet nezinu vēl kā viņš uz to reaģēs. Tagad nav drosmes teikt to viņam,atkal kaut kāds stulbums uznācis :(
02.08.2013 10:03 |
 
Reitings 83
Reģ: 07.07.2009
Šarlote nu jā,loģiski,tā tam būtu jābūt,bet še tev..sirds un prāts ķīvējas savā starpā :(
02.08.2013 10:05 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Nu, ja tu esi sakusi jau ar citu tikties, tas tomer ir nozimigs faktors, kas liecina, ka isti jau tev tas pirmais vairs neiet pie sirds. Es tiesam domaju, ka ja tev ir iespeja, padzivo viena.
02.08.2013 10:07 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Varbūt dzīve tev piespēlējusi šādu puisi, lai tev atgādinātu, ka esi dzīvs cilvēks ar sajūtām, lai parādītu, ka var justies dažādi un, ka var dzīvot labāk/savādāk, ka šīs 4 gadu attiecības nav vienīgais iespējamais attiecību modelis :)

Man arī bija līdzīga situācija, vienu brīdi dubultā dzīve, bet man atkal šis gadījums palīdzēja novērtēt to, cik lielisks cilvēks man ir blakus, cik labas, saskanīgas attiecības. Novērtējo to, kas ir, nevis aizgāju kā labāka meklējumos. Bet tā ir mana personīgā pieredze, neattiecinu to uz tavu stāstu.
02.08.2013 10:09 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tavs draugs ir pretrunīgs vai tu runā pretrunīgi. tu saki, ka viņš ir lauva pēc horoskopa (bet horoskopa zīme uzreiz nenosaka visas rakstura iezīmes un garastāvokli). pastāvīgi nomākts un dusmīgs cilvēks nav rakstura iezīme. mans draugs arī ir lauva. jā, viņam patīk uzmanība. un dēļ tās trūkuma iepriekšējās attiecības izjuka. es to dodu un arī es neizjūtu mīļuma vai uzmanības deficītu.
te notiek kkas dīvains. kurš cilvēks nereaģēs NEKĀ, uzzinot, ka otra pusīte iespējams viņu krāpj? pāris mīļvārdiņi nav nekas.
tu jau sen nebūtu viņam "matus no galvas norāvusi"? nu labi, prasījusi, kas notiek?
ja godīgi, viss liecina par to, ka viņam pašam ir cita. vai arī, ja nav cita, tad vairāk nav tādu jūtu pret tevi. un, kā jau tu zini, daba nemīl tukšumu. iespējams, viņam pašam tā ir ērti. VARBŪT ir cita sieviete, bet tu esi mājās, sasniedzama, kas viņš to 'vēlas, vakariņas pagatavotas, māja tīra. viss it kā ir.
ar otro tu nebūsi tāpat laimīga. nekur nedzirdēju ne vārda, ka tev pret kādu no viņiem būtu mīlestība. par pirmo puisi - tas ir pieradums. slikts pieradums, jo tā kā tev tagad ir, tu tikpat labi vari dzīvot arī viena. par otro puisi - tev patīk viņa uzmanības apliecinājumi, mīļums, pēc tik ilga tukšuma perioda. bet neizskatās, ka tas ir kas vairāk.
02.08.2013 10:25 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Ir tāda dzīves gudrība - ja tu, mīlot vienu cilvēku, tomēr iemīlies citā, tad izvēlies to otru, jo patiesi mīlot pirmo, citā nekad neiemīlētos. Tātad izdari secinājumu - tā ir vien pierašana. Vēl man šķiet būtisks progress. Tā izskatās, ka jūsu attiecībās nav attīstības, bet 4 gadi ir gana liels laiks, lai būtu jau izveidojies nākotnes redzējums par ģimenes veidošanu ar šo cilvēku. Vai tu to redzi? Ja nē - vai ir vērts turpināt attiecības, kurām nav šādas nākotnes? Domāju, ka šajā gadījumā var palīdzēt banāls plusu un mīnusu sarakstiņš. Tā varēsi redzēt, ko tu iegūsti un ko tu zaudē. Ātrāk izlemsi, ātrāk būs miers. :)
02.08.2013 10:27 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Nekas nemainīsies, nelolo veltas cerības. Ja jau no 4 g tikai 1.5 bija ideāli, tad tīri matemātiski-2.5 gados tu atradies tikai fiziski blakus un nekādas mīļās attiecības nebija. Tu rakstu ka absolūti nekas nav mainījies un tici man- jo tālāk jo trakāk, ja arī mainīsies , tad tikai uz slikto pusi. Labāk nebūs.
Vēl es personīgi viņu pamestu tā iemesla dēļ, ka viņš ar tevi nerunā. Pēc savas pieredzes zinu ka tāds klusētājs (kurš klusēkad tiek uzdoti autājumi, nelasa tavu rakstīto u.tml.) ir 10reižu sliktāks, nekā tas kurš strīdas. Jo tu nevari ielīst viņa domās. Manuprāt, ka ir labāk ka reizi izbļaustaties, nekā ka mūžīgi klusē. jo tad sākas pārmetumi pašai sev, tu nezini kas ir par problēmām un sāc vainu meklēt sevī, bet patiesībā viņam ir savas problēmas un viņam ir izdevīgi ja tu domā ka pati esi vainīga
02.08.2013 10:27 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Esošās attiecības pēc apraksta rādās visai bēdīgas..
Ja ir tik grūti izlemties, varbūt nav vēl sastapts ideālais puisis? :)
02.08.2013 10:31 |
 
