Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sieva parstajusi gribet, ko dariit?

 
Reitings 1
Reģ: 31.07.2013
Es lasu, ka daudzaam ir otraadi- tie ir viiri, kas negrib, vai arii vienkaarshi nav partnera, bet, ja Sieva? Ko dariit? Esmu veseliigs vīrietis, kas vareetu ilgi, ilgi, jo lieli kraani nevar taa "pa fikso!" Bet, kad tiek pie sievas to vienu reizi meenesii, tad shii burtiski 30 sekundees beidz un man nekaa! Tagad jau pusgadu nemiileejamies, jo es taa neesmu ar mieru! Iegaadaaties seksa partneri? Vai maz ir taadu sievieshu, kas tikai uz seksu parakstiitos? Protams, kopiigi paseedeetu Lidinjaa, buutu draugi, bet nu tomeer? Un, kur taadu njemt? Un vai eetiski? Juusu domas! Mees nedzeram, esam veseliigi, neredzu iemeslu, kaapeec taa!
31.07.2013 21:49 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Meegini ar vinju izrunaaties par sho teemu un noskaidrot iemeslus. Varbuut ir kaut kas, ko tu vareetu dariit, lai vinju iekveelinaatu. Varbuut sadziives probleemas, oraalaa kontracepcija, depresija vai uzmaniibas truukums no tavas puses ir pie vainas. Un kaut kaa neliekaas, ka vinja patieshaam vareetu beigt 30 sekundees, driizaak to noteelo, lai aatraak tu pats visu procesu pabeigtu, jo sievieteem ir nepiecieshams vairaak laika tiiri fiziski. Vari apsveert arii domu griezties uz paara konsultaaciju.
31.07.2013 21:55 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Nu labi, sieva beidza, lai arī šaubos, ka sieviete spēj tik ātri beigt, kas liedz tev pabeigt? Kāpēc uzreiz ir jāpārtrauc?
31.07.2013 21:55 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
man jau gan liekas, ka te pamatīgi ož pēc troļļu diskusijas..
Lai nu kā - vainu vajag vispirms sevī meklēt ;)
31.07.2013 21:58 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nav negriboshu sievu,ir viiri,kas nemaak iekveelinaat.
31.07.2013 22:00 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Gruti pateikt, iemesli tam var but dazadi. Daudz strada un ir nogurusi, vai ari sekss nav labs un tadel nav velme, vai vienkarsi rutina.

Bet es ari esmu kaut ko noverojusi, saistiba ar saviem bijusajiem.
Ar vienu biju iemilejusies, ari sekss bija protams. Bet ta rutina kaut ka iestajas loti atri, es pat to nevaru izskaidrot, it ka viss ok, pavadit laiku kopa, bucinaties, cibinaties, bet sekss man ar vinu vienkarsi negribejas.

Bet pedejas attiecibas, tas bija traki. Es ne par ko citu, ka seksu nespeju domat. Ko lidz vinu ieraudziju, galva bija tikai viena doma. Un ta katru reizi. :D Gribeju vinu vienmer un visur! Bet ari mileju vinu loti, loti! :)

Tadel uzskatu, ka pastav milestiba un ari kaut kada seksuala pievilciba.
31.07.2013 22:03 |
 
Reitings 246
Reģ: 08.07.2013
Pirmkart ta ir lauliba, varat teikt ko gribat, bet tomer pec 5gadu kopdzives, seks tiesam paliek retaks, bet Noteikti ne sliktas, kvalitativaks :)
Ta tiesam ir rutina, berni, darbs, nogurums, ka vakara vienigais ko gribas atri iekrist gulta...
Protams, ja situacija ir reali, iespejams, sievietei pasai kompleksi, ka jau pec 1min beidz. Un ir aprobezojusies ar 2pozam un neredz tam vairs jega!

Katra zina ja nav seks attiecibas = ta ir trauksme!!!
Drasties apkart nav jegas! Vai nu kartigi pie vina glazes izrunajies ar vinu vai krame matas, jo viss!

Vel tik piepildisu, nu normali viriesi nenaks cosmo.lv vai kados citos sieviesu forumos cept diskusijas, viniem pietiktu ar savu domasanu un google.com ;)
31.07.2013 22:40 |
 
Reitings 160
Reģ: 08.05.2013
Nav negriboshu sievu,ir viiri,kas nemaak iekveelinaat.


PIEKRĪTU! :D
31.07.2013 22:44 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tad kaapeec tiek mierinaatas meitenes, kuru viiri/draugi negrib nodarboties ar seksu? Kaapeec vinjaam neviena nesaka, ka vinjas nemaak viirieti iekaardinaat, bet gan pataisa atkal viirieti par vainiigo? Ir cilveeki, kam ir seksuaalaa nesaderiiba, ir frigidas, ir aseksuaali cilveeki un ir sleeptie homoseksuaalji. Ne vienmeer otrs cilveeks ir pie vainas. Ja nu sievietei ir ljoti zems libido? Turklaat vareeja gan sieva caur visu negribu shad tad viiram iedot, jo sanaak pavisam egoistiski pilniigi ignoreet otras pusiites juutas un neiet uz kompromisiem.
31.07.2013 22:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)