Reitings 83
Reģ: 07.07.2009
Alise Es būtu laimīga,ja šāds gadījums mūs savestu kopā ciešāk un attiecības atjaunotos. Tāpat kā tu,arī es uzskatu,ka ne jau bez iemesla uzradās otrs puisis. Un ne jau kaut kāds pa gaisu,bet tiešām vīrietis vistiešākajā nozīmē.
Bet atkal..man tik ļoti nepatīk atvadas,kuram gan patīk :( It kā man vajdzētu mācīties no pieredzes. Manas pašas pirmās attiecības arī bija diezgan tādas nekādas uz beigām. Puisis tik skandināja,ka manis esot par daudz,esmu pārāk jauna. Izšķirāmies (liktenis tā bija lēmis,jo daudzi notikumi sakrita tajā laikā vienlaicīgi un es devos prom ) Pēc kāda laba laika viņš mani uzmeklēja,gribēja parunāties. Kad iekāpu mašīnā,pēc 5 min jau brīnījos kā es varēju ar to muļķi būt kopā 2 gadus? Likās svešs cilvēks un pie viņa vairs nekas nesaistīja. Bet nu katras attiecības jau ir savādākas.. šinīs liekas,ka mani pat ar koku neaiztrieks :(
02.08.2013 10:31 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man arī bija līdzīga situācija, vienu brīdi dubultā dzīve, bet man atkal šis gadījums palīdzēja novērtēt to, cik lielisks cilvēks man ir blakus, cik labas, saskanīgas attiecības. Novērtējo to, kas ir, nevis aizgāju kā labāka meklējumos. Bet tā ir mana personīgā pieredze, neattiecinu to uz tavu stāstu.


Man gan dubultā dzīve nebija, bet sen atpakaļ iemīlējos citā.. Tiesa, tas tieši bija rādītājs, ka kaut kas noteikti nav kārtībā ar cilvēku man blakus :)
02.08.2013 10:33 |
 
Reitings 83
Reģ: 07.07.2009
Sany nu manējais pats mūždien argumentē to,ka ir pārāk par visiem,ka visi citi ir niecības,smejas par citu nelaimēm. Viņam tā stiprā pārliecība,ka ir pats labākais jebkurā lietā. Tāpēc es tā par to lauvu izteicos. Nesaku,ka tagad visi vienādi,bet nu viņš ir negants. Tā kaitina tas :(
Kad viņš uzzināja,mēs parunājāmies. Viņš teica,ka esot dzirdējis,ka es sāku satikties ar kādu. Paskaidroju,ka mājās man pietrūkst ļoti daudz,kaut vai vienkārši normāla attieksme. Kaut kā nomierinājāmies,bet žēl,ka nekas jau tāpat diži nemainījās.
Saproti,ka es pati vairs nezinu ko mīlu,ko ne. Vai es maz zinu,kas ir mīlestība..šitais juceklis ir visu tā sajaucis,ka nespēju mierīgi no malas paskatīties uz šo situāciju un izlemt savu nākotni beidzot.
Drausmas..jo vairāk rakstu,jo vairāk saprotu,ka neko nesaprotu :(
02.08.2013 10:40 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu c`mon tu saproti , ko vispār pati runā?
tu nešķiries no puiša, ar kuru tev nebūs laimīga nākotne tikai tāpēc, ka tev nepatīk atvadas? kuram tad viņas patīk? atvadas tev nevilksies visu mūžu, bet tas, ko tu velc tagad, gan var vilkties visa mūža garumā, ja tu nerīkosies.
varbūt viņš nemaz īpaši nepārdzīvos un jūsu atvadas būs īsas, vienkāršas un lūgšanās un visa pārējā. jebkurā gadījumā - pirms šķiraties pavisam (ja tu nebūsi salaga un saņemsies), izrunājies ar viņu. nu katrā ziņā nepieņem šādu lēmumu nerunājusi ar vīrieti, jo izšķirties jūs vēl paspēsiet. lai kas tas būtu turējis jūs kopā šos 4 gadus, tas tomēr ir kopā pavadīts, laiks, izjūtas, kopā dalīts it viss.
ikvienu cilvēku var piedabūt runāt. vnk nevajag sākt sarunu ar pārmetumiem vai bļaušanu. ja viņš nepavisam nerunā, nu ej tad prom un viss.
02.08.2013 10:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits